Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Senoji temikė
Diskutuokim toliau apie drėkinamuosius kremukus veidui, juk vasara artėja, po žiemos norisi odą ne tik maitinti, bet ir gaivinti, drėkinti bigsmile.gif

Kokie kremai jūsų mėgstamiausi wub.gif , kokių niekad nebepirktumėt schmoll.gif ?

aš tai dabar naudoju Yves Rocher kremą Re-Hydration wub.gif man jis labai fainutis, toks gaivus ir švelnus veidukas būna juo pasitepus.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 04 18, 20:23)
aš tai dabar naudoju Yves Rocher kremą Re-Hydration wub.gif  man jis labai fainutis, toks gaivus ir švelnus veidukas būna juo pasitepus.. thumbup.gif

drinks_cheers.gif labiausiai patikęs drėkinamasis veido kremas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 04 18, 22:35)
drinks_cheers.gif  labiausiai patikęs drėkinamasis veido kremas  thumbup.gif

O kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2008 04 19, 09:09)
O kiek kainuoja? g.gif

Vat, šito, tai nelabai galiu pasakyt unsure.gif , nes YR parduotuvės yra tik Kaune ir Vln., o aš siunčiaus per tarpininkę rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...whatever...: 19 balandžio 2008 - 09:37
aha, aš vienąkart esu re-hydration kremuką gavus dovanų (tai neklausiau kainos rolleyes.gif ), o kitą kartą, kaip ir ...whatever... įsigijau per tarpininkę.. 4u.gif


dar vienas nuostabus kremukas yra Matis firmos (mano mama ir sesutė naudoja), tik kad jis tikrai brangokas, o turint omeny, kad kremas gan greitai išsinaudoja, tai kol kas nesiryžtu ir pati sau pirkti.. gal gimtadieniui užsiprašysiu blush2.gif
Atsakyti
As naudoju Natural sea beauty veidui krema ..man labai patinka,puikiai drekina ir netempia veido odos. Zinau,kad ta kosmetika importuoja is Izraelio.. smile.gif

http://www.israel-ca...a...8&Picture=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo haifa: 19 balandžio 2008 - 10:32
user posted image
ar šitas kremukas, nes žiūriu dabar internetinėj jis su 50 % nuolaida bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 04 19, 17:27)
ar šitas kremukas, nes žiūriu dabar internetinėj jis su 50 % nuolaida  bigsmile.gif

aha, šitas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
naudoju Čystaja Linija sausai odai, tai labai patinka thumbup.gif lengvas, greit įsigeria, gerai drėkina wub.gif
Atsakyti
O as naudoju DECLARE drekinamus kremukus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
man tik 20 metu, dar nenoriu naudoti rimtesiu kremu, norisi kazko gaivesnio, kad labai gerai drekintu, gal galetumete pasiulyti koki kremuka? siuo metu naudoju CL bet man pradejo oda tempti nuo jo,matyt kazkas ne taip jame, labai patiko Garnier Fresh, bet nematau jo jau prekyboje... lauksiu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
O aš labai noriu įsigyti Shiseido drekinantį kremą, kuris turi apsauga nuo saulės, nes vasara tai ypač aktualu vacation4.gif Aš turiu iš tos serijos paakių kremą, man patinka, drėkina oda ir oda atrodo skaisti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tania: 14 gegužės 2008 - 09:21