Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimiausia(s) aktorius/daininkas/žymus žmogus

Na gi prisipazinkit, mamytes, ar yra toks aktorius ar daininkas ar kitas zinomas zmogus, kuri vos isvydus tv ar kitur pulsas is karto padideja, skruostai nurausta ir uzplusta visokios svajones?

O gal Jus turite koki nors zinoma zmogu kaip pavyzdi sau, apie kuri vis pagalvojate, kai uzpuola problemos, ar kurio pasiekimai gyvenime labai ikvepia?

Kazin, gal priklausote kokiam fan-clubui, siuntinejate kartais savo zvaigzdei apatinius ir pan? biggrin.gif

Atsakyti
Whahaha laugh.gif Jei kalbi apie paauglystę, tai grožio idealas buvo Mille Petrozza biggrin.gif Bet apie apatinius net minčių nekilo, ir niekas ten niekur neraudo, biškiuką gal protingesnė paauglė buvau laugh.gif Ale mamos, ar jūs siuntinėjat kokiai žveigždei apatinius??? megalol.gif Savo mamos paklausk, gal ji siuntinėja? Anekdotas, vitaminų dozė nebloga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Biškį ne ten turbūt pataikei, bet ne pirmas kartas šiame forume mirksiukas.gif
Atsakyti
Cha cha! Nagi su tais apatiniais, cia tik pokstas buvo. Mat, man teko viename interview perskaityti, kaip vienas britu aktorius guodesi, kad jam moterys siuncia savo padevetus apatinius i namus. biggrin.gif

O siaip tai as manau, kad ir suaugusios moterys, ne tik paaugles, turi koki nors pavyzdi, kuris jas ikvepia. Kai dar buvau zalia paaugle, buvau labai susizavejusi Edita Mildazyte. Ji man tokia geradare atrode, tokia kantri isklausytoja tu savo laidu sveciu. Kazkaip labai ja zavejausi. O dabar visai man tas praejo. Net ne i ta puse.

Uztat dabar vis pastebiu, kad labai zaviuosi zmonemis, kurie daug keliauja ir is tu kelioniu vis ka nors ismoksta. Yra pas mus toks vienas destytoja, ismaises ir Amerika, ir Prancuzija, ir Kanada, destantis Vokietijoje, tai man labai kelia susizavejima jo atvirumas visoms kulturoms ir ypac tai, kad jis gana neblogai jas pazysta (kiek as galiu ivertinti, zinoma smile.gif ).

Tad stai tikejausi, kad ir mamos ka nors panasaus pasakys. Pasipasakos, kokie zmones jas ikvepia tobulejimui. Esu tikra, kad visuomenej daug zmoniu, is kuriu galima si bei ta pasimokyti.
Atsakyti
Ale anei vieno tokio... Nei čia nei svetur. Greičiau apatiją nei simpatiją man "žvaigždės" sukelia. Bet dažniausiai abejingumą.
Atsakyti
Ka cia slepti:turiu viena aktoriuka nuo kurio sirdele suvirpa,tai Patrikas Svaizas,vaidina filme "Juodas Suo"(Black Dog)ir tik tam filme jis(arba jo personazas)privercia skruostus parausti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man patinka akrotoriai Colin Farel ir Orlando Blomm, abu labai grazus ir mieli, Colin atrodo siek tiek blogiukas, o Orlando tikrai mielas
Atsakyti
Niekuomet nebuvau įsimylėjus (ir nesuprasdavau tokių merginų) įsimylinčias visokias kino ar estrados žvaigždes. O dabar "įsimylėjau" (truputuką) vieną lietuvį teatro režisierių- V.Balsį. Jis irgi pažvilgčioja kai prasilenkiam gatvėj ar parduotuvėj. Ir staiga kažkas jį išvadina žydruoliu. Kaip gaila...Kažin kaip iš tiesų?
Atsakyti
QUOTE(November @ 2005 05 16, 20:17)
Ka cia slepti:turiu viena aktoriuka nuo kurio sirdele suvirpa,tai Patrikas Svaizas,vaidina filme "Juodas Suo"(Black Dog)ir tik tam filme jis(arba jo personazas)privercia skruostus parausti. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif wub.gif
As tai lydausi nuo zemu vyrisku balsu, keli rusu dainininkai turi... iskart pagalvoju, kaip faina telefonu ji isgirsti arba naturoj ax.gif
Atsakyti
O man tai nezinau. Vyrai tai kaip vyrai, nei vienas nevercia pulso tanketi. O moteru yra tokiu , kurios mano idealas( cia turiu omeny isvaizda). Labai noreciau atrodyt kaip salma Hayek , Katerina Zeta Dzouns , arba Penelope Cruis.
Atsakyti
Enrique Iglesias 4u.gif
Nuo vaikystes mylimiausias daininkas ax.gif
Niekada nieko nesiuntinejau ir nesiuntinesiu schmoll.gif
Atsakyti
Pirmas, atėjęs į galvą, - Depardieu ir jo "žudanti" šypsena ax.gif
O aktorė - Sophie Marceau 4u.gif

p.s. o paskutiniu metu "įsižiūrėjau" Pierre-Olivier Mornas (ką tik per LTV "Elito kiną" rodė filmą "Tarsi nieko nebūtų atsitikę" (ar panašus pavadinimas) ). Specifinis grožis, kurį dievinu wub.gif . Galit įvertinti čia: Pierre-Olivier Mornas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneklimjan: 05 birželio 2005 - 14:38
Mano mylimiausias aktorius miręs senai, tai Andrej Mironov. Norėčiau surinkt visus jo filmus.
Atsakyti