Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitančios angliškai

Būčiau baisiai dėkinga, jei moderatoriai nesuplaktų šitos mano temos su lietuviškomis knygomis ax.gif

Tai va. Gal yra tokių, kurios skaito angliškai, turi sukaupusios savą bibliotekėlę ir norėtų/galėtų perskaitytomis knygomis pasidalyti su kitomis. Pavyzdžiui, manimi blush2.gif Skaitau greitai ir tvarkingai. Pasižadu nepradaigoti ax.gif
Aš galėčiau pasiūlyti: Dan Brown visas keturias knygas ("Angels and demons", "Da Vinci Code", "Deception Point", "Digital Fortress"). Grisham'ą (turiu visas jo knygas, išskyrus gal kokią vieną), John Case (stilius a la Dan'as Brown'as, keturios knygos), Michael Palmer (a la Grisham'as bet apie mediciną) ir šiaip pavienių neblogų autorių knygų. Apie autorius ir knygų anotacijas galima pasiskaityti www.amazon.com arba amazon.co.uk mirksiukas.gif

Na, tai ar atsiras norinčiųjų trumpam pasikeisti knygomis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer: 29 balandžio 2005 - 10:19
Aš skaitau ir galiu keistis blush2.gif Nors mano biblioteka nėra super ypatinga, bet kelios geros knygos tikrai atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
Na greičiausiai mano vyras būtų nieko prieš jei aš kam nors jo biblioteką paskolinsiu tongue.gif , jo kolekcijoj pagrinde John Grisham ir Dennis Lehane, dar keletas pavienių knygų yra smile.gif
Atsakyti
Turiu B.Jones diary ir dar pora knygu. Pavadinimu neparasysiu, nes dabar su savimi ju neturiu... blush2.gif
Atsakyti
turiu bridzitos jones, da vincio kodo, coehlio alchemist elektronines versijas. jei kam negaila tonerio, galiu atsiusti. dar - smagia knygute apie feng shui (feng shui for idiots, ar kazkaip panasiai) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 01, 17:08)
turiu bridzitos jones, da vincio kodo, coehlio alchemist elektronines versijas. jei kam negaila tonerio, galiu atsiusti. dar - smagia knygute apie feng shui (feng shui for idiots, ar kazkaip panasiai) ax.gif


Va apie feng shui aš irgi noriu:)
Atsakyti
Nenoriu atidarinet naujos temos, tai paklausiu chia: galbut kas skaitot vokishkai?
Atsakyti
Turiu India Knight "Don't You Want Me?" - baisiai smagi knygiūkštė su britišku slengu ir tinkama mamytėms biggrin.gif
Taip pat Virginia Woolfe "Mrs. Dalloway"
Ken Follett "Pillars of the Earth" - viduramžių epas, iš kurio pasiskolinau nick'ą smile.gif
Atsakyti
Turiu visokiausių, bet daugiausia - detektyvų. O kokios domina?
Atsakyti
Aš turiu:
Exupery "The little prince"
Secrets about life that ewery woman should know (gavau dovanų amerikoj bebūdama smile.gif taip ir iki galo neperskaičiau biggrin.gif
O.Wild apsaymai
PASkui iš klasikos (bronte, burns ir dar kelių autorių)
Dar B. Jones dienorašti (ties proto riba)

Dar specialybinių keletą apie verslą ir public relations smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 02, 13:00)
Va apie feng shui aš irgi noriu:)

Atsiusk maila, pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 04, 20:56)
Atsiusk maila, pasidalinsiu  4u.gif


Ok, aš irgi įlysiu į kompą, pasižiūrėsiu ką turiu angliško wink.gif
Atsakyti