Įkraunama...
Įkraunama...

Rėkimas, staugimas ir pan.

Apklausa: Ar dažnai rėkaujate, kai kas nors nepatinka, ant vyro, vaikų ar kitų šeimos narių (šiuo gyvenimo momentu, ne kažkada jaunystėj, paauglystėj ir pan.)? (103 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
g.gif Labai įdomu, ar rėkimas yra įprastas žmonių bendravimo būdas ?
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 04 25, 20:44)
g.gif Labai įdomu, ar rėkimas yra įprastas žmonių bendravimo būdas ?

Dazniau grieztesniu tonu pasakau,nei rekiu ax.gif Aisku buna kad ir surekiu kai jau kantrybe issenka rolleyes.gif
Atsakyti
as tai siaip esu taikaus budo,bet jei jau isveda is kantrybes,tada ir balsa pakeliu.taciau tai nera dazna.
Atsakyti
Būna būna... doh.gif Šiaip tai aš iš garsiakalbių rėksnių šeimos kilusi....Bet stengiuosi susilaikyti ,kiek galiu..Vaikučiai mano irgi mėgėjai pastūgauti vienas ant kito visa gerkle lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada galvojau, kad esu taikaus būdo, rami visa kita, kol vaikų nepagimdžiau ax.gif Išveda jie mane iš kantrybės angel_sadangel.gif Nesusilaikau ir aprėkiu doh.gif
Atsakyti
Pas mus seimoj tai vyras yra skardziabalsis ir megejas parekauti. Bet per beveik 6 metus bendro gyvenimo ir as ivaldziau sita mena lotuliukas.gif kartais, kai ipykus uzrekiu, tai mano abu vyrukai greitai isgirsta ir supranta ko is ju noriu mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Anksciau rekauti megdavau, net nepajausdavau, kaip saukti pradedavau. ax.gif
Dabar ramesne pasidariau, gal vyro itaka ( jis pas mane ramus, nereaguoja i mano rekimus). Bet kai kas nors mane isveda is kantrybes - doh.gif , prasideda rekimas ir staugimas. Pas mus giminej megejai parekauti ir garsiai pakalbeti bigsmile.gif
Atsakyti
man rekimas savaime gaunasi, nes as siaip garsiakalbe biggrin.gif
Atsakyti
Na anksciau rekdavau itin retais atvejais, gal net nerekdavau, o tiesiog pakeldavau balsa, kai kazkas isvesdavo is pusiausvyros unsure.gif . Taciau atsidurusi visiskai skirtingoje aplinkoje, svetimoje kulturoje, kurioje normalus bendravimo tonas yra kur kas garsesnis nei man buvo iprasta, ismokau ne tik garsiau sneketi (o reiktu sakyti - saukti balsu tam, kad mane isgirstu), bet ir uzstaugti kaip reikalas, kai isveda is kantrybes blush2.gif . Deja, dazniausiai nesusivaldau pries vyra ir vaika doh.gif
Atsakyti
Tenka tenka parėkauti, bet kai stipriai kas nors supykdo. Pvz vakar labai rėkiau ant šuns, nes nusipirkau gražią gėlę, pasodinau ją kieme, o tas bjaurybė nudraskė visus žiedus ir taip vargšelę suniokojo, kad nežinau ar atsigaus, o vyras tik sėdėjo ir žvengė, kaip ant šunio rėkiu, tada pradėjau rėkt ant vyro doh.gif šiaip tai esu garsiakalbė, tai gal kažkam atrodo kad rėkiu, bet šiaip ištikrųjų rėkiu kai labai kas sunervina ir TIK namie. Neleidžiu sau rėkauti tarp žmonių schmoll.gif
Atsakyti
mano rekimas dazniausiai tiesiogiai susijes su pms...
Atsakyti
Dažniausiai rėkiu ant vaiko, kai išveda iš kantrybės ir normalaus tono negirdi.....
Ant vyro - retai.....
Nors priklauso nuo nuotaikos..........
Atsakyti