Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografija

Kur studijuoti fotografija? noreciau kad butu Vilniuje. Zinau VDA (vilniaus dailes akademija) tai gal ten? Kokiu stojamuju dalyku reikia? Ar perspektyvi specialybe? 4u.gif
Atsakyti
Fotografija... wub.gif
Mokiausi fotografijos UK (Londone)...Turiu darbą LT ir savo veiklą. Esu laiminga,nors dar turiu ir interjero dizaino spec. Darbas perspektyvus ir begalo įdomus. Vilniuje VDK galima studijuot,bet mokslo kokybė doh.gif
Atsakyti
Vilniaus Kolegija. Pastatas prie Lukiškių aikštės... teks mokintis daug chemijos- mat ten kadaise buvo aukštesnioji technologijos mokykla. kiek žinau prieš stojant reikia jau kažkiek mokėti fotografuoti mat reikia kažkokias nuotraukas rodyti (bent jau 1999m reikėjo)
Atsakyti
Arba dailės akademija arba kolegijos ir profkės, lietuvoj su fotografija mokslo įstaigų žiauriai mažai... verysad.gif
Atsakyti
As pati labai domiuosi fotografija. Turiu darba teatre, dar fotografuoju savo malonumui.

Taciau su studijomis ne kas sad.gif VDA korupcija sad.gif stojau, bet nesekmingai.

dar yra Vilniaus statybos ir dizaino kolegija, taciau ten specialybe fotografijos technika, baigus kur eiti dirbti nzn, turbut i fotoprekiu parduotuve.

Dar yra kazkokioje "proftekoje".

Tad belieka tik uzsienis....

Neissipilde mano svajone buti fotografe, tad studijuoji visai kita dalyka.
Atsakyti
kokia dar korupcija, irnesakyk.gif ar gali pateikti faktų, beto, kad tu pati neįstojai? esu tikra jie žino ką pasirinkt, fotikais pleškina kas antras, o va kas iš to... aš irgi ten kadais bandžiau stoti, bet nė iki egzo nedaėjau, nes supratau, kad tai ne man, kad neesu aš tiek fotografė kiek norėčiau, bet radau save kitur. o jie iš stojančiojo tikisi daugiau, jiems reikia jau beveik gatavo fotografo, tu turi jau pakankamai žinoti apie fotografija, bet svarbiausia žinoti ką nori pasakyti, ką padaryti, pagaliau ko dar išmokti (žo būti subrendęs ir kaip asmuo). ir teisingai. tam jis ir aukštasis.

siūlyčiau tik VDA. rolleyes.gif na arba užsienis. tik jokių kolegijų. schmoll.gif
beje, bent jau stebint akadej fotografijos katedros peržiūras atrodo, kad ten studijuoti tikrai įdomu. o ir dėstytojai jų super thumbup.gif tik turbūt techninė bazė menkesnė nei norėtus, bet talentų juk nesustabdys niekas mirksiukas.gif
p.s. dar visi fotografai verkdavo kokia tai brangi specialybė. na bet gal dabar jau kitaip, kai taip greit kinta technologijos.
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 05 05, 10:55)
Fotografija... wub.gif
Mokiausi fotografijos UK (Londone)...Turiu darbą LT ir savo veiklą. Esu laiminga,nors dar turiu ir interjero dizaino spec. Darbas perspektyvus ir begalo įdomus. Vilniuje VDK galima studijuot,bet mokslo kokybė doh.gif


Labas, turiu klausimuka del studiju 4u.gif PAti vis vystau minti apie fotografijos studijas, tik neapsisprendziu kur, UK ar LT. Gyvenu LONDONE smile.gif Gal galetum placiau papasakoti apie mokslus, kur ? kaip? kiek? smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas, mane kankina klausimas "kur stoti? g.gif ", aš irgi buvai pagalvojus apie fotografiją 4u.gif . Man įdomu ką jūs manote apie tokią specialybę, kokiame mieste galėtų, (gyvenu Telšiuose) kiek maždaug kainuotų, kokių dalykų reikia norint įstoti g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Visai netyčia užsukau (mąstyt apie mokslus vėl pradėjau smile.gif)...
Buvau užėjus į vaiko mokyklėlę susipažinimui ir eiant pro skelbimų lentą akį "užkabino" pažįstamas ženklas (rožinė Šyva) blush2.gif Ten pamačiau Vilniaus dizaino kolegijos kvietimą studijuoti ir viena iš specialybių yra taikomoji fotografija .Gal jau ir per vėlu, bet rekomenduoju šią kolegiją. Pati baigiau mokslus joje (interjero dizainą) ir nenusivyliau. Jų materialinė bazė, naujos patalpos ir naujausia technika daro studijas tik kokybiškesnes. O jau Direktorės fainumas ir šiltumas wub.gif Pasijutau lyg turėčiau antrą mamą biggrin.gif

Jei kas domis, rašykit i AŽ, retai čia užsuku 4u.gif
Atsakyti
Mano drauge studijuoja Vilniaus dizaino kolegijoj fotografija tai kaip susidariau ispudi is pasakojimu tai ten labai faina smile.gif mokosi aisku daug, bet studijuojant toki dalyka daug mokytis yra malonumas rolleyes.gif galvoju ir as papildyt ju gretas, nes kiek dairiausi mokymosi istaigu VDK optimaliausia atrodo, nes jie gerai balansa palaiko tarp meniniu nukrypimu ir praktines puses biggrin.gif
Atsakyti
Na man fotografija kolkas tik hobis, bet kiek domejaus tai, jei nuspresciau stot tai tik i Vilniaus dizaino kolegija. Drauge ten studijuoja tai negaili pagyru sitai aukstajai, tiek mokslu kokybe, tiek apskritai. Kolegija moderni, grazi, rupinas studentais, visa iranga reikiama yra, kolektyvas paslaugus, ne darbo valandas ar nauda sau ziuri, o kaip cia studentui labiau padet. Vis kai su drauge kalbam tai sugundo ji mane tom studijom, gal reiktu ryzstis galu gale g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 05 05, 13:55)
Fotografija... wub.gif
Mokiausi fotografijos UK (Londone)...Turiu darbą LT ir savo veiklą. Esu laiminga,nors dar turiu ir interjero dizaino spec. Darbas perspektyvus ir begalo įdomus. Vilniuje VDK galima studijuot,bet mokslo kokybė doh.gif

Kokiam universitete/koledze moketes fotografijos? Ar reikejo rodyti savo nuotraukas? Ar labai brangus mokslas? 4u.gif
Atsakyti