Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinukų vežimėlis

Labas mamos, auginančios pametinukus smile.gif už mėnesio ir aš turėsiu du smile.gif tai dabar kyla labai aktualus klausymas, ar verta pirkti pametinukam skirtą vežimėlį, nes jie ne pygus, o jau turim du vežimukus nuo pirmo vaikučio.
Labai prašau kuo skubiau pasidalinkite savo patirtim, nes sese dar italijoje ir kol kas gali parvežti smile.gif regis ten pygiau nei pas mus smile.gif 4u.gif
Labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
mums pvz nereikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betty @ 2008 05 03, 23:53)
mums pvz nereikejo smile.gif


Na as viena auginu vaikus smile.gif tai va svarstau...
Atsakyti
Labas, aš neturiu pametinukų, bet turiu dvynius, ir manau, kad Jums pagal Jūsų situaciją būtų patogus.
pažiūrinėkit per skelbimus, ne kartą esu mačius ne naujausio modelio gana pigiai parduoda, už kokius 100lt, tad Jums bus tikrai patogu, nes išsiruošti į kokią parduotuvę sudėtingoka g.gif .

nebent vyresnis vaikelis jau pakankamai gerai vaikšto ir gali eiti vedamas už rankutės smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif man irgi sis klausimas aktualus, nes rugseji antras atkeliauja biggrin.gif Bet as linkusi nepirkti, mano maze jau pati vaiksto ir visai nenori lauke vezimuky sedet, o kuo toliau tuo labiau, tai ir apsieisim.
Atsakyti
Na, maniske puikia vaiksto nors, skirtumas tarp maziuku labai mazas.. tik neisivaizduoju kaip reikes i parduotuve nueiti, nes ji vaiksto ten kur nori o as is paskos lakstau smile.gif ax.gif
o su dvigubu, pametinukams skirtu vezimu vis vien i parda nenueisi.. maciau mieste labai maziuka kompaktiska pametinukams skirta, bet ji reikia uzsakyneti is uzsienio.. ir bijau, kad bus labai brangu ax.gif nors ir labai patogu
Atsakyti
Manau, kad Jums labiau tiktų vežimukas su palaipa vyresnėliui, o ne pametinukų vežimukas. ax.gif Tada vyresnėlei kiek pavargus ji atsistoja ant tos palaipos ir važiuoja, o mažiukas ramiai miega ir niekas jam netrugdo. smile.gif Bebe confort važiuoklės Trophy yra su tokia palaipa, o ir atskirai galima palaipėlę įsigyti. thumbup.gif
Atsakyti
As pametinuka turesiu rugpjuti, bet jau dabar esu nusipirkus pametinuku vezimuka smile.gif Labai tikiuosi, kad jis mums pravers, nes pas mane dar vyresnelis ne toks ir didelis biggrin.gif bijau, kad nebegtu vienas i viena puse, kitas i kita lotuliukas.gif Del laiptelio irgi masteme, bet maziukas dar bus siek tiek per mazas, kad ramiai ant to laiptelio isstovetu smile.gif
Atsakyti
Na mano dukryte irgi dar per maza manau ant to laiptelio vaziuoti.. be to ja sunku suvaldyti.. siaip tai manau ziuresiu .. kaip bus ir pagal situacija spresiu smile.gif nes kai vaikas klausosi ir eina ten kur reikia tai veziman nebutinas.. i vezima sodinu, kai einu ten kur man reikia o ne ten kur ji nori.. ax.gif ir per gatve dar sodinu kol kas..
Atsakyti
Tarp mano vaikuciu 2m skirtumas, pirmasis velai pradejo vaiksciot. Tai kai veziodavau mazaji su universalu, dickiui leisdavau atsistot ant kopeteliu. Abiem budavo gerai, o ir man lengviau su vienu vezimu smile.gif
Atsakyti
Paieskok www.vaikutis.lt. Babywelt Oregon Tandem vezimo, kuris kainuoja apie 900 Lt.

http://www.preistren...g/art/72501.jpg

Kai einam toliau nuo namu ir i parduotuve, imam dvivieti, o kai salia namu vaikstom - vienvieti. Traukinuko plotis yra mazesnis nei vienviecio vezimelio. Iki siol puikiai issiverciam, kompaktiskai susilanksto, tik kiek sunkokas, kai reikia parnesti i namus.
Atsakyti
Mes kurį laiką gyvenome Italijoje, tai labai mums padėjo pametinukų vežimėlis, tik jį baisiai sunku tokį ilgą valdyti buvo. O ką tik gimusiam vaikučiui tai jis šiaip ar taip dar tikrai netiks, ypač žiemą, juk visas kiauras. O kitais metais jau gal ir vyresnėlė tavo dar geriau vaikščios (t.y. ei ten kur tu nori), tai ir nebereiks pametinukinio vežimo. Beje, Italijoje mokėjome už PegPerego tokį vežimėlį beveik 200 eurų, kai Lietuvoje Vaikų mieste Vilniuje tokį patį (dar gražesnį, tiesa, ne PegPerego turbūt) mačiau už 350 lt. Tiesa, PegPerego tai šiaip neblogas, bet gana sunkus ir mums pasitaikė kažkoks gal keistas egzempliorius, kad galiniai išoriniai ratukai visiškai sudilo, vos ne iki rėmo, ir sunkiai stumiasi dabar.
Atsakyti