Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jį pamiršti?

Jau kai laukiausi pirmo vaikelio, norėjau išsiskirti su savo draugu, nes nesugebėjau jam atleisti išdavystės. Tuo metu jis manęs nepaleido. O man valios pritruko.
Paskui susipykom, vaiką auginau viena, bet tesėsi mūsų susitikimai. Vėl pastojau. Jis antro vaiko norėjo, pradėjom vėl gyventi kartu, tačiau jaučiausi visiškai vieniša, iš jo nesulaukdavau jokio palaikymo ir net kai labai sirgau nepadėjo prižiūrėti mūsų vaikelį. Namo jis grįždavo tik pernakvoti, neliko jokios šilumos mūsų santykiuose. Beveik kiekvieną savaitgalį jis išvažiuodavo į kaimą pas savo tėvus. Jaučiausi išduota, nemylima, nepasitikėjau juo. Vėl panorau skirtis, jis vėl nepaleido. Norėjau susirasti kitą, bet greičiau sužinojau, kad jis jau kuri laika susitikinėja su kitą, o man meluoja, kad dirba. Dabar aš juo nei kiek nepasitikiu ir nematau jokios perspektyvos būti laimingiem kartu. Jis, būdamas neištikimas visą laiką žarsto man visokius priekaištus, kad man tik „kiti vyrai galvoj“.
Man paskutinis nėštumo mėnuo su juo nebendravau koki mėnesį ir vėl pasijutau laiminga, kad ir kaip sunku būti vienai, nėščiai ir su mažu vaikų, buvo daug geriau nei su juo. O dabar jis vėl pasirodė, atvažiavo trečią val. nakties girtas. O aš durnelė jį priėmiau. Nenoriu būti su juo, bet ir pamiršti jo negaliu.. O kai jis dar kartais taip ima ir pasirodo tai visai nesigauna pamiršti.
O jausmai mano niekur nėra dingę, kad ir kiek jis mane skaudino, vis vien aš jaučiu jam švelnumą.

Žodžiu, norėčiau jį kuo greičiau pamiršti ir sugebėti atsispirti jam. Ir dar labai norėčiau sutikti kitą, kuris mane mylėtu ir gerbtu. Bet kai ex vis kišasi, tai neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 04 30, 23:16)
Jau kai laukiausi pirmo vaikelio, norėjau išsiskirti su savo draugu, nes nesugebėjau jam atleisti išdavystės. Tuo metu jis manęs nepaleido. O man valios pritruko.
Paskui susipykom, vaiką auginau viena, bet tesėsi mūsų susitikimai. Vėl pastojau. Jis antro vaiko norėjo, pradėjom vėl gyventi kartu, tačiau jaučiausi visiškai vieniša, iš jo nesulaukdavau jokio palaikymo ir net kai labai sirgau nepadėjo prižiūrėti mūsų vaikelį. Namo jis grįždavo tik pernakvoti, neliko jokios šilumos mūsų santykiuose.  Beveik kiekvieną savaitgalį jis išvažiuodavo į kaimą pas savo tėvus. Jaučiausi išduota, nemylima, nepasitikėjau juo. Vėl panorau skirtis, jis vėl nepaleido. Norėjau susirasti kitą, bet greičiau sužinojau, kad jis jau kuri laika susitikinėja su kitą, o man meluoja, kad dirba. Dabar aš juo nei kiek nepasitikiu ir nematau jokios perspektyvos būti laimingiem kartu. Jis, būdamas neištikimas visą laiką žarsto man visokius priekaištus, kad man tik „kiti vyrai galvoj“.
Man paskutinis nėštumo mėnuo su juo nebendravau koki mėnesį ir vėl pasijutau laiminga, kad ir kaip sunku būti vienai, nėščiai ir su mažu vaikų, buvo daug geriau nei su juo. O dabar jis vėl pasirodė, atvažiavo trečią val. nakties girtas. O aš durnelė jį priėmiau. Nenoriu būti su juo, bet ir pamiršti jo negaliu.. O kai jis dar kartais taip ima ir pasirodo tai visai nesigauna pamiršti.
O jausmai mano niekur nėra dingę, kad ir kiek jis mane skaudino, vis vien aš jaučiu jam švelnumą.

Žodžiu, norėčiau jį kuo greičiau pamiršti ir sugebėti atsispirti jam. Ir dar labai norėčiau sutikti kitą, kuris mane mylėtu ir gerbtu. Bet kai ex vis kišasi, tai neimanoma.

zinai,siuo atveju tik laikas tau pades...suprantu tave pilnai drinks_cheers.gif tik laikas viska gydo ir apkloja uzmarsties dulkemis viska.turesi dar viena maza leliu,jis paaugs,o kai bus lemta-sutiksi TA wub.gif ,misteri saunuji
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 04 30, 22:16)
Žodžiu, norėčiau jį kuo greičiau pamiršti ir sugebėti atsispirti jam. Ir dar labai norėčiau sutikti kitą, kuris mane mylėtu ir gerbtu. Bet kai ex vis kišasi, tai neimanoma.


Nedaryk savo laimės taip priklausomos nuo kito žmogaus. Tau kaip tik reiktų pabūti vienai ir išmokti mėgautis tuo. O kitas žmogus ateis kai tam būsi pasiruošusi. Nes jei tau reikia globos, naujai sutiktas juk gali nuvilti ir vėl būsi nelaiminga.
Surask savyje jėgų gyventi tik sau ir vaikams šiuo metu. Neprasidėk su ex. Tau tikrai pavyks 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Neatsimenu, iš kokios knygos nusirašiau šiuos žodžius, tačiau, kai labai skauda ir liūdna, vis pasiskaitinėju juos. Gal ir Tau jie padės...
"... Aprašyti viską, kas mane šią akimirką verčia jaustis nesugebančia, ribota, menka. Tuomet paimti tą sąrašą, suplėšyti jį ir išmesti į artimiausią šiukšlių dėžę, kur jo vieta, sau kartodama, tyliai ir garsiai: "Aš tuo nebetikiu. Aš esu kūrinys, o Dievas nekuria šlamšto".
Tada surašyti visas savo esamas ar buvusias svajones, kokias tik atsimenu. Pasirinkti vieną svajonę, kuri man atrodys prieinamiausia, ir visą savo aistrą ir energiją skirti jai įgyvendinti. Nedrįst sustoti, kol ši svajonė bus įgyvendinta..."
"... - aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris kritikuoja viską, ką aš darau.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris, pasitaikius mažiausiai galimybei, mane apgaus.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris nuolatos man meluoja.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris manęs negerbia, užgaulioja ir niekuomet nesako komplimentų.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris bando kontroliuoti kiekvieną mano judesį.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris mane skriaudžia žodžiais, emociškai ir fiziškai.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris šiurkštus man/mano vaikams.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris yra šiurkštus mano šeimai ir draugams.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris yra nepatikimas ir neatsakingas.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris mėgaujasi išvedęs mane iš pusiausvyros..."
"... Aš parašiau gyvenimo planą, kuris ves mane, kuris visuomet nukreiptas tobulėjimo kryptimi. Manajame plane parašyta, kad kartais aš būsiu laimingas ir laisvas, o kartais parpulsiu, tačiau vėl atsistosiu, pasimokęs iš savo nelaimės. Aš visuomet atsiminsiu pažadą, kad nors atskiri kelionės žingsniai bus sunkūs ir netvirti, visa kelionė man bus nuostabi dovana. TU NIEKADA NEBŪSI VIENIŠAS (čia drįsiu įterpti savo nuomonę - juk mes turime savo mažuosius angeliukus.. o jie turi mus blush2.gif )..."
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 01, 11:18)
Labas rytas  4u.gif
Neatsimenu, iš kokios knygos nusirašiau šiuos žodžius, tačiau, kai labai skauda ir liūdna, vis pasiskaitinėju juos. Gal ir Tau jie padės...
"... Aprašyti viską, kas mane šią akimirką verčia jaustis nesugebančia, ribota, menka. Tuomet paimti tą sąrašą, suplėšyti jį ir išmesti į artimiausią šiukšlių dėžę, kur jo vieta, sau kartodama, tyliai ir garsiai: "Aš tuo nebetikiu. Aš esu kūrinys, o Dievas nekuria šlamšto".
Tada surašyti visas savo esamas ar buvusias svajones, kokias tik atsimenu. Pasirinkti vieną svajonę, kuri man atrodys prieinamiausia, ir visą savo aistrą ir energiją skirti jai įgyvendinti. Nedrįst sustoti, kol ši svajonė bus įgyvendinta..."
"... - aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris kritikuoja viską, ką aš darau.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris, pasitaikius mažiausiai galimybei, mane apgaus.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris nuolatos man meluoja.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris manęs negerbia, užgaulioja ir niekuomet nesako komplimentų.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris bando kontroliuoti kiekvieną mano judesį.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris mane skriaudžia žodžiais, emociškai ir fiziškai.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris šiurkštus man/mano vaikams.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris yra šiurkštus mano šeimai ir draugams.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris yra nepatikimas ir neatsakingas.
- aš labiausiai noriu sutuoktinio, kuris mėgaujasi išvedęs mane iš pusiausvyros..."
"... Aš parašiau gyvenimo planą, kuris ves mane, kuris visuomet nukreiptas tobulėjimo kryptimi. Manajame plane parašyta, kad kartais aš būsiu laimingas ir laisvas, o kartais parpulsiu, tačiau vėl atsistosiu, pasimokęs iš savo nelaimės. Aš visuomet atsiminsiu pažadą, kad nors atskiri kelionės žingsniai bus sunkūs ir netvirti, visa kelionė man bus nuostabi dovana. TU NIEKADA NEBŪSI VIENIŠAS (čia drįsiu įterpti savo nuomonę - juk mes turime savo mažuosius angeliukus.. o jie turi mus  blush2.gif )..."

Aciu.. bet matyt as tikrai sukvailejau.. nelabai supratau, visos tos citatos esme blush2.gif
Siaip as nesijauciu menka ir nieko neverta smile.gif na..taip buvo anksciau, bet jau praejo smile.gif galu gale as nuostabi mylinti ir visa dar labai grazi mamyte wink.gif o kai matai, kaip esi reikalinga savo nuostabiam angeliukui, tikrai jautiesi laabai vertinga smile.gif siaip labai daug i vaikus sudejau smile.gif ir meiles ir saves..
Tik norisi ir vyriskos meiles..
wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 01, 15:21)
Aciu.. bet matyt as tikrai sukvailejau.. nelabai supratau, visos tos citatos esme blush2.gif
Siaip as nesijauciu menka ir nieko neverta smile.gif na..taip buvo anksciau, bet jau praejo smile.gif galu gale as nuostabi mylinti ir visa dar labai grazi mamyte wink.gif o kai matai, kaip esi reikalinga savo nuostabiam angeliukui, tikrai jautiesi laabai vertinga smile.gif siaip labai daug i vaikus sudejau smile.gif ir meiles ir saves..
Tik norisi ir vyriskos meiles..
wub.gif


Labas vakaras. Norėjau, kaip geriau, o gavosi, kaip visada. Norisi ne tik vyriškos meilės, bet ir užtarimo, peties, palaikymo ir.. kartais, kai viso to nėra.. išsigalvoji.. Tie norai - noriu sutuoktinio.. - lyg atveria akis (bent jau man) - ar iš tiesų aš noriu TOKIO, kuris šiuo metu galėtų būti šalia.. Trumpiau.. Atsiprašau..
Atsakyti
labas,labai panasi situacija i mano,as visa ta toki gyvenima kentejau ,pragyvenom kartu 9 m,turiu 2 sunelius,niekaip negalejau iiskirti,taip mylejau ,o gal ir dar myliu .bet atejo laikas ir vsio daugiau nebegaliu,neturiu jegos,supratau,kad nenoriu as taip gyventi,kad esu stipri ir kaip nors isgyvensiu,praejo labai nedaug laiko 3 men. gal kaip jau galutinai issiskyrem,ir as dabar esu laiminga,man labai gera be jo,as turiu daug kavaleru,o visada galvojau,kad su 2 vaikais,kam as busiu reikalinga,viskas super,reikia palaukti ir ateis tas laikas,kai tavo sirdis pasakis STOP uzteks,tikek ir lauk ateis ir tavo laikas pamatysi,linkiu tau stiprybes !!! viskas bus gerai ! man padejo literatura,per google pajeskok skirybos,kaip isgyventi ir panasiai
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 05 01, 22:40)
Labas vakaras. Norėjau, kaip geriau, o gavosi, kaip visada. Norisi ne tik vyriškos meilės, bet ir užtarimo, peties, palaikymo ir.. kartais, kai viso to nėra.. išsigalvoji.. Tie norai - noriu sutuoktinio.. - lyg atveria akis (bent jau man) - ar iš tiesų aš noriu TOKIO, kuris šiuo metu galėtų būti šalia.. Trumpiau.. Atsiprašau..


Na ka Tu smile.gif 4u.gif As tikrai ne priemiau asmeniskai smile.gif tiesiog patikslinau, ked nesijauciu beverte smile.gif
O siaip tai del vyro.. tai Tu teisi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2008 05 01, 22:46)
labas,labai panasi situacija i mano,as visa ta toki gyvenima kentejau ,pragyvenom kartu 9 m,turiu 2 sunelius,niekaip negalejau iiskirti,taip mylejau ,o gal ir dar myliu .bet  atejo laikas ir vsio daugiau nebegaliu,neturiu jegos,supratau,kad nenoriu as taip gyventi,kad esu stipri ir kaip nors isgyvensiu,praejo labai nedaug laiko 3 men. gal kaip jau galutinai issiskyrem,ir as dabar esu laiminga,man labai gera be jo,as turiu daug kavaleru,o visada galvojau,kad su 2 vaikais,kam as busiu reikalinga,viskas super,reikia palaukti ir ateis tas laikas,kai tavo sirdis pasakis STOP uzteks,tikek ir lauk ateis ir tavo laikas pamatysi,linkiu tau stiprybes !!! viskas bus gerai ! man padejo literatura,per google pajeskok skirybos,kaip isgyventi ir panasiai


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Valio!!!!! Sakai, daug kavalieriu turi thumbup.gif thumbup.gif
Valio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif na as dabar nestuke.gif tai gal del to as ir nelabai sau ka randu (bet kol kas dar moraliskai nepasiruosus)
Bijau tik, kad kol dirbti nepradesiu ir is rutinos neistruksiu smile.gif nors, vaikai mano gyvenimo diziaugsmas.. smile.gif
Man tik reikia ismokti negalvoti apie ji.. o galvoti apie save ir vaikus.. nes iki siol, jei gatvei vdrug kas pasako komplimenta (deje tai buna laaabai nedaznai) as issigastu, kad tik jis nepamatitu, ir nepagalvotu, kad as cia ka kabinu doh.gif

Gal kada ateis laikas ir ateis kita meile.. o gal as be meiles kaip nors istekesiu smile.gif
siaip labai norejau isteketi smile.gif graziu vestuviu, o mes taip ir nesusituokem, nes jis tipo nepasiruoses buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 01, 22:40)
Na ka Tu smile.gif 4u.gif  As tikrai ne priemiau asmeniskai smile.gif tiesiog patikslinau, ked nesijauciu beverte smile.gif
O siaip tai del vyro.. tai Tu teisi..  ax.gif


Ačiū. Buvau sunerimusi, kad, norėdama padėti, įnešiau dar daugiau sumaišties ir net įskaudinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariem @ 2008 05 01, 21:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Valio!!!!! Sakai, daug kavalieriu turi thumbup.gif  thumbup.gif
Valio thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  na as dabar  nestuke.gif tai gal del to as ir nelabai sau ka randu (bet kol kas dar moraliskai nepasiruosus)


O tu pagalvok, kiek zinomu moteru budamos nestuke.gif meile susirado - kad ir Heidi Klum. Cia niekad nesuplanuosi.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2008 05 01, 23:49)
O tu pagalvok, kiek zinomu moteru budamos nestuke.gif meile susirado - kad ir Heidi Klum. Cia niekad nesuplanuosi.

thumbup.gif

Tik laikas ir tavo nusiteikimas, noras pradeti kazka naujo, viska sustatys i savas vezias 4u.gif
Atsakyti