Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo aliejus tarpvietei

Neseniai radau tokia priemone Masažo aliejus tarpvietei kuris padidina tarpvietės audinių elastingumą ir padeda isvengti plysimu gimdymo metu g.gif
Taigi butu idomu suzinoti ar kuri nestuke.gif bande ir kokie rezultati, ar tai tik eiline priemone blink.gif
Atsakyti
Aš irgi apie toki girdėjau, šiaip tai vyras mane apšvietė blush2.gif
drinks_cheers.gif aš irgi norėčiau išgirsti atsiliepimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 21 balandžio 2008 - 13:49
QUOTE(Lena.lt @ 2008 04 21, 14:49)
Aš irgi apie toki girdėjau, šiaip tai vyras mane apšvietė  blush2.gif
drinks_cheers.gif aš irgi norėčiau išgirsti atsiliepimu.


turbūt dar tiesiog nedaug kas žino apie tą aliejų, nors komentarų ar atsiliepimų negirdėjus apie jį, bet reklamą matau jau gerą pusmetį.
na, kadangi aliejų reikia pradėti naudoti nuo 34 savaitės, tai aš jį bandysiu nusipirkt ir išmėgint, o paskui jau jums papasakosiu, ar davė jis kokią naudą, ar nepatiko iškart ax.gif
Atsakyti
As pirma karta apie toki girdziu blush2.gif Bet sudominot ir mane bigsmile.gif O kur jo galima nusipirkt, gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 04 22, 10:26)
As pirma karta apie toki girdziu blush2.gif Bet sudominot ir mane bigsmile.gif O kur jo galima nusipirkt, gal zinot?


čia gali pasiskaityti ir užsisakyti:
http://www.imuniteta...g...&prekid=105 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 04 22, 12:09)
čia gali pasiskaityti ir užsisakyti:
http://www.imuniteta...g...&prekid=105  mirksiukas.gif

Hmm.., gal ir neblogas dalykelis rolleyes.gif Tik kazi koks jo poveikis, ar veiksmingas nors kiek g.gif
Atsakyti
Man tai nelabai patinka sitas sakinys "Dėmesio! Atsiradus išankstiniams sąrėmiams masažą reiktų nutraukti." g.gif
Kaip suprantu nuo to aliejaus gali atsirasti saremiai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 25 balandžio 2008 - 12:47
Na, mergaites, tai ar bandet kuri toki produkta? Kaip atsiliepimai?Gal zinot ar vaistinese jis yra?
Atsakyti
As irig bandysiu ieskoti, tad jeigu nepamirsiu, parasysiu asiliepimus. Bet dar teks siek tiek palaukt:)
Atsakyti
QUOTE(Silvia26 @ 2008 05 12, 09:47)
As irig bandysiu ieskoti, tad jeigu nepamirsiu, parasysiu asiliepimus. Bet dar teks siek tiek palaukt:)


Jei is Vilniaus esi tai Uzupio g-ve 4. arba ir is interneto galima pirkti. ax.gif
Oj kaip noreciau atsiliepimu blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Maciau Weleda priemoniu Eurovaistinej yra, tai gal ir sito buna kartais g.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 05 13, 20:17)
Maciau Weleda priemoniu Eurovaistinej yra, tai gal ir sito buna kartais g.gif



Eurovaistinėse būtent tokio aliejaus nebūna, jei paklausi dar apie tokį, tai be proto nustemba ir tenka atsidurti beveik kvailio vietoj.. blush2.gif

žodžiu, geriausia ieškoti Užupio 4 arba pirkti internetu.

aš tai jau įsigijau, bus matyt, kokie rezultatai..

oij, kaip norėtųsi be plyšimų pagimdyt... unsure.gif
Atsakyti