Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklas vardu Emiliukas

Kokie ilgi atrodė tie devyni laukimo mėnesiai... Rodos, kad visa amžinybė praėjo nuo tos akimirkos kai sužinojau kad manyje užsimezgė nauja gyvybė... Dieve, ir kodėl tokia prasta savijauta? Kasdieninis pilvo maudimas, rodos, tuoj įvyks kažkas negero... Bet tau buvo lemta ateiti į šį pasaulį, mums buvo lemta susitikti. Dieve, visada liksiu dėkinga tau už šį stebuklą, vardu Emiliukas.
Gimdymo baimės niekada nejutau, o gal jaučiau, kad jis praeis lengvai ie greitai? Iki termino buvo likę dar trys savaitės, todėl ramiai sėdėjau namuose ir laukiau tos dienos. Tas vakaras buvo įprastas ir jokių požymių dėl artėjančio gimdymo nebuvo, todėl ramiai nuėjau miegoti. Naktį pabudino nemalonus pilvo maudimas, nejaugi gimdysiu? Nu ne, tikrai dar ne... Guliu lovoje ir galvoju ką daryti? Taip praeina porą valandų, o skausmas nemažėja. Skambinu savo gydytojai ir klausiu ką daryti. Tenka važiuoti į ligoninę, bet greičiausiai tik tonusiukus užrašys ir tiek, nes reguliarių sąrėmių nėra. Turbūt paskubėjau, greičiausiai tai nervai ir tiek. Kol nuvažiuoju jau lyg ir mažiau skauda, o tonusiukai rodo menkus sąrėmiukus, taigi dar negimdau. Nu ir gerai, dar ankstoka man gimdyti, tik 37 savaitės. Bet namo nepaleidžia, reikia stebėti, gal visgi kažkas įvyks? Jaučiu kaip pradeda stiprėti skausmas, pereinantis į nugarą, nors pati negaliu dar patikėti kad tai gimdymo pradžia. Man siūlo epidūrą, bet juk galiu kentėti, gal apseisiu ir be jo?... Taip pratempiu gerą porą valandų, kol skausmas darosi vis stipresnis, o gimdymą man prognozuoja tik po šešių valandų. Todėl apsigalvoju ir prašau epidūro.Dūris į stuburą neatrodo toks baisus kaip sąrėmiai, nors išsėdėti nejudant kai šitaip skauda atrodo neįmanoma. Nu va, jau leidžia vaistus, jau tuoj nurims skausmas ir aš ramiai lauksiu gimdymo. Bet skausmas nerimsta, man leidžia antrą dozę vaistų. Skausmas dar surakina nugarą ir pajuntu kaip nubėgo vandenys ir kūdikio galvutė jau taip spaudžia žemyn kad rodos tuoj pagimdysiu. Nejaugi jau gimdau? Mane greitai nuveda į gimdyklą - kaklelis atsidaręs jau visus dešimt centimetrų. Jaučiu kaip pradeda drebėti visas kūnas, tarsi krečiamas šalčio, o gal tai nervinė reakcija į tai kas manęs laukia? Negaliu patikėti kad guliu gimdykloje ir vos valanda mane skiria nuo susitikimo su mažu stebuklėliu, kurio laukimas buvo toks sunkus ir kupinas baimės prarasti.Girdžiu kaip man liepia stumti, kvėpuoti, vėl laukti, vėl stumti ... Nežinau kiek tai vyksta laiko, bet pajuntu kaip apima palengvėjimas ir nuslūgsta aštrus skausmas. Kodėl negirdžiu verksmo, mane apima panika. Bet už sekundės jį išgirstu ir mažas šiltas kūnelis priglusta man prie krūtinės.Pirmą kartą pamatau jo veidą, akutes, bandau įsiminti kiekvieną net menkiausią veido bruožą, kurį visus mėnesius turėjau savo vaizduotėje.Šią akimirką man norisi verkti, norisi klykti iš laimės ir visam pasauliui pranešti džiugią naujieną. Dieve, negaliu patikėti kad suteikei man tokios laimės pajusti motinystės džiaugsmą, kurio neįmanoma sulyginti su jokiu kitu.
Atsakyti
kaip graziai aprasyta. sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif Aukit sveiki ir stiprus 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija 4u.gif Sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
sveikinam savo bendravardi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sauni istorija,sekmes augant;)
Atsakyti
Jausminga ir labai graži istorija wub.gif Emiliukui linkiu sveikatytės ir augti dideliam dideliam... 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikinimai dideli aukite sveiki ir laimingi thumbup.gif thumbup.gif
mano antras sunus gimes kaip jusu JUstinas,o dabar trecias tuoj gims ir laukiu nesulaukiu kada ji apkabinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Normanas @ 2008 04 22, 19:18)
4u.gif sveikinimai dideli aukite sveiki ir laimingi thumbup.gif  thumbup.gif
mano antras  sunus gimes kaip jusu  JUstinas,o  dabar trecias tuoj gims ir laukiu nesulaukiu kada ji apkabinsiu bigsmile.gif

gero ir lengvo gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
Gražiai aprašei, sveikinu 4u.gif
Atsakyti