Įkraunama...
Įkraunama...

IT sistemos administratorė

as prie kiek laiko baigiau mokslu Izraelyje,systemos administratore,buvo labai sunku susirasti darbo,nes as moteris ir tai ne moteriskas darbas,o jei dar isvaizdos turiu,tai is viso keistai i mane ziuredavo
o kaip jums sekesi,ar patinka jusu profesije? g.gif
Atsakyti
Studijuoju IT. Dar nei karto nebuvau pakviesta i pokalbi pagal specialybe. Manau, kad prie to prisideda ir tai, kad esu mergina.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2008 04 21, 10:17)
Studijuoju IT. Dar nei karto nebuvau pakviesta i pokalbi pagal specialybe. Manau, kad prie to prisideda ir tai, kad esu mergina.

mano pussesere kazkada dirbo pardaveje,jei labai darbas nepatiko ir ji isejo,ilgai ieskojo ji kito darbo,bet tinkamo nerado.As vis galvodavau,kodel jos nekviecia i darba ir supratau,kad jos gyvenimo aprasymas negeras.Jis turi buti kitoks,issiskiriantis,kaip preke,kurios nesiruosiai pirkti,bet pamacius paemiai.Tai mes pasedejom dienele ir parasem jos gyvenimo aprasyma.Po to kaip burtu lazdele,ja kviete i pokalbius i kur ji net nesvajojo eiti,dabar ji dirba seretore prestizeneje kompanijoje
As tau patariu,pasedeti prie savo CV ir viskas bus gerai.As prie savo sedejau menesi ir tobulinau.Nerasyk gyvenimo aprasymo tokiu principu kaip moke mokykloje,tai yra neteisinga
OK,as noriu tau padeti,as siusk savo gyvenimo aprasyma i emeila ir as pasiziuresiu kas blogai ir kas gerai ir padesiu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkada dirbau firmoje, montuojančioje patalpų signalizacijas, administratore. Nyč nieko įdomaus neradau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjuota @ 2008 04 22, 11:38)
Kažkada dirbau firmoje, montuojančioje patalpų signalizacijas, administratore. Nyč nieko įdomaus neradau  4u.gif

pasitelk savo fantazije,jei tu taip ir parasiai,tai taves ,brangioji, nieks ir nekvies i darba
kad ir neidomus darbas buvo reikia ji aprasyti idomiai,kad net darbdavys noretu tokiu pareigu.Tu tuo parodai,kad tau tavo darbas idomus o jei ne tu ji padarai idomu.
As noriu paskaityti tavo CV ir gal galesiu tau padeti.
As po keliu menesiu vaziuoju i Lietuva ir issiuntinejau savo CV,tai kas diena skambina ir klausineje kada as jau grisiu.Man daug darbo pasiulymu yra,o jie manes nei nemate.Kaip manai kas jiems sudare apie mane nuomone?tik gyvenimo aprasymas.
Cia mano darbo emeilas adas103@walla.co.il,atsiusk ir as padarysiu tau gera Cv ,nera ka siandien vis tiek veikti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile0409: 22 balandžio 2008 - 12:34
O gal galima prašyt, kad ir mano cv pažiūrėtum ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baccardi @ 2008 04 23, 17:03)
O gal galima prašyt, kad ir mano cv pažiūrėtum ? smile.gif

jei nori galesiu pasiziureti laisvu metu,nes siandien visa diena vienai supermamos forumo dalyvei rasiau Cv,tai reikia laiko ir man reikia su jumis kalbetis,bet merginos nesitikekit,kad man atsiuntusios gyvenimo aprasymus as uz jus parasysiu,as galiu tik padeti ir pasakyti pastabas.
Atsakyti
Be abejo, suprantu smile.gif Suprantančio ir žinančio žmogaus konsultacijos niekam nepamaišytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baccardi @ 2008 04 24, 09:41)
Be abejo, suprantu smile.gif Suprantančio ir žinančio žmogaus konsultacijos niekam nepamaišytų smile.gif

tavo atsakymas yra temoje gyvenimo aprasymas http://www.supermama...;#entry16707036
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2008 04 22, 13:31)
pasitelk savo fantazije,jei tu taip ir parasiai,tai taves ,brangioji, nieks ir nekvies i darba
kad ir neidomus darbas buvo reikia ji aprasyti idomiai,kad net darbdavys noretu tokiu pareigu.Tu tuo parodai,kad tau tavo darbas idomus o jei ne tu ji padarai idomu.
As noriu paskaityti tavo CV ir gal galesiu tau padeti.
As po keliu menesiu vaziuoju i Lietuva ir issiuntinejau savo CV,tai kas diena skambina ir klausineje kada as jau grisiu.Man daug darbo pasiulymu yra,o jie manes nei nemate.Kaip manai kas jiems sudare apie mane nuomone?tik gyvenimo aprasymas.
Cia mano darbo emeilas adas103@walla.co.il,atsiusk ir as padarysiu tau gera Cv ,nera ka siandien vis tiek veikti!


Mergaite, koks dar CV? apie jokį cv nekalbu, o darbą turiu.
Atsakyti
QUOTE(Vėjuota @ 2008 04 24, 16:19)
Mergaite, koks dar CV? apie jokį cv nekalbu, o darbą turiu.

sorry,as kai ka sumaisiau,mano klaida doh.gif
Atsakyti
Keista tema kažkokia: kviečiama padiskutuoti apie adminės darbą, o paskui prasideda kažkas apie cv rašymą... g.gif

Aš dirbu it, man patinka ir niekad nejaučiau jokios diskriminacijos dėl to, kad esu moteris flirt.gif
Atsakyti