Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai l/d "Žingsnelis"

Ieškojau ieškojau savo darželio - ir radau lygiai nulį informacijos... sad.gif Taigi, sumąsčiau - kad reik man pačiai apie jį parašyt... biggrin.gif

Ką galiu pasakyt - mano dukrai - tai superinis darželis jau 3,5 metų! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nieko daug negirsiu - nes kiekvieno nuomonė yra subjektyvi - bet geriausias pagyrimas darželiui ir auklėtojams, manau, visada buvo ir bus - vaiko didelis noras eiti kasryt į jį... thumbup.gif

Norėdami nubaust - sakom, kad ryt neis į darželį - tai visos problemos išsisprendžia akimirksniu! biggrin.gif

Labai daug būrelių (tautiniai šokiai, dailė, keramika, ritminiai šokiai, sporto būrelis), vyksta mankštelės kasryt, dirba logopedė, yra savaitinės grupės... Beje, tai vienintelis l/d Kaune, kuris priima mažylius nuo 1 m. amžiaus... smile.gif


Rašiau rašiau ir nulūžo SM.... cry.gif cry.gif cry.gif

Dar norėjau pridurt, kad darželis dirba pagal "Geros pradžios" programą (gal kam nors bus svarbu... ax.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Labai daug būrelių (tautiniai šokiai, dailė, keramika, ritminiai šokiai, sporto būrelis), vyksta mankštelės kasryt, dirba logopedė, yra savaitinės grupės...

...ir mažųjų kompiuterininkų būrelis... mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai geras lopšelis- darželis Šilainiuose, net nenorečiau į kitą keisti, aš pati su savo sūnum prasėdėjau apie tris mėnesius, kiekvieną dieną, ir auklėtojos geros, ben jau pačių mažiausių grupėje.
Atsakyti
Labai fainas daržiukas. Veda į lauką, leidžia patiem mokintis valgyti (jau su šakute pataiko į burnytę smile.gif ). Esu labai labai patenkinta. Daug žaislų ir labai fainos auklytės. 3 Auklytės dirba su 6 berods vaikiukais biggrin.gif . Vaikiukus ir pamaitina ir pagirdo ir mokina ant puodukosėdėti. Vaikai greitai mokinasi, nes vienas nuo kito mėgdžiojasi. Eilių kaip ir tokių nėra. Mes po 2 sav. pradėjom eiti tongue.gif
Kainuoja per mėnesį 117 lt. Reikia atsinešti pampersų kiek reikia dienai. T.p. tapkutes atnešti, bliūdelį ir šaukštą, buteliuką arba puoduką, seilinuką smile.gif
Atsakyti
Okaip ten maistas ax.gif As siandien planuoju ten eiti pasikalbet,bet noreciau kad mano ziogely pusei dienos priimtu,kazi ar taip galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveS @ 2005 11 07, 08:42)
Okaip ten maistas  ax.gif As siandien planuoju ten eiti pasikalbet,bet noreciau kad mano ziogely pusei dienos priimtu,kazi ar taip galima g.gif



Maistu tikrai nesiskundžiam... smile.gif o dėl pusės dienos - tai reik tartis individualiai... ax.gif

QUOTE(Daivukas @ 2005 11 04, 13:59)
Labai fainas daržiukas. Veda į lauką, leidžia patiem mokintis valgyti (jau su šakute pataiko į burnytę  smile.gif ). Esu labai labai patenkinta. Daug žaislų ir labai fainos auklytės. 3 Auklytės dirba su 6 berods vaikiukais  biggrin.gif . Vaikiukus ir pamaitina ir pagirdo ir mokina ant puodukosėdėti. Vaikai greitai mokinasi, nes vienas nuo kito mėgdžiojasi. Eilių kaip ir tokių nėra. Mes po 2 sav. pradėjom eiti  tongue.gif
Kainuoja per mėnesį 117 lt. Reikia atsinešti pampersų kiek reikia dienai. T.p. tapkutes atnešti, bliūdelį ir šaukštą, buteliuką arba puoduką, seilinuką  smile.gif



Na va kaip džiugu, kad patinka... smile.gif thumbup.gif o tai čia tiek prigyriau - bijojau, kad apšauks mane kas vienašališkumu... biggrin.gif blush2.gif

Mes jau vyriausiųjų grupėj, teks pavasarį atsisveikint... cry.gif

bet pamainą jau auginam thumbup.gif už kokių 1,5 metų žigiuosim vėl thumbup.gif
Atsakyti
Buvau ka tik pasikalbeti ax.gif uzhsirashem i eile. sake ankschiau nauju metu tikrai vietu nebus cry.gif bet po to prasitare kad snd viena vaika pasieme, vakar du - jeigu shitaip vaikiukai isheidineja, tai kokia ten superine eile turi buti, kad mes tik po nauju papulsim sad.gif gal tada jau net nereikes rolleyes.gif
ir direktore ne itin maloniai shnekejo, lyg nesuprastu ko as cia noriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2005 11 10, 13:31)
Buvau ka tik pasikalbeti  ax.gif uzhsirashem i eile. sake ankschiau nauju metu tikrai vietu nebus  cry.gif bet po to prasitare kad snd viena vaika pasieme, vakar du - jeigu shitaip vaikiukai isheidineja, tai kokia ten superine eile turi buti, kad mes tik po nauju papulsim  sad.gif gal tada jau net nereikes  rolleyes.gif
ir direktore ne itin maloniai shnekejo, lyg nesuprastu ko as cia noriu  unsure.gif

Papulsit greiciau smile.gif mes pirmadieni uzsirasem,irgi tipo po nauju,bet siandien paskambino,kad nuo pirmadienio jau galim ateiti ax.gif
Del direktores tai pirmas yspudis irgi buvo keistokas,bet ilgiau pakalbejus,tai labai maloni moteris pasirode,net nuvede i grupe parodyt kaip vaikuciai zaidzia ax.gif
Atsakyti
laisve o cia be kyshiuko? ax.gif tikiuosi ir mums taip pasisex thumbup.gif nes butent dabar norechiau leist, kas zhino kaip po nauju bus smile.gif
tiesa, dar kas nuliudino, kad sake vien mishrios grupes sad.gif visokiuose zhaidimu kambariuose tai mazhe didesni skriaudzhia, o ji tik zhiuri akis ishpletus, apsigint dar nemoka, nesugalvoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2005 11 10, 20:42)
laisve o cia be kyshiuko?  ax.gif tikiuosi ir mums taip pasisex  thumbup.gif nes butent dabar norechiau leist, kas zhino kaip po nauju bus smile.gif
tiesa, dar kas nuliudino, kad sake vien mishrios grupes sad.gif visokiuose zhaidimu kambariuose tai mazhe didesni skriaudzhia, o ji tik zhiuri akis ishpletus, apsigint dar nemoka, nesugalvoja  doh.gif

Na kiek as maciau tai nemazai tokiu tik vaiksciot pradejusiu ax.gif Nedaviau jokio kysiuko schmoll.gif .Aisku yra ir didesniu,bet lyg tai iki 2.5metuku kazkur mirksiukas.gif
Atsakyti
Direktorė sunkiau bendrauja, nes jai lietuvių kalba ne gimtoji... mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

mes irgi užsirašėm į šį darželį nuo rugsėjo. visai maloniai su direktore pabendravau.
tik nelabai man patiko, kad dieninės grupės mišrios g.gif tame pačiame pastate veikia kelios pradinukų klasės. direktorė sakė, kad vietos neperdaugiausiai jie ten turi g.gif

mamytės, kurios vedat savo mažiukus nuo 2 metukų, pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif kaip ten auklėtojos, maistas, užsiėmimai ir pan.
Atsakyti