Įkraunama...
Įkraunama...

Judesiukai 30 nėštumo savaitę

nu pas mane tai buna dienu kai tikrai tingiai juda, bet buna kai skauda visi sonai doh.gif
Atsakyti
na pas mane irgi visaip, ir tingiai sujuda, ir kartais labiau smile.gif
Atsakyti
o mansikis iki 30 savaites judejo ziauriai, bet paskui kazkas pasikeite, dabar juda bet kazkokie svelnesni, daugiau plaukiojimo judesiukai, mazai ispiria, gal vel zemyn kojom guli, tai ir nesijaucia? g.gif
Atsakyti
Spardosi tai neblogai, daugiausia vakare, kai einu miegoti nestuke.gif smile.gif dabar kazkaip pradejo kieteti pilvukas ir mausti pilva unsure.gif blink.gif tai ka cia reiskia, parosiamieji saremiai? g.gif
Atsakyti
na ir as nelabai jauciu tu judesiuku verysad.gif verysad.gif verysad.gif
tai net nzn ar cia gerai ar cia blogai atrodo kol mazesnis buvo labiau davesi ten pilvelyje o dabar kazko aprimo ir mano manymu gana retokai bepajuntu
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 05 22, 14:11)
na ir as nelabai jauciu tu judesiuku verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
tai net nzn ar cia gerai ar cia blogai atrodo kol mazesnis buvo labiau davesi ten pilvelyje o dabar kazko aprimo ir mano manymu gana retokai bepajuntu

na as savo angeleli isvis retai jausdavau, nepergyvenk, manau, kad viskas gerai, tikrai nevisi duodasi kaip pasele mirksiukas.gif svarbu, kad jauti, dazniau ar reciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 05 22, 17:53)
na as savo angeleli isvis retai jausdavau, nepergyvenk, manau, kad viskas gerai, tikrai nevisi duodasi kaip pasele mirksiukas.gif svarbu, kad jauti, dazniau ar reciau smile.gif



Na aisku labai tikiuos, kad viskas gerai smile.gif gal ir daktarai mazokai info suteikia apie tuos judesius ir ju daznuma ir t.t..., bent jau man tai niekas nieko neaiskino kiek turetu buti ir kaip daznai
Atsakyti
as irgi labai retai jauciu judesius, dazniausiai ryte, o gydytoja sako, kad letokas..nezinau ar tai gerai ar nelabai. mums jau 30-a savaite, bet judesiu nei padaugejo, nei stipresni pasidare..
Atsakyti
Mano kai mazius sujuda, tai kartais isgirstu toki labai keista garsa g.gif atrodo, kad gal kaulai sutraska....nzn net kaip paaiskinti blush2.gif toks garsas ''cik''....o gal ten vandenis taip...neisivaizduoju....Merginos,gal kam taip buvo? nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 05, 11:59)
Mano kai mazius sujuda, tai kartais isgirstu toki labai keista garsa g.gif  atrodo, kad gal kaulai sutraska....nzn net kaip paaiskinti blush2.gif  toks garsas ''cik''....o  gal ten vandenis taip...neisivaizduoju....Merginos,gal kam taip buvo? nestuke.gif  4u.gif

na man taip nebuvo, bet manau nepergyvenk, juk visi mes skirtingi.
O musu mazius tai smagiai duodasi, jau kartais prasau kad aprimtu, nes i sonkaulius isispiria, tai kartais ir suskausta. sako jei taip pilve duodasi tai ir gimes nebus ramus. Na matysim, ar cia tiesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 05, 11:59)
Mano kai mazius sujuda, tai kartais isgirstu toki labai keista garsa g.gif  atrodo, kad gal kaulai sutraska....nzn net kaip paaiskinti blush2.gif  toks garsas ''cik''....o  gal ten vandenis taip...neisivaizduoju....Merginos,gal kam taip buvo? nestuke.gif  4u.gif


aha blink.gif man irgi taip pat, net baisu buvo pasidare, nezinau kas tai, neskaiciau niekur, reikia pas gydytoja paklaust gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura01 @ 2009 06 05, 11:20)
aha  blink.gif  man irgi taip pat, net baisu buvo pasidare, nezinau kas tai, neskaiciau niekur, reikia pas gydytoja paklaust gal? g.gif



Vat ir man idomu pasidare g.gif tikiuosi nieko blogo nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti