Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

labas rytas mamytes!!! na gi mes dar nepersikeleme, tai kalbekim toliau pusmetinukai wub.gif geros visoms dieneles thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 25 balandžio 2008 - 07:45
QUOTE(mirasevindik @ 2008 04 25, 08:40)
na gi mes dar nepersikeleme, tai kalbekim toliau pusmetinukai wub.gif

pusmetinuku tema neturetu uzsidaryti, juk vieni iskeliauja, kiti parkeliauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2008 04 25, 07:45)
pusmetinuku tema neturetu uzsidaryti, juk vieni iskeliauja, kiti parkeliauja 4u.gif

labutis babauziene kaip sekasi su dantukais????
Atsakyti
Pasirodom pabaigai šiame mėnesiuke ir tikriausiai sakom iki mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
nepykit nezinau ka cia padariau kad tas 6 menuo taip toli, bet taip jau isejo blush2.gif friends.gif cray.gif pomidorai2.gif hihihi.gif vauuuu kakie jus dideli agnita bet dar pabukit nes jums dar ne septyni hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 25 balandžio 2008 - 16:14
Sveiki ir mes noretume prisijungti, ax.gif ax.gif
Musu pasiekimai: juokiames, isdykaujame, bandome ropoti (nors ir nelabai sekasi, bet uztat uzpakaliuka galime pakelti), sakome tete, zinome kur yra lempa, dantuku vis dar nera unsure.gif , valgome kosytes, barskinam barskuti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skotija @ 2008 04 25, 17:49)
Sveiki ir mes noretume prisijungti,  ax.gif  ax.gif
Musu pasiekimai:  juokiames, isdykaujame, bandome ropoti (nors ir nelabai sekasi, bet uztat uzpakaliuka galime pakelti), sakome tete, zinome kur yra lempa, dantuku vis dar nera unsure.gif , valgome kosytes, barskinam barskuti... rolleyes.gif



labutis, na va matai maniskis dar ruriuko nekelia, o vyresnis blush2.gif o dantuku taip dar neturim, todel priklausom zirzliuku kompanijai mirksiukas.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2008 04 25, 16:41)
Pasirodom pabaigai šiame mėnesiuke ir tikriausiai sakom iki mirksiukas.gif
user posted image




kaip tu idejai nuotrauka? g.gif man kazko nesiseina
schmoll.gif
Atsakyti
sveikos naujai prisijungusios ir jau pažįstamos maytės hi.gif noriu pasigirti blush2.gif vakar prilaikant kojytes per keliukus pirmą kartą mano aukselis atsisėdo yahoo.gif victory.gif ploja.gif assa.gif labai faina buvo wub.gif bet šiandien jau nelabai nori schmoll.gif matyt vakar leido mamai pasidžiaugt ir galvoja, kad užteks lotuliukas.gif na o šiaip pats savarankiškai net nesėdi schmoll.gif ir prieš pora dienų atsiklaupė ant keturių thumbup.gif matyt ruošiasi ropojimo etapui ploja.gif
na užteks girtis 4u.gif atsisveikinu iki kitos savaitės, nes ryt mažiaus krikštynos, tai tikrai nebus laiko prie jūsų prisijungti gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintariux.82: 25 balandžio 2008 - 18:16
Labas vakarėlis mamytės.Pagaliau jus suradau thumbup.gif Jau norejau tema užvesti.Kaip mes su mažiuku be jusų kompanijos? Jau taip pripratau pasidžiaugti ar paliudėti kartu. mirksiukas.gif Greitai mano pypliukui 7 mėnėsiukai sukaks,o kol kas bendrausim čia. Jau pora dienelių mano mažiukas taip jokingai gurgulioja su lupytem.Jau tikrai auga mažiukas ne tik fiziškai,bet ir socializojasi.Jau toks žvilgsnis protingas,viska supranta.Tik va toks jau zyzenis,visa diena kaip signalizacija,tai jau vakare mamytei atsiprašau"stogas važioja",tai tėtis perima estafeta.Net nesuprantu kodel toks nepatenkintas?Gal tikrai tie dantukai negali prasikalti ir jam vargšiukui skauda?Mes dar paskutinio skiepuko nepadarėm,jis sirgo tai ir nedarėm,reikės kitą savaite padaryti.Vel sunku būs,jis po skiepu toks neramus būna,tikriausiai daugėlis vaikelių tampa po skiepų labai jautrus. doh.gif iki mamytės ir mažyliai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gintariux.82 @ 2008 04 25, 19:15)
sveikos naujai prisijungusios ir jau pažįstamos maytės  hi.gif noriu pasigirti  blush2.gif vakar prilaikant kojytes per keliukus pirmą kartą mano aukselis atsisėdo  yahoo.gif  victory.gif  ploja.gif  assa.gif labai faina buvo wub.gif  bet šiandien jau nelabai nori schmoll.gif matyt vakar leido mamai pasidžiaugt ir galvoja, kad užteks lotuliukas.gif na o šiaip pats savarankiškai net nesėdi schmoll.gif ir prieš pora dienų atsiklaupė ant keturių thumbup.gif matyt ruošiasi ropojimo etapui ploja.gif
na užteks girtis 4u.gif atsisveikinu iki kitos savaitės, nes ryt mažiaus krikštynos, tai tikrai nebus laiko prie jūsų prisijungti  gossip.gif

Sveikinu gintariux.82,šaunuolis mažiukas.Mano dar pats neatsisėda,bet labai jau nori.O dėl ropojimu pas mus tas pats,jau lig pradėjo ropoti,bet atbula ir viskas daugiau nenori.O gal užmiršo,kad išmoko? biggrin.gif Lauksym pasokojimu apie krikštynas.
Papildyta:
IIR VEL UŽMIRŠAU PAKLAUSTI:MAMYTĖS NUO KOKIO MAISTO BĖRE JŪSŲ MAŽIUKUS?Mano Donatėlį išbėre žandukus ir nemažai,,bet negaliu kol kas nustatyti nuo kokio maisto?Jis jau daug ką ragauna,išskyrus mėsa.Duodu tik Hippo tyreliu su mėsyte,bet ten labai mažas kiekis.Tai nežinau nuo ko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 25 balandžio 2008 - 21:35
Maniškiui žandai rausdavo nuo vienintelio daikto - hipp arbatų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 04 25, 21:33)
Labas vakarėlis mamytės.Pagaliau jus suradau thumbup.gif Jau norejau tema užvesti.Kaip mes su mažiuku  be jusų kompanijos? Jau taip pripratau pasidžiaugti ar paliudėti kartu. mirksiukas.gif Greitai mano pypliukui 7 mėnėsiukai sukaks,o kol kas bendrausim čia. Jau pora dienelių mano mažiukas taip jokingai gurgulioja su lupytem.Jau tikrai auga mažiukas ne tik fiziškai,bet ir socializojasi.Jau toks žvilgsnis protingas,viska supranta.Tik va toks jau zyzenis,visa diena kaip signalizacija,tai jau vakare mamytei atsiprašau"stogas važioja",tai tėtis perima estafeta.Net nesuprantu kodel toks nepatenkintas?Gal tikrai tie dantukai negali prasikalti ir jam vargšiukui skauda?Mes dar paskutinio skiepuko nepadarėm,jis sirgo tai ir nedarėm,reikės kitą savaite padaryti.Vel sunku būs,jis po skiepu toks neramus būna,tikriausiai daugėlis vaikelių tampa po skiepų labai jautrus. doh.gif iki mamytės ir mažyliai. 4u.gif
Papildyta:

Sveikinu gintariux.82,šaunuolis mažiukas.Mano dar pats neatsisėda,bet labai jau nori.O dėl ropojimu pas mus tas pats,jau lig pradėjo ropoti,bet atbula ir viskas daugiau nenori.O gal užmiršo,kad išmoko? biggrin.gif Lauksym pasokojimu apie krikštynas.
Papildyta:
IIR VEL UŽMIRŠAU PAKLAUSTI:MAMYTĖS NUO KOKIO MAISTO BĖRE JŪSŲ MAŽIUKUS?Mano Donatėlį išbėre žandukus ir nemažai,,bet negaliu kol kas nustatyti nuo kokio maisto?Jis jau daug ką ragauna,išskyrus mėsa.Duodu tik Hippo tyreliu su mėsyte,bet ten labai mažas kiekis.Tai nežinau nuo ko?

labas rytas!!!! zinai as vakar ryte prabudusi atsidariau ta puslapi o ten parasyta kad jis uzdarytas, tai buvau puolusi i panika, KAIP AS CIA DABAR BE JUSU!!! na tai ir pabandziau uzvesti nauja tema, bet kazkas ne taip isejo ir tas puslapis su pusmetinukais taip nusikele, bet nieko tu mus radai, tai ir kitos ras!!!!dziaugiuosi kad vel galim plepeti! mirksiukas.gif o as antradieni einu operuotis verysad.gif tai nezinau kaip mano pupa istvers be manes ta laika!!
Atsakyti