Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingiausias fotopatarimas auginantiems vaikus

user posted image
Pasaulis toks didelis, o jį pažinti taip įdomu– kasdien gali išvysti ar patirti tiek naujo!
Auginant vaikutį mamytėms ir tėveliams kyla daugybė įvairių idėjų, išradimų, sumanymų ir kitokių gerų dalykų, kaip palengvinti vaiko auginimą, sumažinti mamai darbą ir pralinksminti vaikutį!
Tad skelbiame naują fotokonkursą tėveliams, auginantiems mažylius: pasidalinkite naudingomis idėjomis ir dalyvaukite konkurse "Naudingiausias fotopatarimas".

Užfiksuokite savo "atradimus", sugalvokite nuotraukai taiklų bei šmaikštų pavadinimą ir atsiųskite mums!

Nuotraukose gali puikuotis mamytė su vaikučiu "pritaikanti" atradimą, ar tik mažylis, arba pats atradimas (bet turi akivaizdžiai matytis, kad skirtas vaikui).

Nepamirškite, kad nuotraukos pavadinimą rašome tik lietuviškais rašmenimis: ž,š,į,ė,ę,č,ą, o prieš išsiųsdami nuotrauką konkursui, privalote susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis. Jas rasite čia: http://www.supermama...showtopic=21784

Nuotraukų laukiame 2008 05 03 – 2008 05 18
Už gražiausias nuotraukas balsuosime 2008 05 19 – 2007 05 25

Įspūdingiausios ir naudingiausios konkurso nuotraukos bus įvertintos šauniais prizais!
user posted image
Atsakyti
Na, pagaliau bigsmile.gif

Bet bijau, kad nepavyks sudalyvaut g.gif. Kažkaip su tais išradimais sunkoka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Agnė @ 2008 05 03, 20:54)
Na, pagaliau bigsmile.gif

Bet bijau, kad nepavyks sudalyvaut g.gif. Kažkaip su tais išradimais sunkoka... ax.gif

palengvinsiu užduotį smile.gif

gal teko vaiką maitinti vienkartine šakute, nes neturėjote šaukštelio? (man taip buvo kartą tongue.gif )
gal maistelį vežėtės vilnonėje kojinėje, nes termosiuko nebuvo?

gal sugalvojote kažką, kas jum atrodo puikus sumanymas, o kitos mamos net nežino, kad taip galima smile.gif
Atsakyti
tai atseit kaip apie mini buitinius išradimus konkursas? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 05 03, 22:42)
tai atseit kaip apie mini buitinius išradimus konkursas? mastau.gif

bet būtinai pritaikytus vaikučiams. taip supratau g.gif
Atsakyti
Valiooo clap.gif konkursas ...

Sunkiai suprantamas,bet gal įveikiamas hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
iš mano "atradimų" kai neptaikiau termoso buteliukui (buteliukas buvo perdidelis ir netilpo į termosą), buteliuką apvyniojau pampersu ir įdėjau į maišelį, labai puikiai laikė šilumą thumbup.gif laugh.gif - tiesa, estetinis vaizdas gal ir nekoks, bet praktiškai panaudojama.
Atsakyti
Jau pirma foto yra thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kada man galima dalyvaut, ar žinučių užtenka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Santi @ 2008 05 04, 09:45)
O kada man galima dalyvaut, ar žinučių užtenka? ax.gif


taisykles rasite čia smile.gif

http://www.supermama...showtopic=21784
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 05 04, 10:48)

Ačiū labai 4u.gif

Tikiuos ką nors sugalvot, tiksliau jau sugalvojau ax.gif
Atsakyti
is pradziu zinokit, perskaiciusi temos pavadinima, net suglumau unsure.gif pamaniau: na nieko sau tema! doh.gif bet kai pradejau ziurineti per albumus radau net 4 tinkancias siam konkurseliui. ir visos jos man tokios mielos, savaip idomios wub.gif bet manau, kad isrinkau pacia geriausia thumbup.gif

valio! pagaliau turim konkurseli!!! thumbup.gif
Atsakyti