Įkraunama...
Įkraunama...

šonų skausmai nėštumo metu

sveikos,mums dabar 23sav ir pries kokia savaite pradejo maudent kairi sona,mazdaug toje vietoj kur kauside... o kartais desini sona verysad.gif . dar kartais jauciu lengva tvinkciojima makstyje doh.gif . ar kuri buvot susidurus su tokiu dalyku?
Atsakyti
sveika, mum 17 savaite ir man skauda ten, kur kiausides. buvau pas gydytoja, bet jiems atrodo, kad jei jau sonus skauda tai tipo tempiasi raisciai,nesvarbu, kad tas skausmas visai ne toks kaip raso, kad kai raisciai tempias. zodziu nieko nepesiau, liepe daugiau gulet ir ilsetis g.gif echo nieko blogo nerode, bet man atrodo tu kiausidziu tai nieks ir neziurejo, tik gimda. jei skausmas nepraeis ar stipres nueik pas gydytoja gal del visa ko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(turbo sraige @ 2008 05 01, 17:44)
sveika, mum 17 savaite ir man skauda ten, kur kiausides. buvau pas gydytoja, bet jiems atrodo, kad jei jau sonus skauda tai tipo tempiasi raisciai,nesvarbu, kad tas skausmas visai ne toks kaip raso, kad kai raisciai tempias. zodziu nieko nepesiau, liepe daugiau gulet ir ilsetis  g.gif  echo nieko blogo nerode, bet man atrodo tu kiausidziu tai nieks ir neziurejo, tik gimda. jei skausmas nepraeis ar stipres nueik pas gydytoja gal del visa ko  4u.gif

as tai zinau,kad paciu kiausidziu skaudet negali,nebent 'kazkur aplink' ,bet man vistiek neramu... as ir buvau pas gine vakar,tai ji paziurejo paprastu echoskopu,bet norejo dar gimdos kakleli ivertint,bet kadangi valdiska istaiga,tai ten tvarkele,kad likau be vaginalinio echo doh.gif .tai ir liepe gulet,magni gert ir nesinervint del nieko(lengva pasakyt ) . ir jei kartosis tai vaziuot iskart i ligonine(nes cia tos laisvos dienos). tai ir likau tokia nezinioje del savo kaklelio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2008 05 01, 23:55)
as tai zinau,kad paciu kiausidziu skaudet negali,nebent 'kazkur aplink' ,bet man vistiek neramu... as ir buvau pas gine vakar,tai ji paziurejo paprastu echoskopu,bet norejo dar gimdos kakleli ivertint,bet kadangi  valdiska istaiga,tai ten tvarkele,kad likau be vaginalinio echo doh.gif  .tai ir liepe gulet,magni gert ir nesinervint del nieko(lengva pasakyt ) . ir jei kartosis tai vaziuot iskart i ligonine(nes cia tos laisvos dienos). tai ir likau tokia nezinioje del savo kaklelio  verysad.gif


jei vistiek nerimauji, pabandyk karteli nueiti privaciai pasitikrinti (aisku jei tau leidzia galimybes), nes siuo metu vistiek nerimauji, o tavo neigiamos emocijos leliui persiduoda verysad.gif
nors pati nesusiduriau su tokiu atveju, manau skausmu tokiu laiku tose srityse vistiek neturetu buti. g.gif
Atsakyti
Labas, man tokie diegliukai mazdaug kiausidziu srity o kartais ir sonuose atsirado jau kokia 11 sav. Ypac kai budama atsipalaidavus (guledama ar pasidrebus fotely) nusiciaudedavau ar atsikosedavau tai jau net inksdavau kaip skaudziai nudiegdavo. Bet ginei kai pasiskundziau ji mane isciupino ir sake "nieko blogo nejauciu" ir liepe gerti magni. Tai turiu pasakyti, kad magnis man padejo + pradejau kontroliuoti save. Jei guledama pajausdavau kad ciaudulys pareina, tai truputi pasitempdavau ir tai tikrai padedavo. Dabar kartais irgi sudiegia kai uzsimirsus "strakaliot" pradedu blush2.gif (pakankamai gerai jauciuosi tai kartais ir biski pamirstu staigius judesius pristabdyt doh.gif na tai kunas man tada apie tai primena...... diegliais lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, man 23 savaite, si pirmadieni pajutau didziuli skausma pilvo apacioje, toki priesmenstruacini skausma. Pasiskambinau gydytojai, pas kuria lankausi tai aisku telefonu nieko pasakyt negalejo, bet itare, kad gali buti prieslaikinis gimdymas arba gresiantis persileidimas verysad.gif Iskart nuvaziavau pas gydytoja, apziurejo, gimdos kaklelis neatsiveres, gresmes nemato. Bet taip ir nepasake, kas cia per skausmas. Irgi liepe gerti magni ir valerijonu. Man neatrodo, kad as labai nervuociausi. Vakarop pilvo skausmas kaip ir dingo. Kita diena maude kairiji sona. Trecia diena skausmai praejo.
Atsakyti
Man taip pat antra dienai kaip pabado toje vietoje kur kiausides, kartais pabado ir per vidury pilvo apacioje, manau kad gali buti magnio trukumas, nes mums jau 4menuo o vitaminuose, kuriuos geriu nera magnio, gydytoja pasake gerti kitus kai pabaigsiu siuos, o siu dar liko 5tabletes.. verysad.gif nezinau, nieko nelauksiu, nors pas gydytoja tik po 10dienu, jauciu begsiu rytoj, kazkaip jauciu, kad turiu nueiti pas ja verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
ir man tas pats nors geriu ir magni jausdavau vis paskaudenimą, o šiandien tai net labai kelis kartus sudūrė, bijau ,kad tik viskas tvarkoj būtu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,as siandien buvau pas savo gydytoja,kadangi dar reikejo palaukti slapimo tyrimuko,tai sedejom ir snekejomes apie tai,kad as labai gerai jauciuosiu,visi tyrimai visada geri ir jokiu nekilo nesklandumu ir se tau,atnese tyrimus slapimo,matau,kad gydytoja tik persimaine g.gif ,sako ar neskauda,kai slapiniesi,ar neskauda sonu,sakau trupuciuka lyg ir jauciu maudima,ypac.,kai atsistoju greitai,bet galvojau,kad cia taip turi buti,juk pilvukas auga doh.gif ,tai ji sako labai blogas tyrimas,rodo kazkokiu liaukacitu perdaug,zodziu kazkas negerai su slapimo taku,pasirodo del to ir skaudejo man sonus,tai viena nudiegia,tai kita.Dabar geriu vaistukus,nuo slapimu taku uzdegimo ir spanguoliu arbata,butinai tikru uogyciu,tris saukciukus spanguoliu sutrinti su sauksciuku cukraus ir uzpilti verdanciu vandeniu.Ir liepe kita karta negalvoti,kad cia taip turi buti,o tik pajusiu,kokius skausmukus,tempimus,diegliukus,nelaukti,o iskarto pasakyti jai.
Atsakyti
Sveikos. sia problema turejau iki pastojimo bet lig buvo praejas skausmas kai tik pastojau is kart 5sav kai pradejo skaudeti tose vietose kur kiausides tai iki siol bet dabar tik retkarciais bet labai stipriai toks jausmas kad isplies man kazka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2008 05 19, 23:15)
Sveikos merginos 4u.gif ,as siandien buvau pas savo gydytoja,kadangi dar reikejo palaukti slapimo tyrimuko,tai sedejom ir snekejomes apie tai,kad as labai gerai jauciuosiu,visi tyrimai visada geri ir jokiu nekilo nesklandumu ir se tau,atnese tyrimus slapimo,matau,kad gydytoja tik persimaine g.gif ,sako ar neskauda,kai slapiniesi,ar neskauda sonu,sakau trupuciuka lyg ir jauciu maudima,ypac.,kai atsistoju greitai,bet galvojau,kad cia taip turi buti,juk pilvukas auga doh.gif ,tai ji sako labai blogas tyrimas,rodo kazkokiu liaukacitu perdaug,zodziu kazkas negerai su slapimo taku,pasirodo del to ir skaudejo man sonus,tai viena nudiegia,tai kita.Dabar geriu vaistukus,nuo slapimu taku uzdegimo ir spanguoliu arbata,butinai tikru uogyciu,tris saukciukus spanguoliu sutrinti su sauksciuku cukraus ir uzpilti verdanciu vandeniu.Ir liepe kita karta negalvoti,kad cia taip turi buti,o tik pajusiu,kokius skausmukus,tempimus,diegliukus,nelaukti,o iskarto pasakyti jai.



Is kur tokiu metu gauni spanduoliu uogyčių smile.gif?
Atsakyti
Nors mums dar tik 5 sav, bet jauciu kazkoki skausma kairiame sone g.gif Is pradziu maniau gal sportuodama pasitempiau, tada prisigalvojau, kad gal cia kiausidziu skausmas. Lyg ir nieko labai baisaus, viskas pakenciama, bet ar taip turi buti? unsure.gif
Atsakyti