Įkraunama...
Įkraunama...

Judesiukai 30 nėštumo savaitę

Kuo didesnis nėštumas, tuo mažiau lėlytei vietos verysad.gif . Todėl ir muistosi, o ne spardosi, juk nėra kaip užsimoti lotuliukas.gif
Aš judesius skaičiuoju tik kai rečiau ar silpniau juda, bet po 15min. jau būnu suskaičiavus 10 ar daugiau. Vadinasi viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Drambliuk @ 2008 05 07, 08:03)
o tai nesvarbu kada skaiciuoti? pas mane ant kairo sono tikrai nbus 10 per val. ir kas tada? ka tai reiskia? ir dar buna tokie ritmingi, silpnus, kas sekude, ju labai daug, ir gali but apie 10-15 min.?


skaiciuoti reikia tada,kad maziukas yra judrumo busenoj,prabudes,kai jau jauti,kad jis judet pradeda,jei 10 per valanda ner,reiktu po poros valandu dar pabandyt (manau,kai vel pajunti,kad jis atsibudo). Jei ir tada nera,turi buti bent 10 aiskiu judesiu per diena,bent jau man taip gydytoja aiskino mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip man irgi akušerė aiškino, kad jeigu lialius aiškiai pajuda 10 kartų per dieną, tai viskas tvarkoj. Man davė net lapą tokį, kuriame reikia pažymėti iki kurios valandos pajutau 10 judesiukų. Bet maniškis, bent kol kas, tai tikras vikruolis, atkala mamytei į šonkaulius kaip didelis wub.gif nestuke.gif Pakalbinti, paglostyti, paraginti pajudėti, tai tikrai niekada nepakenks, juk mažius viską girdi ir jaučia wub.gif
Atsakyti
o tie 10 judesiukai per valanda būtent nuo 30 savaitės ar ir anksčiau galima pvz. 25 savaitę pradėt skaičiuot juos?
Atsakyti
daktarai liepe nuo 32sav bet tu gali ir anksciau mirksiukas.gif
Atsakyti
man jau 5diena kai jis nesispardo. verysad.gif pries tai kaip spardes .o db nebe nesuprantu..tik eina garsai visokie is pilvo ir bangoja..ar taip turi but?7-8men?
Atsakyti
tai tu isvis nejauti vaiko judesiuku?jai taip eik kuo greiciau pas daktare.dar pabandyk atsigulus 30min ramei pagulet ir paziuret ar nejuda jai ne skubek tikrintis
Atsakyti
na vakar kai prasiau cia i foruma.tai kai uzjudejo.. biggrin.gif spardos.jauciu..bet kazi ko tas kitas dienas nejudejo.. g.gif tik pabanguodavo.. nestuke.gif gal cia taip turi but videlto ne 5-6men.. g.gif
Atsakyti
man kaip tik 30 sav. ir maniskis isdykelis tai duodasi be sustojimo, net kartais sonus skauda nuo tiek stipriu smugiu biggrin.gif
Atsakyti
man jau 5diena kai jis nesispardo. verysad.gif pries tai kaip spardes .o db nebe nesuprantu..tik eina garsai visokie is pilvo ir bangoja..ar taip turi but?7-8men?

man irgi buna dienu ka pilvinukas tik banguoja, bet tai manyciau nieko blogo, nes jis vis tik juda, o va kai jau isvis nebutu jokiu anei bangavimu tada jau reiktu susirupint, nors del visa pikta gali savo ginei pasipasakot kad butu ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(megute @ 2008 11 10, 01:29)
man jau 5diena kai jis nesispardo. verysad.gif pries tai kaip spardes .o db nebe nesuprantu..tik eina garsai visokie is pilvo ir bangoja..ar taip turi but?7-8men?

gal tiesiok vaikiukas ilsejosi ar buvo nusisukes ir soarde i nugara ax.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 11 11, 10:11)
gal tiesiok vaikiukas ilsejosi ar buvo nusisukes ir soarde i nugara  ax.gif



Bet juk nueiti iki daktarytes trunka taip neilgai, jai uztenka tik paklausyti sirdeles ritma, kad suprastu ar leliukui viskas gerai....
Atsakyti