Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Įdomu ar jūs mėstate plaukimą baidarėmis? tarkim aš po prmo plaukimo ir užsikabinau. Tai buvo maršrutas Ūlos upe thumbup.gif. Vėliau buvo dar pora kt trasų. Kur jūs plaukiate, kokias upes renkatės? Kokie įspūdžiai? O gal dar nėra bandžiusių ir norėtų plaukti? Gal artėjant vasarai reiktų surengti forumiečių pasiplaukiojimą baidarėmis? Gal yra bendraminčių? tourist5.gif friends.gif
Atsakyti
Baidarės... Baidarės... Baidarės...
Čia taij geras dalykas smile.gif plaukiau ir aš Ūlos upe, ir po aukštaitijos nacionalinį parką ir t.t.
Jau šiemet baidarių sezoną atidarėm: plaukėm Vilnele vieną dieną (Balandžio pradžioje smile.gif
Vasarą tai kai tik geras oras iškart tengiamės į baidarių kelionę smile.gif
thumbup.gif:
Baidarės - geriausia laisvalaikio praleidimo priemonė biggrin.gif
Atsakyti
Kaip trasa Vilneleje? Kiek girdejau nelabai noriai nuomoja baidares, nes labai akmenuota upe ir daznai baidares prakiurdomos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 02, 13:31)
Kaip trasa Vilneleje? Kiek girdejau nelabai noriai nuomoja baidares, nes labai akmenuota upe ir daznai baidares prakiurdomos  g.gif


Vilnele reikia plaukti anksti pavasarį, kol dar užė ištvinusi. Mes plaukėm balandžio pradžioje (dar vietomis sniego buvo) bet ir taip labai daug akmenų sad.gif o upė tai faina, labai srauni ir thumbup.gif: ....

Na, o Ūla... ja tai butinai su plastikinėm baidarėm reikia plaukt... Nes mes blaukėm su brezentinėm... tai oj oij oij... Perplėšėm baidarę (skylė apie pusę metro, bet užsiuvom ir užlopėm ir oliau plaukėm, viskas OK smile.gif Sakėm šią vasarą plauksim tik nuomosim plastikines baidares, o ne su savo plauksim.... Bet Ūla - viena gražiausių upių, kiek man teko plaukt... ir Merkiu visai fun smile.gif labiau pailsėt galima....
Atsakyti
Mes Ula plaukeme plastikinemis baidaremis, bet kiti maciau kaip kazkur uzliuve prasikiurde baidare cry.gif Dabar Ula labai sutvarkyta upe - isvalyti nugriuve medziai. Ir labai daug turistu! Pilna upe. tongue.gif
Praeita vasara mes plaukeme Visincia - oi kokia vingiuota upe, pilna prigriuvusiu medziu, tai tasem baidares. taip pat Sventaja plaukem. Labai rami upe. Visai nieko, bet pradedantiems smile.gif O musu gretose tokiu buvo nemazai.
Ar teko plaukti kam nors Zeimena? Kokie atsilliepimai?
Beja, o kai plaukete Ula, kur pradejot plaukti?
Atsakyti
Mes Ūla plaukėm Nuo Zervynų iki Merkinės Žodžiu, žygis buvo 2 dienos, viena diena Ūla,. o kita Merkiu.
O Žeimena - pakankamai rami upė, faina visai.... Bet man kol kas albiausiai Ūla + Merkys patiko smile.gif
Atsakyti
Baidarės ir man patinka smile.gif Praeitą vasarą irgi plaukėm Ūla - man labai graži upė, ir plaukt ja faina thumbup.gif . Plaukėm nuo Krokšlio iki Puvočių. Buvo labai fainai, tik paskutinę dieną Merkys jau buvo neįdomus, be to, oras atšalo, pradėjo lyti, brrr.. Beje, plaukėm su brezentine ir per tris dienas nesuplėšėm!!!

Dar plaukėm Minija, irgi gražu, bet daug ramiau.

O Visinčia - nuo kur iki kur plaukėt??
Atsakyti
O Visinčia - nuo kur iki kur plaukėt??
[/quote]

Ot tiksliai to kaimo pavadinimo ir nepamenu. Turejom plaukti per miskus ir is ju isplaukus grazinti baidares. Bet finale gavosi taip, kad pastoviai lijo, susalom taip, kad kojos ir rankos per sanarius nebesilankste, kiaurai permirko ir daiktai, tai pasavom ir isvaziavom anksciau... Kai grazus oras gal butu ir nieko, bet itin sudetinga trasa - siauras, vingiuotas upeliukas, daug prigriuvusiu medziu. Ne kas sad.gif
Atsakyti
[quote=ginija,2005 05 03, 16:12]
O Visinčia - nuo kur iki kur plaukėt??
[/quote]

Ot tiksliai to kaimo pavadinimo ir nepamenu. Turejom plaukti per miskus ir is ju isplaukus grazinti baidares. Bet finale gavosi taip, kad pastoviai lijo, susalom taip, kad kojos ir rankos per sanarius nebesilankste, kiaurai permirko ir daiktai, tai pasavom ir isvaziavom anksciau... Kai grazus oras gal butu ir nieko, bet itin sudetinga trasa - siauras, vingiuotas upeliukas, daug prigriuvusiu medziu. Ne kas sad.gif
[/quote]


Mes tai jau pasimokę... visada daiktus sukraunam į didelius (mėlynus) šiuksšių maišus dvidubai ir užraišiojam. NEi kai plyšo baidarė, daiktai buvo sausutėliai, nors su maišais gaudėm plaukiančius biggrin.gif
Ir labai praverčia termosas :ax kaip skanu kavą gerti gamtoje plaukiant baidarėm....
Atsakyti
Mano tėvai plaukiojo daug baidarėmis, tai dabar aš įsisvaizduoju, kad tai turėtų būti labai labai faina, ypač su gera kompanija. Gaila, kad būtent tokios kompanijos neturiu... verysad.gif Norėčiau pabandyti plaukti... ax.gif
O šiaip Jūs su vaikais plaukiojat ar vieni?
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 05 04, 12:33)
Mano tėvai plaukiojo daug baidarėmis, tai dabar aš įsisvaizduoju, kad tai turėtų būti labai labai faina, ypač su gera kompanija. Gaila, kad būtent tokios kompanijos neturiu... verysad.gif  Norėčiau pabandyti plaukti... ax.gif
O šiaip Jūs su vaikais plaukiojat ar vieni?


Tikrai labai smagu. Ypac kai geras oras thumbup.gif ir tinkama trasa thumbup.gif .
Na jei tik upo atsirastu plaukti - butinai pasiulysiu kai organizuosime zygi. Paprastai pas mus susirenka vis kita kompanija ir dazniausiai nepazistami zmones. Taip jau gaunasi...


"Mes tai jau pasimokę... visada daiktus sukraunam į didelius (mėlynus) šiuksšių maišus dvidubai ir užraišiojam. NEi kai plyšo baidarė, daiktai buvo sausutėliai, nors su maišais gaudėm plaukiančius
Ir labai praverčia termosas :ax kaip skanu kavą gerti gamtoje plaukiant baidarėm...."

O del daiktu - tai ir mes i siuksliu maisus dedame, tik ta karta taip nevykusiai supakavau, kad suslapo. Kitais kartais viskas buvo liuks.
Dar vezames su savimi polietileno pleveles - kad ir lyja, palapine lieka sausute. O kava ir alus zygyje tikrai geras dalykas. Alus kai karsta, o kada is ryto. Beja, neblogas dalykas tirpi kava nescafe ir pan.


Beja, o kai plaukiate su baidaremis, keliu dienu zygius organizuojate? Ir keliese paprastai plaukiate?
Atsakyti
Mes paprastai plaukiam 8 žmogeliukai (4 baidarės +/- 1 smile.gif
Pasiimam visko, nuo šašlų iki alaus ir smulkių užkandžių.
O Nescafe tikrai liuks gamtoje:) Ir tirpi sriuba (knor arba Galina blanca....)

O plaukiam dažniausiai su sava chebryte (dažniausiai kokių 2 žmonių nepažystu, ens draugai pasiima naujas antras puses biggrin.gif
Atsakyti