Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir ledai

Mamytės, pasidalinkit patirtim, man iškilo pavasarinis klausimėlis. Kokio amžiaus atžalėlėms jau duodate valgyti ledus? Valgo patys ar tik atsikanda iš jūsų? Kokius ledus perkate?
Atsakyti
Mano praeitą vasarą valgė jau abi. Žinoma, kai vasara į vasarą panaši buvo. O kokio jos buvo amžiaus galima bandyt atsiskaičiuoti pagal liniuotę. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andre @ 2005 05 01, 22:17)
Mamytės, pasidalinkit patirtim, man iškilo pavasarinis klausimėlis. Kokio amžiaus atžalėlėms jau duodate valgyti ledus? Valgo patys ar tik atsikanda iš jūsų? Kokius ledus perkate?


Aš daviau nuo metu (gal dar ju ir neturejo),pienui sunus alergiskas nebuvo, tai nemaciau problemu. Pirkdavau kuo riebesnius, be priedu ir leisdavau laizyti. Problemos su paraudusia gerklyte dingo. Beje, ledus duodavau tik karsta vasaros diena ir nesusilusiam.
Atsakyti
benui ledus pradejau duoti gal nuo 2 metu (jis alergishkas, bijojau reakcijos i visokius priedus), gustui nuo 1 metu. ledus jie valgo shaukshtais ish bliudeliu - tokiais kasniais kokius sugeba pakabinti. dazhnai ledu idedu i pusrytine ryzhiu koshe thumbup.gif
Atsakyti
Gana ilgai bijojau duodi ledų, tačiau kai pamačiau kaip jis juos valgo biggrin.gif , supratau, kad veltui. Laižo sau gražiai. Tiesa, murzinas būna iki ausų, bet koks patenkintas. O ledus duodu tada, kai tikrai būna šilta ir kai mažius nėra sušilęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiui pernai buvo tik 9 men. o jau labai ledus mego siais metais dar nedaviau, nes tai suserga, baisu kad nepersaltu. o siaip as esu girdejusi, kaip gydytoja per tv snekejo, jog ledai vaikams yra labaigerai, kad nereikia bijoti ju duoti, nes labai grudina thumbup.gif aisku su saiku
Atsakyti
Maniškis pirmą visą savo porciją pats suvalgė tik prieš kokį mėnesį, t.y. 2metų 3mėn. Reikėjo pamatyt veiduko išraišką- pasididžiavimas savimi per kraštus liejosi thumbup.gif Anksčiau nenorėdavo- dantukai šalčio bijojo.
Atsakyti
Maniškė ledų paragavo prieš kokią savaitę. Mes su vyru valgėme, tai davėme palaižytiuser posted image. Nežinau, kas labiau patiko: ledai ar pats jų laižymas.
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2005 05 10, 09:28)
Maniškė ledų paragavo prieš kokią savaitę. Mes su vyru valgėme, tai davėme palaižytiuser posted image. Nežinau, kas labiau patiko: ledai ar pats jų laižymas.
Maniškis ledus pradėjo valgyti nuo pusantrų metukų. pradėjau duoti rugpjučio mėnesį tam kad gerklytė pratintusi prie naujo sezono ir nepatikėsit ,būtent naną žiemą neturėjom jokių rūpesčių su laringitu.Tiesiog užgtūdinom gerklytę priš šaltąjį sezoną. O valgom tik "Nykštuko" su grietinėle ledus ir skanūs ir naudingi mano mažiui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulka26: 12 gegužės 2005 - 16:20
Maniskis jau irgi senokai ragauja(nuo1.5m.) bet tik vasara.Ziema kankinomes su gerklyte,tai laukiu siltos vasaros kad be baimes galetume pradeti grudinti gerklyte. biggrin.gif Pazistama irgi pasakojo kad kankinosi su gerkle tol kol neuzgrudino su ledais:t.y. kasdien duodavo po porcija ledu(zinoma nesusilusiam vaikui) ir dabar tvarka. biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien vaikščiojom po akropolį, nusipirkom su vyru ledų, davėm mažei (jai 1 metai ir savaitė) - dievuliau, kaip skaniai laižė thumbup.gif
Tiesa, visos porcijos tai dar nesuvalgė, juolab, kad neseniai po ligos - truputį baisu verysad.gif

O apskritai ji labai mielai valgo viską, ką duodi pirmą kartą biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus dabar ledų valgymas tai toooks ritualas, kad gražu žiūrėt wub.gif Rodos tie ledai būtų kažin kas stebuklingo:)
Atsakyti