Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų lyginimo žnyplės

QUOTE(zvaigzdute33 @ 2008 12 23, 00:17)
gal galite patarti, kokius plauku tiesinimo prietaisa? kokios firmos rinktis? kokia kaina? Kur pirkote?

As medinese sukose pirkau pries tris metus, esu labai patenkinta, tada 300 lt mokejau, visos drauges kurios pabando mano, lieka labai patenkintos. Jos islaiko plaukuose dregme, nesausina galiuku thumbup.gif Skirtos profesionalams, firma Santachi 4u.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus smile.gif nes jau pribrendo reikalas nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute33 @ 2008 12 23, 22:52)
aciu uz patarimus smile.gif nes jau pribrendo reikalas nusipirkti  smile.gif

na, bent kaip man aiskino konsultante vienoje elektronikos parduotuveje, is neprofesionaliu tiesintoju geriausi yra Philips (nors veliau kitur teko girdeti, kad Remington arba Babyliss - ir zinok dabar, zmogau, kaip ten is tiesu yra tongue.gif ). Aisku, ten, kur prekiauja salonams skirtomis profesionaliomis priemonemis, tiesintojai bus brangesni ir turbut kokybiskesni, tik apie juos tai ne kazin ka tezinau. As irgi paskutiniu metu domejausi keramikiniu tiesintoju modeliais ir kainomis, tai berods geriausias kainas (tam tikriems modeliams) siuo metu siulo sita parduotuve rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, as parduodu plauku tiesintuvus GHD PURE & WHITE (PROFFECIANAL). yra balti ir ruzavi. Tikrai labai geri smile.gif pati turiu,nereikia kelis kartus bruzyt kol issitiesins doh.gif cia kelios minutes ir rezyltatas thumbup.gif net mano drauges yra pasake,kad plaukai pasikeite. jo kaina yra nuo 400lt, bet as parduodu po 320Lt smile.gif yra klausimu,rasykit smile.gif
Atsakyti