Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai blizgesiukai

Na merginos, blizginamės lūpytes toliau bigsmile.gif wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 04 26, 14:44)
nusipirkau chanelio blizgesiuka spalvyte ideali bet kad labai geritai balti tokie susidaro ant lupu... net nemoku paaiskinti.... unsure.gif

Zinau apie ka kalbi, buna taip nuo kai kuriu blizgiu unsure.gif Panasu, kad tau netinka, nors kartais man taip susistovi blizgiai, kai buni katik pasitepus ir tenka daug kalbeti biggrin.gif Dar nenurasyk to blizgio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 27 balandžio 2008 - 22:10
kokia greita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 27, 22:08)
kokia greita  thumbup.gif

O tu greituole, kad Terracota uzsisakei jau bigsmile.gif zinok, manes darbe ne viena kolege klause, kuo lupas pasiblizginus esu, kad taip super blizga wub.gif Tikrai puikus blizgis wub.gif
Ar paieskosi man Clarins'u? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2008 04 27, 23:09)
O tu greituole, kad Terracota uzsisakei jau bigsmile.gif zinok, manes darbe ne viena kolege klause, kuo lupas pasiblizginus esu, kad taip super blizga wub.gif Tikrai puikus blizgis wub.gif
Ar paieskosi man Clarins'u? blush2.gif

sia savaite busiu laisva nuo antradienio - tai padarysiu ka pazadejau blush2.gif
Atsakyti
Tai geriau imti Guerlain'o? Nes dabar esu visiškai susimaišius. Abu geri atrodo. Ar Guerlain'as lipnus?
Atsakyti
QUOTE(innuendo @ 2008 04 28, 20:08)
Tai geriau imti Guerlain'o? Nes dabar esu visiškai susimaišius. Abu geri atrodo. Ar Guerlain'as lipnus?

Guerlain nėra lipnus,bet ilgai išlieka bigsmile.gif
Atsakyti
sakykite merginos, siandien atejo siuntinukas, pirkau blizgesi chanel galactic is vienos forumietes, tik man toks klausimas, ar chanel blizgesiai be kvapo buna? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2008 04 28, 20:20)
sakykite merginos, siandien atejo siuntinukas, pirkau blizgesi chanel galactic is vienos forumietes, tik man toks klausimas, ar chanel blizgesiai be kvapo buna? unsure.gif

Miniškiai 4 be kvapo bigsmile.gif O kokio kvapo laukei?
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 28, 17:17)
Guerlain nėra lipnus,bet ilgai išlieka bigsmile.gif


Dar kelias valandėles tada pamąstysiu ir nusipirksiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 28, 20:24)
Miniškiai 4 be kvapo bigsmile.gif  O kokio kvapo laukei?



nea, kazkaip visalaik kai perki blizgesiukus tai bet koks turi sawo kvapa, o cia nieko, kazkaip ir susimasciau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(innuendo @ 2008 04 28, 20:24)
Dar kelias valandėles tada pamąstysiu ir nusipirksiu  lotuliukas.gif .

Aš laukiu Lancome mėlyno,tai dar nežinau kaip jis... g.gif
Papildyta:
QUOTE(migdoline @ 2008 04 28, 20:26)
nea, kazkaip visalaik kai perki blizgesiukus tai bet koks turi sawo kvapa, o cia nieko, kazkaip ir susimasciau g.gif  biggrin.gif

biggrin.gif ...
Atsakyti
nesijuokit, zinau kad juokingai nuskambejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti