Įkraunama...
Įkraunama...

Judesiukai 30 nėštumo savaitę

QUOTE(erikared @ 2008 11 11, 14:00)
Bet juk nueiti iki daktarytes trunka taip neilgai, jai uztenka tik paklausyti sirdeles ritma, kad suprastu ar leliukui viskas gerai....

del sito nesiginciju daktares apziura niekada nepakenke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikared @ 2008 11 11, 15:00)
Bet juk nueiti iki daktarytes trunka taip neilgai, jai uztenka tik paklausyti sirdeles ritma, kad suprastu ar leliukui viskas gerai....

na jai gyvenciau leituvoj taikrai nueiciau pas gyditoja. rolleyes.gif bet nebera ko jaudintis nes viskas gerai.lelis turbut ilsejos..nes pries tas dienas jis lb judejo.ir tuolabiau kad as dar dirbu..tai gal pervargus buvau. rolleyes.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(egliux&darius @ 2008 11 10, 21:14)
man jau 5diena kai jis nesispardo. verysad.gif pries tai kaip spardes .o db nebe nesuprantu..tik eina garsai visokie is pilvo ir bangoja..ar taip turi but?7-8men?

man irgi buna dienu ka pilvinukas tik banguoja, bet tai manyciau nieko blogo, nes jis vis tik juda, o va kai jau isvis nebutu jokiu anei bangavimu tada jau reiktu susirupint, nors del visa pikta gali savo ginei pasipasakot kad butu ramiau 4u.gif

vien bangavimo tikrai nepakanka schmoll.gif man jau ne viena gine ta pasake aiskindamos apie judesius, turi but ir kitokio pobudzio judesiukai kaip spyriai ar zagsejimas
Atsakyti
QUOTE(baltas_angelas @ 2008 11 15, 15:40)
vien bangavimo tikrai nepakanka  schmoll.gif  man jau ne viena gine ta pasake aiskindamos apie judesius, turi but ir kitokio pobudzio judesiukai kaip spyriai ar zagsejimas

lotuliukas.gif na seip mano manymu pas visas skirtingas nestumas ir vaiko judesiai.pas vena biski juda pas kita lb juda kita vos neverkia ankiek spardo..na seip realiai pamastyk man tas pilvas tik bangavo o db kaip spardos patikek.ir guledama ant sono ne 5 spirius pajuntu maziausei 20 lotuliukas.gif g.gif tai ka tie gyditojai sneka neviskas.. doh.gif
Papildyta:
norejau paklausti.man visa nakti pilvo apacia sutrauke atleidzia, pilva skaudejo..kaip meslungis..ir visa nakti kazkur 7ryto bage traukti .vaikas kaip spardes...ar gali but kad netikrieji saremiai saremiai??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(megute @ 2008 11 15, 23:18)
lotuliukas.gif na seip mano manymu pas visas skirtingas nestumas ir vaiko judesiai.pas vena biski juda pas kita lb juda kita vos neverkia ankiek spardo..na seip realiai pamastyk man tas pilvas tik bangavo o db kaip spardos patikek.ir guledama ant sono ne 5 spirius pajuntu maziausei 20 lotuliukas.gif  g.gif tai ka tie gyditojai sneka neviskas.. doh.gif
Papildyta:
norejau paklausti.man visa nakti pilvo apacia sutrauke atleidzia, pilva skaudejo..kaip meslungis..ir visa nakti kazkur 7ryto bage traukti .vaikas kaip spardes...ar gali but kad netikrieji saremiai saremiai??? g.gif


man ir tas pats... g.gif tai paskauda-tai mėšlungis traukia, o dar ir karštis nupila, kai gimda susitraukia doh.gif na bet aš manau, kad man kokie paruošiamieji ax.gif juolab, kad antradieni pas ginę-tai anksčiau ir nevažiuosiu į ligoninę, nes jos ten mėgsta be priežasties guldyti unsure.gif o dėl judesių-tai man ir jau dažniausiai bangavimas jaučiasi...būna įspiria ir gana stiprokai, bet daug rečiau nei prieš mėn...na žagsėti žagsi, bet ir rečiau...žodžiu keisčiausia, kad jis kartais taip susisuka į kamuoliuką, kad vyras žiūri į pilvą ir patikėt negali blink.gif vienoj vietoj beveiuk pilvo nelieka, kitoj kalnas didžiausias blink.gif čia kažin taip turi būti?ir dar - mažylis dažniausiai juda dešinėje pusėje ir kartais taip įkala po dešine krūtine, kad iš skausmo viskas aptemsta g.gif jaučiu, kad mažučiui nebesaldu pas mane, vietos trūksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 16, 12:23)
man ir tas pats... g.gif  tai paskauda-tai mėšlungis traukia, o dar ir karštis nupila, kai gimda susitraukia doh.gif na bet aš manau, kad man kokie paruošiamieji ax.gif juolab, kad antradieni pas ginę-tai anksčiau ir nevažiuosiu į ligoninę, nes jos ten mėgsta be priežasties guldyti unsure.gif o dėl judesių-tai man ir jau dažniausiai bangavimas jaučiasi...būna įspiria ir gana stiprokai, bet daug rečiau nei prieš mėn...na žagsėti žagsi, bet ir rečiau...žodžiu keisčiausia, kad jis kartais taip susisuka į kamuoliuką, kad vyras žiūri į pilvą ir patikėt negali blink.gif vienoj vietoj beveiuk pilvo nelieka, kitoj kalnas didžiausias blink.gif čia kažin taip turi būti?ir dar - mažylis dažniausiai juda dešinėje pusėje ir kartais taip įkala po dešine krūtine, kad iš skausmo viskas aptemsta g.gif jaučiu, kad mažučiui nebesaldu pas mane, vietos trūksta doh.gif

geras pas mane ir taip yra. drinks_cheers.gif ax.gif tik kai vaikas susisuka i rutuliuka tai dazniausei per viduri buna..arba pabega i kaire ar i desne.. lotuliukas.gif bet sedi jis beveik visad po namo sirdim wub.gif as manua del tu kalnu turi but.. rolleyes.gif nes kai atsisedu ir rankas i nugaros puse atremiu pilvuka i prieki ispuciu ir matau tokius kalnus patikeke ..kur tas vaikas randas ir ka daro..bet poto is visu pusiu mane taip atspardo unsure.gif nestuke.gif beja kas pas tave gyvena pilvelyje berniukas ar mergaite? rolleyes.gif
Atsakyti
Labai pavydziu toms mamytems pas kurias vaikeliai smarkiai juda. Su pirmu vaikeliu niekaip nepriskaiciuodavau reikiamo skaiciaus judesiuku, daznai lankiausi pas gine, viskas visad buvo gerai. g.gif
Ir dabar buna dienu kai juda dazniau, o buna kad prisinervuoju nejuokais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(megute @ 2008 11 16, 12:10)
geras pas mane ir taip yra. drinks_cheers.gif  ax.gif tik kai  vaikas susisuka i rutuliuka tai dazniausei per viduri buna..arba pabega i kaire ar i desne.. lotuliukas.gif bet sedi jis beveik visad po namo sirdim wub.gif as manua del tu kalnu turi but.. rolleyes.gif nes kai atsisedu ir rankas i nugaros puse atremiu pilvuka i prieki ispuciu ir matau tokius kalnus patikeke ..kur tas vaikas randas ir ka daro..bet poto is visu pusiu mane taip atspardo unsure.gif  nestuke.gif beja kas pas tave gyvena pilvelyje berniukas ar mergaite? rolleyes.gif



ginė sako berniukas bigsmile.gif įdomus dalykas tas pilvelis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(diva3 @ 2008 11 16, 12:16)
Labai pavydziu toms mamytems pas kurias vaikeliai smarkiai juda. Su pirmu vaikeliu niekaip nepriskaiciuodavau reikiamo skaiciaus judesiuku, daznai lankiausi pas gine, viskas visad buvo gerai. g.gif
Ir dabar buna dienu kai juda dazniau, o buna kad prisinervuoju nejuokais unsure.gif



manau nereikia nervuotis, nes mano viena pažįstama sakė iki septinto mėn beveik iš viso nejautė judesių unsure.gif , bet turi tokį padaužiuką, kad ūūū lotuliukas.gif o mano giė negalėjo patikėt, kad aš jau nuo ketvirto jutau, nors laukiuosi pirmą kartą ax.gif reiškias visoms skirtingai drinks_cheers.gif bet kiekvienai manau yra nerimas - sujudės, nesujudės, ką tame pilvelyje veikia, ar viskas gerai blush2.gif aš net naktį prasibudus kartais negaliu užmigt kols neatspardo vaikelis lotuliukas.gif reikia būt kuo ramesniom, nes visi nerimai dar tik prieš akis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 16, 14:22)
ginė sako berniukas  bigsmile.gif įdomus dalykas tas pilvelis ax.gif
Papildyta:
manau nereikia nervuotis, nes mano viena pažįstama sakė iki septinto mėn beveik iš viso nejautė judesių unsure.gif , bet turi tokį padaužiuką, kad ūūū lotuliukas.gif o mano giė negalėjo patikėt, kad aš jau nuo ketvirto jutau, nors laukiuosi pirmą kartą ax.gif  reiškias visoms skirtingai drinks_cheers.gif bet kiekvienai manau yra nerimas - sujudės, nesujudės, ką tame pilvelyje veikia, ar viskas gerai blush2.gif  aš net naktį prasibudus kartais negaliu užmigt kols neatspardo vaikelis lotuliukas.gif reikia būt kuo ramesniom, nes visi nerimai dar tik prieš akis unsure.gif

o man neivienas gyditojas nepasake kas nes vaikas nerodo..sedi kojas sugryzeves nuo pat atsiradimo pilve lotuliukas.gif bet jauciu berniuka ir lb noriu unsure.gif rolleyes.gif tai gal pas mane ir berniukas nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(megute @ 2008 11 16, 14:12)
o man neivienas gyditojas nepasake kas nes vaikas nerodo..sedi kojas sugryzeves nuo pat atsiradimo pilve lotuliukas.gif bet jauciu berniuka ir lb noriu unsure.gif  rolleyes.gif tai gal pas mane ir berniukas nestuke.gif  ax.gif



na, nenoriu liūdint, bet žmonės kalba, kad kai nesimato-dažniausiai slypi mergytė blink.gif o man jau 20sav. pasakė, kad kiaušiukais mosakuoja lotuliukas.gif nors jau prieš tai daktarei sakiau, kad tikriausiai berniukas, nes nuojauta labai kuždėjo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 16, 15:50)
na, nenoriu liūdint, bet žmonės kalba, kad kai nesimato-dažniausiai slypi mergytė blink.gif o man jau 20sav. pasakė, kad kiaušiukais mosakuoja lotuliukas.gif nors jau prieš tai daktarei sakiau, kad tikriausiai berniukas, nes nuojauta labai kuždėjo nestuke.gif

biggrin.gif he he he mano lelis prasizerges..tik blauzdas sukrixeves ir klyne tamsu neko nesimato todel neimanoma pamatyt man rode daktare..ir berniukai visad sedi prasizerge gi. rolleyes.gif bet vena kart buvo bairis..kad gyditoja priartino klina. o ten neko nesimate tai ji ziurejo i pilva ir sako pasirodyk pasirodyt as pakeliau akis i ekrana ir maciau kiausinius pele..taip gerai..ir gyditoja pakele galva ziuri nesupratus norejo ar sustabdyt vaizda ar ka ten ir vaikas vel paslepe viska..tai gyditoja nezinojo kur akiu padet visa raudona sako matei sujudejo..tai lb susiparinus buvau..ir kekviena kart iseidama is eko verkiu nes neks nepasako kas..o man lb smalsu.ir buvau lb susinervinus pasakiau pilvuj kad neka nepirksiu kol nepasirodys..po to karto 2kar dar dare eko vistiek neina pamatyt.. g.gif tai ta prisimenu kaip snd lotuliukas.gif o gal mane kaip sakant pragliuzino doh.gif nu jauciu nuo pat nestumo dienu berniuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(megute @ 2008 11 16, 15:01)
biggrin.gif he he he mano lelis prasizerges..tik blauzdas sukrixeves ir klyne tamsu neko nesimato todel neimanoma pamatyt man rode daktare..ir berniukai visad sedi prasizerge gi. rolleyes.gif bet vena kart buvo bairis..kad gyditoja priartino klina. o ten neko nesimate tai ji ziurejo i pilva ir sako pasirodyk pasirodyt as pakeliau akis i ekrana ir maciau kiausinius pele..taip gerai..ir gyditoja pakele galva ziuri nesupratus norejo ar sustabdyt vaizda ar ka ten ir vaikas vel paslepe viska..tai gyditoja nezinojo kur akiu padet visa raudona sako matei sujudejo..tai lb susiparinus buvau..ir kekviena kart iseidama is eko verkiu nes neks nepasako kas..o man lb smalsu.ir buvau lb susinervinus pasakiau pilvuj kad neka nepirksiu kol nepasirodys..po to karto 2kar dar dare eko vistiek neina pamatyt.. g.gif tai ta prisimenu kaip snd lotuliukas.gif o gal mane kaip sakant pragliuzino doh.gif nu  jauciu nuo pat nestumo dienu berniuka rolleyes.gif



nuojauta geras dalykas lotuliukas.gif kaip ne keista, bet ji dažnai pasiteisina bigsmile.gif op vat mes pripirkom mėlynų rūbelių, o dar bus koks bajeris, kad mergytė gims 4u.gif ...nes ir echo ne visada teisybę rodo bigsmile.gif na bet svarbiausia, kad gimtų vaikelis sveikas smile.gif o visa kita-tai niuansai drinks_cheers.gif


o tiesa būsimos mamytės-ar jūs skaičiuojate judesius kiekvieną dieną?ar tik paskaičiuojat sunerimus? unsure.gif
Atsakyti