Įkraunama...
Įkraunama...

Aitvarai

Sveikos,
nerandu niekur temos apie aitvarus, o pastaruoju metu jie vis labiau mirga žiniasklaidoj. Tai tikrai smagus užsiėmimas, pavyzdžiui, pajūry, kai nėra ką veikti, o vėjas beveik visada yra. Aišku, tai ir tam tikra sporto šaka, galima siekti aukštumų...
Gal galit pasidalinti savo patirtimi, o taip pat kur rasti daugiau info apie šį laisvalaikio praleidimo būdą, kur įsigyti padorų aitvarą pradedančiajam ir pan. 4u.gif
Atsakyti
mane irgi domintu sita informacija.bet ziuriu,kad SM nelabai yra uzsiiminejanciu aitvarais g.gif
Atsakyti
Sveiki,

as esu didziausios aitvaru kolekcijos Lietuvoje savininkas, be to juos ir gaminu pats, dalyvauju privaciuose ir atviruose renginiuose ...

Taigi kas domintu konkreciai ?
Atsakyti
o jus cia apie kokius aitvarus kalbate ? g.gif
Atsakyti
Butu idomu suzinot kur galima nusipirkti padoru aitvara, ~70 lt??? Butu gerai kur kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssimonka @ 2008 06 10, 15:17)
Butu idomu suzinot kur galima nusipirkti padoru aitvara, ~70 lt??? Butu gerai kur kaune  ax.gif


Tai va uz 70 Lt padoraus aitvaro nenupirksi ... tik siaip sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Greitukas @ 2008 05 27, 19:37)
Sveiki,

as esu didziausios aitvaru kolekcijos Lietuvoje savininkas, be to juos ir gaminu pats, dalyvauju privaciuose ir atviruose renginiuose ...

Taigi kas domintu konkreciai ?


labukas
labai domintų aitvarai. kaip tik ieškom internete ir užsienio parduotuvėse aitvarų, gal ką galit patart pradedantiesiems? Kur nusipirkti ar užsisakyti, pagal ką rinktis? Labiau domina tokie, kurie skrenda esant net ir silpnam vėjui
Ačiū ax.gif
Atsakyti
Sveiki, ziuriu apleista tema, bet jei dar kam idomu tai as pirkau sau aitvara is www.108.lt
tai va, paleidziu kai tinkamas vejas yra, grazu patinka smile.gif taciau jau kito koretusi wink.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu 4u.gif

Gal kas uzmate kur galima isigyti kokios atributikos, papuosimu (sventem) su aitvarais. Taip pat kilo ideja fotosesijai su aitvaru ar keliais, bet nesinori vienam kartui ismesti kruvos pinigu. Pigesniu aitvaru gal galima kazkur isigyti... g.gif
Atsakyti