Įkraunama...
Įkraunama...

Sidabrinio Mėnulio pasaka





Sidabrinio Mėnulio pasaka



Sidabrinis Mėnulis pakilo į nakties dangų. Žemai, žemai stovėjo mažas namelis. Sidabriniam Mėnuliui labai parūpo pažiūrėti pro namelio langą, kas gi ten viduj yra? Nusileido Mėnulis prie pat langelio pažvelgė į vidų. Ir ką gi jis pamatė? Mažą riestą nosytę, kuri niekaip nenorėjo miegoti.
—Miegok, maža nosyte, pasakė Sidabrinis Mėnulis ir pabučiavo nosytę, kuri tuoj pat užmigo.
Pažiūrėjo mėnulis dar kartą ir ką gi jis pamatė? Mažą burnytę, kuri šypsojosi ir niekaip nenorėjo užmigti.
— Miegok, maža burnyte, pasakė Sidabrinis Mėnulis ir pabučiavo burnytę, kuri tuoj pat užmigo.
Ir dar pažiūrėjo Mėnulis pro langelį, ką gi jis vėl pamatė? Dvi dideles akytes, kurios mirksėjo ir niekaip nenorėjo užmigti.
—Miegokit, mėlynos akytės, pasakė Mėnulis ir jas pabučiavo. Dvi akytės užsimerkė ir užmigo.
Pažiūrėjo Sidabrinis Mėnulis pro langą ir ką gi dabar pamatė? Gražią mažą Eliją, kuri saldžiai miegojo savo lovytėje.
Atsakyti
Labai graži ir patogi pasaka be galo, kaip paguldyti į lovą, užkloti, užčiaupti, užmerkti akyutes, paglostyti ir....sekant pasaką thumbup.gif thumbup.gif Man tikrai patiko pati idėja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 05 03, 06:56)
Labai graži ir patogi pasaka be galo, kaip paguldyti į lovą, užkloti, užčiaupti, užmerkti akyutes, paglostyti ir....sekant pasaką thumbup.gif  thumbup.gif Man tikrai patiko pati idėja thumbup.gif  thumbup.gif



Ačiū už gražią žinutę. Šiaip mano dukra nemėgsta pasakų, bet šita dar tiko, tik būna įvestos rankytės, kojytės, dantukai ir t.t. Sėkmės augant. 4u.gif
Atsakyti
Balsuosiu už tave, apsisprendžiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 05 03, 09:49)
Balsuosiu už tave, apsisprendžiau 4u.gif



Širdingai ačiū bye1.gif
Atsakyti
Labai miela pasakėlė wub.gif , reiks ir man pasinaudot idėja 4u.gif
Atsakyti
Na va,ir mano mergaičiukę ką tik užmigdė sidabrinis mėnulis...Tikrai labai faina pasakėlė.
Atsakyti
oi, kokia grazi ir as seksiu ir uz sidabrini menuli isbuciuosiu savo pupas
Atsakyti
Labai grazi pasaka, Emija... norejau ir as parasyti pasakele, kuria seku savo vaikuciams, bet...tavo tokia migdanti pasakaite. Tokia pries mieguti tinkanti.
Tiek to. Mano pasakele pamokanti, tiems vaikuciams, kurie tingi vakare praustis smile.gif Pasakoju...

Gyveno karta murzinas parsiukas. Niekas nenorejo su juo draugauti. Prieina parsiukas prie suniuko ir sako:
-Kriu kriu, eime drauge pazaisti...
-Eik salin, au-au, o tai uodegon ikasiu!-suurzge suniukas.
Tada parselis priejo prie kaciuko, ir praso eiti kartu pazaisti.
-Na ne, miau,as su murziais nedraugauju, -taria katyte ir nueina salin.
Tada nuliudes parselis prieina prie eriuko:
-Eime kartu pazaisti kriu-kriu...
Bet ir vel parsiukui eriukas atsako, kad su tokiu murzium nedraugaus. Eina parsiukas keliu ir verkia. Pievoje ganesi arklys.
-Ko verki?-paklause jis parsiuko.
-Tai kad niekas su manimi nedraugauja... kriu-kriu...
-O tu nueik i kudra, y-ha-ha, parsiuk, ir nusiprausk. Pamatysi, tada visi su tavimi draugaus,-palinksejo galva arklys ir nuejo tolyn.
Taip ir padare parsiukas, nusiprause ir nubego pas gyvuneliu. Visi dziaugsmingai sutiko parseli ir su juo zaide. Nuo to karto parselis visada prausesi ir turejo daug draugu...

Tai tokia mano paprasta pasakaite.
Atsakyti
labai graži pasaka, mano mergytei labai patiko.... Vis prašo pasakos apie mėnulį.... smile.gif O apie paršiuką jau šiandien vakare papasakosiu: nors ir mėgsta praustis, bet tokios lengvos ir pamokančios pasakos mano "repertuare" labai trūko.
Atsakyti
Labai grazios pasakaites wub.gif Ir nors mano vaikinukas, jam labai patiko pasakele apie sidabrini menuli smile.gif thumbup.gif O apie parsiuka paseksiu rytoj, kai maziukas nenores praustis smile.gif Nuostabu kai sukuriamos tokios paprastutes, bet ir labai padedancios mamoms pasakaites wub.gif
Atsakyti
Super pasakele!!!!Labai paprasta ir tinkama mano leliuj 4u.gif Dekui uz grazia pasakele clap.gif
Atsakyti