Įkraunama...
Įkraunama...

LAZDIJŲ miesto ir rajono darželiai

sveikos mamytės, savo pupa zadu vasara po truputi pradėti pratinti vesti i darželį. užsirašėme i abu esančius.papulsim manau i abu... ax.gif tad labai norėčiau jūsų visų nuomonės..man tai kažkodėl arčiau širdies yra tas kuris prie miesto parko, vat pavadinimas užkrito dabar nors tu ka... doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 23, 10:38)
sveikos mamytės, savo pupa zadu vasara po truputi pradėti pratinti vesti  i darželį. užsirašėme i abu esančius.papulsim manau i abu... ax.gif tad labai norėčiau jūsų visų nuomonės..man tai kažkodėl arčiau širdies yra tas kuris prie miesto parko, vat pavadinimas užkrito dabar nors tu ka... doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif

"Vyturėlis" vadinasi tas darželis, mes jį lankom, rudenį į pirmą klasę jau žingsniuosim. Man jis irgi arčiau širdies, turbūt kad pati jį lankiau. Nepatinka tik tai, kad dauguma auklėtojų dar iš mano laikų, jau pensininkės, su vaikais bendros kalbos nelabai randa, o sėdi ten ir vietos jaunesnėms neužleidžia. Ir baldai jau atgyvenę savo amžių, pareidavo vaikas su suplėšytais rūbais, nes iš staliukų vinys išlindę, sutaisyt turbūt nėra kam schmoll.gif
Atsakyti
Musu dukryte nuo rugsejo keliauja i darzeli "Vyturelis". Jai ten labai patinka biggrin.gif , o kai vaikui gerai, tai ir mama patenkinta thumbup.gif . Aukletojos jau pagyvenusios, bet mano nuomone, vaikams jos patinka, o musu dukrytei tai labiausiai patinka auklyte (ji ja drauge vadina biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(romse13 @ 2008 11 21, 14:51)
Musu dukryte nuo rugsejo keliauja i darzeli "Vyturelis".  o musu dukrytei tai labiausiai patinka auklyte (ji ja drauge vadina  biggrin.gif ).

musu merginos abi keliaujau i ta pacia grupe blush2.gif o Liamute (auklyte) yra auksas,jeigu ne ji tai kazin kaip ten daugeliui vaiku butu... g.gif blush2.gif nes aukletojos...geriau savo nuomone pasilaysiu sau... biggrin.gif
Atsakyti
O mes uzsirasem i darzeli-mokykla "Kregzdute". Kadangi nebuvo nuomoniu apie ji- butu idomu isgirsti: pedagogai, salygos ir pan.
Atsakyti
Sveikos, mamytės, kažkokia apleista tema, niekas neparašo savo atsiliepimų apie abu darželius sad.gif
Niekaip negalime apsispręsti į kurį leisti, gal turite kokių nors pastebėjimų? Pagyrimų? Nusiskundimų?
Atsakyti
ir aš abėjonėse... o niekas nerašo, nesidalina... g.gif
Atsakyti
Na, dabar vaikas lanko Vyturėlį, tai lyg ir priprato, auklėtojos ir auklytės kol kas keičiasi, nes atostogos. Šiaip vaikas priprato ir eina noriai, dirbančios auklėtojos irgi pasirodė geros ir rūpestingos, bet Vyturėlis mums tolokai, tai niekaip negalime apsispręsti. Daug nulems tai, kokia auklėtoja bus paskirta Kregždutėje. Jei ta, kuri buvo prieš atostogas, matyt rinksimės Vyturėlį.
Atsakyti
Mūsų mažylis lanko "Krekždutę", aš labai patenkinta. Auklėtojos labai kūrybingos, daug veiklos vaikučiams prigalvoja, daug užsiima su jais, nu man tai super thumbup.gif
Atsakyti