Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariate su sesers/brolio antrąja puse?

Labai įdomu pasidarė, kaip Jūs sutarete su sesers/brolio antrąja puse?ar einate kartu i kavinse, važiuojate i keliones? aš tai visiškai nesutariu su brolio žmona.kažkoks košmaras.kaip galėtų šią padėtį ištaisyti? g.gif
Atsakyti
Mano sesers vyras atrodo kaip ir normalus, kai sesuo papasakoja - atrodo debilas.Bet kadangi aš manau, kad neturiuteisės kištis į jų tarpusavio santykius, tai nesibaru su juo, nors kartais atrodo, kad pamaugt galėčiau.
Bet būna ir gražių dienų, kartu baliavojam išeiinam į kokį klubą, vieni pas kitus svečiuojamės. Bet dažniausiai tai pas mūsų su sese tėvus visi kartu susieinam smile.gif
O kas galėtų padėt sutart su brolio žmona - manyčiau tolerancija. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su brolio žmonele sutariu šauniai biggrin.gif Kartu einam po parduotuves, į kavines, baliavojam kartu, šiaip važiuojam kur nors. Dažnai jie atvažiuoja pas mus į svečius, aš ir pas juos dažnai važiuoju. Beje, ji manikiūrininkė, tai jau nagučiai pas mane ojojoi kokie visada biggrin.gif Aišku būna ir pasipykstam retkarčiais doh.gif
O šiaip manau viskas priklauso nuo žmogaus g.gif Juk būna, kad su vienu sutari iškarto, o su kitu na niekaip santykiai nesiklosto. Linkiu rasti kažką bendro, ir bandyti susidraugaut smile.gif
Sekmės ax.gif
Atsakyti
tik šiandien grįžau po viešnagės pas mamą, kur ir brolis su broliene gyvena. na gyvena gražiai, niekas nesipyksta, kaip ir visi laimingi būtų, bet... grižusi tvarkiau namus - laaabai laaabai tvarkiau doh.gif
na mamos pagailo, kad visus kampus viena turi apeit - o tų kampų tai daaaug doh.gif

na kas dėl brolio, tai čia viskas aišku - jis tipiškas vyriškis, pagal kurį buitis tenka moteriškei doh.gif o brolienė... na pagal ją - tai arba visai tvarkytis nereikia, arba atvažiuos pora tarnaičių (pvz aš, kita sesuo) arba anyta pati iškuops unsure.gif

na savo kambarį tvarko, nieko nepasakysi, bet anot mamos žodžiais tariant - "jie turbūt nei maudosi, nei šika, nei su batais purvo prineša, nei virtuvėj lankosi ir t.t." unsure.gif

ir kuopia mama, ta geroji anyta, kuri nieko nedrįsta martelei pasakyt, nes "kam gi tie bereikalingi pykčiai" blink.gif

vat gyvenčiau aš tuose namuose, tai grafiką tvarkymo sudaryčiau (kaip bendrabuty darom tongue.gif ), nes kitaip mergelė nesupranta matyt unsure.gif o jei ir grafiko nesilaikytų, tai su jos pačios kudlom klozetą iššveisčiau tongue.gif
Atsakyti
Man irgi sekasi ne kaip...
Niekada nenoriu ten važiuoti, nes jaučiuosi pašalinė. O vyras nori įtikti ir jai ir man... Anksčiau ji netgi bandydavo organizuoti mūsų laisvalaikį. cry.gif
Atsakyti
Na va, o pas mus atvažiouja anyta ir moša, tai pasiunta, kad švaru, gėlytės žydi, stalas paserviruotas, valgyt paduota. Tada pradeda ieškoti, prie ko prikibti, ir randa thumbup.gif kokią dulkelę ant spintelės. Tada sūneliui pareiškia, kad dulkes turėčiau dukart per dieną valyti. Tegul savo namus pirma išsikuopia, nes visi čiaupai maumais apėję, o paskui kitiems gyvenimą reguliuoja.
Atsakyti
Sutariam.
Negaliu pasakyti kaip sutartume, jeigu jie nebutu issiskyre, bet dabar santykiai visai nieko. Dazniausiai man tenka brolienei skambinti, kai mama uzsimano anuke pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2005 05 05, 09:07)
Na va, o pas mus atvažiouja anyta ir moša, tai pasiunta, kad švaru, gėlytės žydi, stalas paserviruotas, valgyt paduota. Tada pradeda ieškoti, prie ko prikibti, ir randa  thumbup.gif  kokią dulkelę ant spintelės. Tada sūneliui pareiškia, kad dulkes turėčiau dukart per dieną valyti. Tegul savo namus pirma išsikuopia, nes visi čiaupai maumais apėję, o paskui kitiems gyvenimą reguliuoja.



geriau geruoju bėk iš čia mirksiukas.gif

čia tema apie brolienes ir švogerius (nežinau kaip lietuvuškai blush2.gif ), o ne apie anytas ir mošas. jei turi brolienę - rėžk - gera ji ar bloga???

labai dėkui Larieta, kad atidarei šitą temą - pati niekaip nedrįsau 4u.gif na brolienytės, laikykitės biggrin.gif
Atsakyti
nu, Lemone,...duodi blink.gif g.gif pg. tave tai aš lygiai kaip tavo brolienė, viskas l. panašiai, kampų daug, viasda susitvarkau savo kambarius, kartais prišnerkštą virtuvę, vonią ir tualetą,aišku, tai žinai kodėl taip, todėl, kad aš tikrai tiek neprišnerkščiu, uošvienėlė tikrai netvarkinga, tai va. tai labai suprantu tavo brolienę, ar tu manai, kad ji - kokia tai tarnaitė, atėjo, kad uošvės namus kuoptų, jos netvarką ir bardakus tvarkytų? va vyras turi 2 seseris, nu viena labai thumbup.gif , o kitos, net pernešt negaliu, labai tokia intrigantė jin man atrodo, o dar pati atvažiavus taip priverčia ir vaikšto kiaulės akim, pareina iš lauko ir puikiai nenusiauna, ir jos vaikas tp, ir jos vyras, nu kiaulės ir tiek, išnaudoja tą savo motinėlę ir tiek. vat taip tongue.gif
o su savo sesės vyreliu mes sutariam puikiai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(LiVo @ 2005 05 05, 18:18)
nu, Lemone,...duodi  blink.gif  g.gif pg. tave tai aš lygiai kaip tavo brolienė, viskas l. panašiai, kampų daug, viasda susitvarkau savo kambarius, kartais prišnerkštą virtuvę, vonią ir tualetą,aišku, tai žinai kodėl taip, todėl, kad aš tikrai tiek neprišnerkščiu, uošvienėlė tikrai netvarkinga, tai va. tai labai suprantu tavo brolienę, ar tu manai, kad ji - kokia tai tarnaitė, atėjo, kad uošvės namus kuoptų, jos netvarką ir bardakus tvarkytų?



na nežinau kas per appsileidėlė ta tavo anyta, bet jei preištarauji tam, kad du žmonės daugiau teršia nei vienas (žiūrint koks žinoma tongue.gif ), tai atsiprašau...

va tie paryškinti žodžiai man labai patiko thumbup.gif jūs matuojat, kuri daugiau kakoja gal? biggrin.gif

mano manymu tvarkyt reikia pastoviai, o ne kartais g.gif be to, nieks tau, kaip ir mano brolienei, nesiūlo lįst ir tvarkyt to kambario, kuriame gyvena tik anyta. lygiai taip pat anyta neturi lįst į TIK jūsų kambarį, bet virtuvė, vonia, tualetas, koridorius, ir svetainė (jei tokia yra) tai jau kaip ir bendri tapo - tai gal ir tvarkyt reik bendrai?

o dėl to tarnaitės atėjimo namų tvarkyt tai irgi nesutinku schmoll.gif aš gyvenu bendrabuty - tai ką - aš gal kokia tarnaitė, atvažiavusi svetimo, kažkokio valdiško barako tvarkyt, kartą į mėnesį budėt? g.gif kur gyveni, ten ir tvarkai - KATEGORIŠKAI cool.gif

pastebėjau, kad su tvarkymu problemų turi dviejų rūšių caraitės (kaip sakiau - barake per keturis metus pažinau daug ir visokio plauko karalaičių):
1. mergaitės iš kaimo glūdumos, kurios pirmą kartą atvykusios į didmiestį susipažįsta su dušu (ant tokių niekad nepykau, bet visad stengiaus gražiai išaiškinti, kad šiukšles reik sušluot į "šiupeliuką", o ne pro duris pažert. na čia konkretus civilizacijos trūkumas, nėra ko pykti)
2. mamyčių lepūnėlės, kurioms mamos ne tik kad neleisdavo šluoti (kad rankelių nenuvargintų), bet ir iki 18 metų lovytes klojo. va ant šitų tai labai pykstu, nes atvykusios gyventi su kitais žmonėmis, tikisi visus po padu laikyti ir savo darbus "perleisti" schmoll.gif (šitokių gražuolių daaaug sutikau - 5 net iš kambario išspyriau - ir visad teisi buvau, nes bendrabučio valdytojas griežtas - pagal jį TVARKA BUS biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemone: 05 gegužės 2005 - 19:13
nu, Lemone, nešnekėk nesąmonių prie ko tie barakai, o kad žmones jaustumeisi ištyrinėjusi iki galo nors 2x daugiau metų nugyvenk, neskirstyk kategorijomis, nebent pati kažkuriai priklausai blush2.gif
nerodyk savo agresyvumo, nesiuntinėk ir nevarykėk, čia ne tavo barakas biggrin.gif
Atsakyti
o tu ką - užkerti kelią mano žodžio ir nuomonės laisvei? blink.gif
va tai tau ir siūlau neskirstyti pagal amžių - kažkurioj temoj išsiaiškinom, kad nuomonė susiformuoja tikrai ne tada, kai turi penkis vaikus, esi tris kartus išsituokusi ir pan.
nepatinka - apeik šitą temą. mane užsipuolė temoj apie mošas - mandagiai pasitraukiau iš ten. siūlau pasekt mano pavyzdžiu jei kas nors ne taip. nors ką aš čia galiu siūlyt, gi man dar ne penkiasdešimt metų (tai visai mažai, na na na na - uždainavau net) smile.gif
beje, ko taip audringai sureagavai į mano skirstymą? g.gif jei žmogaus asmeniškai neliečia, jis reaguoja ramiai. o už teisybę visi pyksta rolleyes.gif - čia tik šiaip, pamąstymas, atsakyti nereikia rolleyes.gif

vat neturi ką pasakyti, tai ir prikaišioji mano amžių doh.gif na bet man tai dzin kaip sakoma biggrin.gif kai kurie tik pavydėt ir begali biggrin.gif
Atsakyti