Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Sveikos,
Diskutuojam toliau sia temele smile.gif sena tema Čia

As irgi palnuoju pasidalinti islaidom su pamergem ir pabroliais smile.gif as uzsakysiu gelytes i atlapa pabroliamas ir puoksteles pamergems, kad viskas graziai atrodytu ir deretu, bet jie uz tai man pinigelius gazins, juk tai ju rupestis o ne mano wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 20 balandžio 2008 - 12:08
aš ir manau kad pasidalinti išlaidomis būtų sąžiningiausia, bet.. kažkaip teks pačiai mokėti už viską nes jau poros nelabai sutinkančios... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(viktory @ 2008 04 20, 19:56)
aš ir manau kad pasidalinti išlaidomis būtų sąžiningiausia, bet.. kažkaip teks pačiai mokėti už viską nes jau poros nelabai sutinkančios...  verysad.gif

aš atsiprašau, bet įsikišiu g.gif man keistai atrodo, kad nesutinka, nes tai yra tiesiog nesąžininga schmoll.gif jei jau sutiko eiti į vestuves kaip poros, tai reikia susitaikyti su ta mintimi, kad ir pinigėlių teks išleisti, čia reikia būti supratingu ir pagaliau žmogišku... man keistai atrodo pulko kaprizai, kai galėtų ramiai sau išspręsti viską g.gif gražios šventės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2008 04 20, 23:25)
aš atsiprašau, bet įsikišiu  g.gif man keistai atrodo, kad nesutinka, nes tai yra tiesiog nesąžininga  schmoll.gif jei jau sutiko eiti į vestuves kaip poros, tai reikia susitaikyti su ta mintimi, kad ir pinigėlių teks išleisti, čia reikia būti supratingu ir pagaliau žmogišku... man keistai atrodo pulko kaprizai, kai galėtų ramiai sau išspręsti viską  g.gif gražios šventės  wub.gif



o as kazkaip kaip tik galvoju, kad cia jaunuju pareiga yra ax.gif kad ir kaip ten bebutu, bet juk pulkas irgi yra sveciai, tai neturetu buti jiems kazkokia finansine nasta. As tai sakyciau, kad tavo vestuves - tavo islaidos blush2.gif o jau po to lauk dovanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misbeliever @ 2008 04 20, 23:41)
o as kazkaip kaip tik galvoju, kad cia jaunuju pareiga yra  ax.gif  kad ir kaip ten bebutu, bet juk pulkas irgi yra sveciai, tai neturetu buti jiems kazkokia finansine nasta. As tai sakyciau, kad tavo vestuves - tavo islaidos  blush2.gif  o jau po to lauk dovanu 4u.gif


Butu idomu suzinoti kaip cia is tikruju turetu buti siuo klausimu ax.gif Esu girdejusi ir maciusi ivairiu variantu del tu puoksteliu ir geliu pabroliams.
As manau, kad jei jau jaunoji renka geles pulkui ir pabroliams, tai galbut gali pati ir sumoketi. O jei pacios pamerges rupintusi tuo klausimu, tuomet, manau, nekiltu problemu ir jos susimoketu pacios. Cia panasiai kaip ir su pamergiu suknelemis. Jei jaunoji norisi visu vienodu ir jos finansine padetis tai leidzia, galetu pati pasirupinti vienodomis suknelemis. Kartais ir geros drauges pulke ne visada turi finansine galimybe atitikti jaunosios norus. Na, bet cia tik mano pamastymai smile.gif Geriausia, kai jaunoji su pamergemis viska graziai apsvarto ir issprendzia be jokiu pykciu smile.gif Cia turetu buti abipusis supratimas smile.gif
Atsakyti
na man taip ar taip reiks pačiai susimokėti nes visos pamergės yra iš skirtingų miestų ir kaip sakant su savo 'kaprizais'... smile.gif tai jei noriu kad viskas būtų vienoda ir gražu man tai turiu pati tuo pasirūpinti, nieko nepadarysi juk šventė mano..
o šiaip tai manau kad ir vienas ir kitas variantas teisingas,,, jei sutinka susimokėti tai kodėl ne.. biggrin.gif
Atsakyti
na nezinau, manau jei yra poros, tai uz pamergiu puoksteles isvis moka pabroliai, bent jau taip buna radicinese vestuvese, visur kur ejau pamerge pabrolys atvaziuodavo ir iteikdavo man puokstele o as as jam isegdavau gelyte i atlapus.

Savo vestuvese darau kitaip. Pas mus nera poru. As pasikvieciau save geriausias drauges buti pamergem. Jos issibarste po visa europa, tai puoksteles uzsakysiu ir sumokesiu pati. Bet pvz uz sukneles ir kt pacios susimokes kiek reikes.
Atsakyti
Jei jaunoji nori vienodu sukneliu, tai pati turi uz jas sumoketi. Manau, kad taip pat ir uz puokstes. Nebent pulkas patys siulosi uz kazka moketi.
Jei jaunieji nenori siu islaidu padengti, tai tada reikia leisti zmonems ateiti apsirengus taip, kaip jiems grazu ir ka jie gali sau leisti, zinoma, galima pasiulyti bendra motyva ar spalva.
Atsakyti
taip yra daug variantu , bet pagal senas tradicijas pabroliai uz puoksteles turi moketi patys smile.gif pagal vyresniu zmoniu isaiskinima cia del to reikalo , kad pulkas pyksta tai maziausiai jauniesiems turetu rupeti , nes man kai aiskino mano mama , tete , ir tetos tai is pulko turi buti pagarba jauniesiems , kad jau juos kviecia sudalyvauti ir pabuti liudininkais ta didziaja svente , o pretenzijas pasiliktu sau jei nepatinka gali atsakyti galima kviesti ir tuos kas nesisakoja ir nestato salygu , nes nekiekviena diena eini i pulko poras , o kitiems ir netenka pabuti vestuviu pulke smile.gif atsiprasau jei taip grieztai pasisakiau , bet manau jog reikia suprasti ir jaunuosius , nes vestuves is ju puses daugiau atsieina , nei pulkui , nes jaunieji turi visus svecius ir pagirdyti ir pavalgidinti ir dar sudainuoti dainas smile.gif na kiekvieno cia reikalas
Atsakyti
Sutinku su kai kurių forumiečių nuomone, kad jaunieji patys turi pasirūpinti puokšėmis ir t.t. Aš savo pamergėms nupirkau audinį, nes noriu vienodos spalvos, gėlėmis taip pat pasirūpinsiu pati, nes noriu, kad būtų mano skonio puokštės. O senas tradicijas jau reikia pamiršti, nebe tie laikai kai puokštė ar suknelė kainavo rublį 50 kp.
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2008 04 20, 23:25)
aš atsiprašau, bet įsikišiu  g.gif man keistai atrodo, kad nesutinka, nes tai yra tiesiog nesąžininga  schmoll.gif jei jau sutiko eiti į vestuves kaip poros, tai reikia susitaikyti su ta mintimi, kad ir pinigėlių teks išleisti, čia reikia būti supratingu ir pagaliau žmogišku... man keistai atrodo pulko kaprizai, kai galėtų ramiai sau išspręsti viską  g.gif gražios šventės  wub.gif

biggrin.gif Mums viena pora tiesiai sviesiai pasake: "Mes jusu vestuvese tikriausiai nedalyvausime, nes neturime pinigu!" Na ir nereikia! Ubageliu tikrai nereikia, nes zmogui mums iseina kazkur 200Lt, tai visdelto pinigai! Poru pas mus nebus, o taip gaila, grazu kai buna vienodos sukneles, bet manau priversti negalima paciu moketi, jei nori kad butu garzu, pats turi ir finansuoti. mirksiukas.gif Cia tik mano nuomone.
Atsakyti
[aš tai džiaugiuosi net trimis pamergėmis kurios tokios supratingos kad super, viena suknelę siuvasi, kita ieško būtent pagal mano norus, kita ir nieko neprieštarauja.... nors bijojau labai.. bet yra dar viena, kurios nekviesčiau bet taip jau turi būti, nes prie giminės tai labiausiai jos reakcijos ir bijau, gali būti kad nesutiks su mano norais... kad suknelių spalva būtų vienoda ir laikyti rankoje mano išrinktą puokštę.. oioi... smile.gif o po to dar už akių apkalba kad jau mano skonis tai.... kaip sunku kai pasaulyje yra tokių žmonių ir negali niekaip nuo jų pabėgti...
Atsakyti