Įkraunama...
Įkraunama...

Kai esate nepatenkintos savo išvaizda...

Sveikos merginos,
Manau, visos esame susidūrusios su šiokia tokia problemėle, kai pažvelgusios į veidrodį matome tai, ko galbūt nenorėtumėme matyti. Pažvelgus į įžymybes, gražius žmones einančius gatve, aplinkinius ar net šalimais sėdinčią draugę užgraužia pavydas. Galbūt vienoms "juodas", kitoms "baltas"...

-"Kokia jos tobula nosis"
-"O kokios putlios lūpos"
-"O dantys kokie baltučiai"
-"O figūra..."

Net kalbėjimo maniera, elgesys, charakterio bruožas užkabina ir nebežinai kur dėtis...Ir atrodo, kodėl visos įžymybės tokios gražios. O štai ir atsakymas: tik gražūs žmonės tampa įžymūs (aktoriai, daininkai), nebūtina net dainuot ar vaidint mokėt, kad tave pastebėtų ir lengviau prasisuktum šou verslo pasaulyje.

Turiu tiek daug norų ir taipogi nesu patenkinta savo išvaizda. Esu simpatiška, bet norėčiau būti kur kas gražesnė, malonesnės išvaizdos. O grubūs veido bruožai, ilgoka ir kumpoka nosis manęs tikrai negražina....
Ką darote jūs merginos panašiais gyvenimo momentais kai veidrodis tampa jūsų priešas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darija16: 18 balandžio 2008 - 13:16
jei kas netenkina,chirurginiu budu galima koreguoti,plius kalnas spakliaus ir ir tu busi grazi biggrin.gif
man patinka tokia kokia esu,as i nieka nesiligiuoju mirksiukas.gif neesu grazi,bet ir kitokia nenoreciau buti..visos izymybes kaip nulietos,vienodu bruozu,figuru ir stiliumi...man nepatinka toks vienodumas..turiu mylima vyra reiskias esu kazkam grazi ir man to uztenka biggrin.gif
beje nera tobulu zmonu mirksiukas.gif sakai putlios lupos,o as ir dziaugiuosi kad ju neturiu,man niekada neatrode zmones grazus su storom lupom doh.gif lotuliukas.gif
va tad ir tu maziau ligiuokis i kitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darija16 @ 2008 04 18, 14:15)
Sveikos merginos,
Manau, visos esame susidūrusios su šiokia tokia problemėle, kai pažvelgusios į veidrodį matome tai, ko galbūt nenorėtumėme matyti. Pažvelgus į įžymybes, gražius žmones einančius gatve, aplinkinius ar net šalimais sėdinčią draugę užgraužia pavydas. Galbūt vienoms "juodas", kitoms "baltas"...

-"Kokia jos tobula nosis"
-"O kokios putlios lūpos"
-"O dantys kokie baltučiai"
-"O figūra..."

Net kalbėjimo maniera, elgesys, charakterio bruožas užkabina ir nebežinai kur dėtis...Ir atrodo, kodėl visos įžymybės tokios gražios. O štai ir atsakymas: tik gražūs žmonės tampa įžymūs (aktoriai, daininkai), nebūtina net dainuot ar vaidint mokėt, kad tave pastebėtų ir lengviau prasisuktum šou verslo pasaulyje.

Turiu tiek daug norų ir taipogi nesu patenkinta savo išvaizda. Esu simpatiška, bet norėčiau būti kur kas gražesnė, malonesnės išvaizdos. O grubūs veido bruožai, ilgoka ir kumpoka nosis manęs tikrai negražina....
Ką darote jūs merginos panašiais gyvenimo momentais kai veidrodis tampa jūsų priešas?

doh.gif smile.gif
o tu man parodyk tobulą įžimybę be grimo g.gif aš dar tokios regis nemačiau... na mačiau kelias nieko ir be grimo, bet tik nieko ax.gif
žinai, mano veido oda be grimo už jų gražesnė, o jei kas mane profesionaliai nugrimuotų, taip kaip jas būčiau įžimybių įžimybė biggrin.gif
reikia išmokti vertinti save ir tiek ax.gif
Atsakyti
Ju daugybe graziu ir be spakliaus macius juk schmoll.gif
Atsakyti
Natūraliai tobulų žmonių nėra daug, tad jeigu nori, vardan galimos šlovės, investuok į save. Arba išmok priimti save tokią, kokia esi- su mažesniais ar didesniais trūkumais. Aš nesu gražuolė ir niekada nesukau dėl to galvos, o žmones skirstau į simpatiškus ir nesimpatiškus, nepriklausomai nuo jų figūros ar dantų baltumo. Atmink, kad ir negražuolės pasiekia šlovę (Barbara Streisand, Whoopi Goldberg, Regina Varnaitė). Tobulai gražaus žmogaus kultą sukūrė grožio pramonė, nes iš to ji gauna pelną ir tik tau pačiai spręsti kiek pasiduoti jos įtakai.
Atsakyti
jei esi nepatenkinta savo isvaizda, reikia keisti poziuri cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Darija16 @ 2008 04 18, 14:45)
Ju daugybe graziu ir be spakliaus macius juk schmoll.gif

įkelk foto ax.gif
nors... kaip kas grožį dar supranta ax.gif
Atsakyti
Dazniausia esu patenkinta biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 04 18, 15:43)
jei esi nepatenkinta savo isvaizda, reikia keisti poziuri  cool.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
as kai buvau nepatenkinta savo lasinuku ant bambos,tai nuejau i sporto kluba ir sekmingai ta lasinuka ten likviduoju rolleyes.gif kai buvau nepatenkinta plaukais,nuejau i kirpykla ir mane graziai padaze,susukavo,mano nepasitenkinimas pavirto pasitenkinimu.siaip noreciau baltesniu dantuku(pasakiau ir gurkstelejau kavos... tongue.gif ),bet jei nieko del to nedarau,vadinasi,nelabai man ir trukdo.netgi galiu pasidalinti patirtimi,ka reiskia mergaitei randas ant veido(man 6metuku ikando suo),bet atejo 16metu ir nuvariau i klinika,kad bent kazka padarytu.na ir padare,dabar beveik nieko nesimato rolleyes.gif
is tikruju svarbiausia save myleti!net ir su kokia nors nelygia nosimi,bet su sypsena veide moteris atrodo kur kas patraukliau nei pagal standartus atrodanti,bet niuraus zvilgsnio,pikta ar nusiminusi.o antras punktas po meiles sau yra prisiziurejimas,bet aisku saikingas.as pvz galiu ramiai siuksles nest ir nei kiek nepasidazius,manes tai netrikdo.
o kalbant apie izymybiu grozi,tai galiu pasakyt,kad per savo isleistuves isitikinau,kad dauguma net gana paprastu,simpatisku merginu gali virsti tikromis grazuolemis,jei patenka pas gera kaip cia issireiskus-dazytoja biggrin.gif as,kaip ir vici,galiu pasakyt,kad pati ant saves isitikinau,kokia grazi galiu buti,grazesne ir uz garsenybes,taip kad pirmiausia reikia mastyti tam tikra likme,o tada ir rezultatas toks thumbup.gif
ech,mergaites,mes juk visos grazios brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukuruze7: 19 balandžio 2008 - 07:53
reikia dziaugtis savim tokia kokia esi,bet aisku nevisada iseina?
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 04 18, 15:43)
jei esi nepatenkinta savo isvaizda, reikia keisti poziuri  cool.gif

Va cia tai auksine mintis thumbup.gif PRITARIU thumbup.gif
Atsakyti