Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpyklos

Gal kas turi ideju kaip "ilgakase" kate issukuot. DAbar jai pusantru metu, kai buvo maza - sukavimo nesureiksminom, tai dabar kukuliai papilvej "ispudingi", nes suku ne is tolo neprisileidzia. o jei pavyksta budruma uzmigdyt, tai paskui viesumoj ilgai tenka rankas slept smile.gif Aisku, kur protas anksciau buvo... bet gal kas susiduret su "kirpyklom" ir kur KAune uz normalia kaina butu galima katei kaili "atnaujint"?
Pati nuskusciau, bet nesugebu prieit nepastebeta blink.gif
Atsakyti
Pradzhiai patarchiau jai nagus apkirpti (ash tai darau nuolat su "zhmogishkuoju karpikliu), paskui kai atsipalaidavusi miegos tau ant keliu, atsargiai nukirp koltunus, o tada jau pradek pratinti prie shuku. Nezhinia kaip reaguos i kirpejos veiksmus, jeigu tau nesiduoda. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (deize @ 2004 06 26, 21:08)
Pradzhiai patarchiau jai nagus apkirpti (ash tai darau nuolat su "zhmogishkuoju karpikliu), paskui kai atsipalaidavusi miegos tau ant keliu, atsargiai nukirp koltunus, o tada jau pradek pratinti prie shuku. Nezhinia kaip reaguos i kirpejos veiksmus, jeigu tau nesiduoda. wink.gif

A kad jinai arsiau uz sargini suni smile.gif O, sakau, gal kirpykloj kirpejos prie tokiu idiociu kaip musu kate ipratusios, gal dar ir mus pamokytu tongue.gif
Atsakyti
Galiu papasakot apie Vilniaus kirpyklas ir žinai, bus labai pan. Kaune..Su "nepaklusniom" katėm labai lengvai susitvarko kirpėjos..Tiesiog arba suleidžia stiprių raminamųjų, arba lengvą narkozę neilgam laiko tarpui..pats kirpimas, priklausomai nuo katės, norimos šukuosenos ir pan. kainuoja 40 - 60 Lt plius narkozė ar raminamieji..Paprastai jie kainuoja labai nedaug, t.y. iki 10 Lt. Su narkoze ar apramintą katę,nukerpa labai greit, kažkur per 15-20 min., be jokių raminimų, tai užtrunka apie 1 val. Mano katė nerami, bet va kirpykloje nesibaido..Truputį prilaikau ir padoria nusikerpam "ale liūtio" modeliu rolleyes.gif Lieka karčiai, pėdutės, uodega pūkuota (katė - persė). Kirpti gali ir su žirklėm (o tai nepatariu, nes dažnai gabalais iškandžiota lieka, jei plaukas katės minkštas), arba kirpimo mašinėle..galima išpešt poplaukį..Kainuoja paie 45 Lt, bet plaukas lieka nesiveliantis. Šiaip visi sako, kad po kirpimo atauga tankesnis kailisir tai tiesa, bet kol atauga..man pvz. katę pilnai užtenka 2 kart metuose nukirpti..Ji ilgai nebūna susivėlusi, nesivolioja plaukų kuokštai namie, taip kad man tai yra geriausias sprendimas..
Atsakyti
Rasma kirpejos neturi teises daryti narkozes, arba jeigu ir padarys neteisetai uz galimas pasekmes atsakyti negales wink.gif

a79, pagailek saves ir kates, nunesk pas vet. gyd. primigdys, ir nukirps viska ka reikia wink.gif kazkada pati katinus kirpau, nelabai isivaizduoju kaip nemigdzius tai daryti, ypac jeigu su charakteriu, galima aisku bet koks stresas katei sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 06 26, 21:49)
Rasma kirpejos neturi teises daryti narkozes, arba jeigu ir padarys neteisetai uz galimas pasekmes atsakyti negales wink.gif

Kiekviena kirpeja atsiklausia ar sheiminynke sutinka , kad butu duota narkoze ir jeigu duotas sutikimas niekas uzh tai nebaudzhia, o trumpalaike narkoze labai dideliu pasekmiu netures, daugiau zhalis bus nuo streso, kai kate bus visa valanda "kankinama", beto neuzhmigdzhius yra didele tikimybe suzhaloti besimuistanchia kate.
Atsakyti
Tokia kate turejau ir mes jai vis nukirpdavom susivelisias vietas tik ja reikedavo suvistyt laugh.gif laugh.gif nes anksciau kirpiklu nebudavo o kate gyveno nuosavame name ir dar prie misko tai reikia ja isivaizdoti kai pareidavo is misko kokia ji buvo ir sukotis ji nemegdavo mad.gif
Atsakyti
QUOTE (liutuke @ 2004 06 27, 08:23)
Tokia kate turejau ir mes jai vis nukirpdavom susivelisias vietas tik ja reikedavo suvistyt laugh.gif laugh.gif

Ideja thumbup.gif Tik kaip ja suvystyt?
Atsakyti
QUOTE (deize @ 2004 06 27, 08:48)
Kiekviena kirpeja atsiklausia ar sheiminynke sutinka , kad butu duota narkoze ir jeigu duotas sutikimas niekas uzh tai nebaudzhia, o trumpalaike narkoze labai dideliu pasekmiu netures, daugiau zhalis bus nuo streso, kai kate bus visa valanda "kankinama", beto neuzhmigdzhius yra didele tikimybe suzhaloti besimuistanchia kate.

Narkotines medziagos yra grieztos apskaitos ir jokia kirpeja NEGALI tureti ir naudoti tokiu medziagu, jas naudoti gali TIK veterinarijos gydytojas, taciau ir tuo atveju kai naudoja vet. gyd. reikia pasirasyti sutikima. Kirpti neuzmigdziu kaip rasiau susivelusia kate irgi nesamone del streso ir skausmo ir aisku galimybes suzaloti besimuistancia.

kai kalbejau apie pasekmes as ne taip isisreskiau, reikejo sakyti apie kates galimas reakcijas i narkotikus ir ju kieki, ypac kai kalbam apie vyresnio amziaus kate.

jeigu kirpykloje legaliai naudojami narkotikai, tai galetu reiksti tai : kad pati kirpeja yra vet. gyd. ( tada viskas OK) arba kirpykloje del "akiu" yra priimtas i darba koks gydytojas, o pacios kirpejos tik kirpejos, tuomet jau geriau baudu atzvilgiu, bet savo kates as tokiai nepatikeciau.
Atsakyti
Labas visiems,
jau verkiant reikia kirpti katę ir jau nebežinau kur dėtis ax.gif
Kur jūs kerpate savo augintinius (šuniukus, katytes). Gal turit kokį patikimą kirpėją, kuris atvyktų į namus?
Anksčiau man katę kirpdavo draugė, tačiau aš jai nuveždavau savo kiciuką. Man jau nejauku jos prašyti atvažiuoti į namus. Kaip ir nebejauku kreiptis. Pinigų ji iš manęs neima, o ir šiaip dažniausiai pasimatome, kai reikia kirpti mano katę..gėda jau man blush2.gif
Prieš draugę lankydavomės kirpykloje Viršuliškėse, bet paskutinį kartą taip skubomis ir baisiai nukirpo, o mokėjau daug, tai likau labai pikta blush2.gif Kas, kad ne parodai..bet jei moku kaip visi ir noriu gražaus, tvarkingo katino namie, tai manau turiu teisę reikalauti kokybiško darbo. Palikau augintinį ir pasiėmiau po 2 val. Katė atrodė kaip nukirpta per 15 min. Gabalais kailis iškarpytas blink.gif Nelygiai, klaiku žiūrėt..nenorėjau konflikto kelt, tai sumokėjau ir parėjau namo, bet daugiau viskas..nebekirpau ten.

Be to, pastaruoju metu labai paaštrėjo alergija, tai negaliu būt šalia, kai kerpa doh.gif Tai būtų visiškas begėdiškumas, jei katę kirpt palikčiau draugei, o pati dingčiau blush2.gif

Ar yra kokių kirpėjų, kurie namie pagražintų mano gyvulį 4u.gif Gal kas ką žinot???
Atsakyti
Aišku Rasma, kad yra...Beveik su visais kirpėjais galima susitarti, kad atvyktų į namus:)
Kaune galėčiau rekomenduoti gerą kirpėją, gal net ne vieną, bet va Vilniuj sunkiau:(
Gal Vilnietės žino?
Atsakyti
Perskambinau daug Vilniaus gyvūnų kirpyklų (jei pasakyt teisybė tai dar 3 papildomas, be gydyklos, kur dirba mano draugė), bet niekas nesutiko atvažiuot į namus..Paklausia ką turiu ir ko noriu, ir dar pasako "dėl vieno katino? į namus?". O "tai ką, blogas darbas?" norėjau paklausti. Juk niekas nesako, kad mokėsiu tiek pat..galėčiau už atvykimą irgi sumokėt.

Vis dėl to katę reikėjo verkiant kirpt, vėl prašiau draugės doh.gif Atvyko ji į namus, bet palikt jai tą gyvūną nedrįsau jau..padėjau palaikyt ir pan., bet dabar jau man negerai..ryt einu pas savo lankomą gydytoją dermatologą, nes taip išberta visa dar niekad nebuvau cry.gif Ta alergija užkankins ax.gif

o antra, turbūt reik rinktis kitą kirpyklą ir vėl vežt palikt...namie su ja nebuvo įmanoma susitvarkyt..suvarė visą stalą nagais, mano rankos kaip po gero mūšio atrodo ir dar reikėjo leist raminamuosius, kurie ne kažin ką padėjo blink.gif Kirpykloje ji nė nedryktelėjo nė kartelio, ją kirpėjos be jokių narkozių ir raminamųjų laisvai nukirpdavo, net jei manęs šalia nebūdavo doh.gif

Gal kas esat kirpę Sierakausko g-vės gyvūnų kirpykloje? kaip ten su kirpimo kokybe (kainos tai visur panašios)?
Atsakyti