Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakėlė iš kur atsiranda vaikai 

Pasakėlė iš kur atsiranda vaikai 


Danguje gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Viena diena jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiūsti i žeme, bet kaip aš ten gyvensiu budamas toks mažytis ir bejėgis?
- Iš daugelio angelų aš isrinkau vieną tau. Jis lauks tavęs ir tavimi rūpinsis - atsake Dievas.
- Bet juk čia, danguje, man nieko netruksta, bet tos dainos ir šypsenos...man jų reikia, kad būciau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir šypsosis kiekvieną dieną. Tu jausi jo meile ir busi laimingas.
- Bet - neatlyžo mažasis - kaip aš suprasiu, kai sumanim kalbės, juk aš nemoku žmoniu kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbės tau pačius gražiausius ir šilčiausiu žodzius, kokių tu dar nesi girdejęs, ir su didžiule kantrybe bei rūpesčiu jis mokys tave kalbet.
Vaikutis pakele i Dieva akis:
- O ką aš darysiu, kai noresiu pasikalbeti su tavimi?





Dievulis nusišypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldu.
- O aš girdejau, kad žemeje yra blogų žmonių, kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikutį:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didžiausias pavojus.
Ir staiga mažutis nusiminė:
- Bet as visą laiką būsiu nelaimingas, nes daugiau tavęs nebepamatysiu...
Dievas pakele vaikuti ir tare:
- Tavo angeliukas visą laiką kalbėsis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galetum pas mane sugrižti. Netgi jei as visą laiką busiu šalia taves.
Šiuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet žemeje jau girdėjosi balsai, ir vaikutis paskubomis švelniai paklause:
- Dievuliau, jeigu jau man reikia tave palikti, prašau pasakyk man kuo mano angelas vardu!
- Tavo angelo vardas nėra svarbus, tu jį tiesiog vadink mamyte.
Atsakyti
Labai grazu wub.gif net asara nusirito per skruosta blush2.gif
Atsakyti
Savotiškai įdomu smile.gif tik gal labiau katalikiškų pažiūrų žmonėms tinka blush2.gif
Atsakyti
labai grazu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vat is kur si pasakele, nes sia pasakele skaiciau krikstynu laikrastuke smile.gif Labai grazu smile.gif
O cia nuo mano sunaus:
biggrin.gif newyear.gif clap_1.gif doctor.gif doctor.gif gathering.gif soske.gif 000054.gif
Atsakyti
labai graži pasakėlė, ašarėlė perskaičius nurėdėjo... ax.gif o kadangi esu katalikė manau ir mano sūnui tiks biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Be galo gražu! Jau skaitau kelinta karta, bet vis tiek susigraudinu. Galvojau per krikštynas savo krikštasūniui perskaityt prieš einant miegelio, bet manau kad nesigaus sulaikyti ašarų, o tai atrodytu nekaip cry.gif
Atsakyti
Tikrai labai gražu wub.gif
Atsakyti
labai grazu, bet paskutinis sakinukas, taip giliai paliete sirdele wub.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif
Atsakyti