Įkraunama...
Įkraunama...

Batai, jų priežiūra, problemų sprendimai

Sveikos, ne visai į temą tikriausiai paklausiu, bet apie batus... nusipirkau zomšinius šviesius batus...ir nežinau kaip juos reikia valyti, gal kas turite kokių nors patarimų, kaip tokius batus prižiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2005 12 07, 21:09)
Sveikos, ne visai į temą tikriausiai paklausiu, bet apie batus... nusipirkau zomšinius šviesius batus...ir nežinau kaip juos reikia valyti, gal kas turite kokių nors patarimų, kaip tokius batus prižiūrėti?


yra specialios priemonės. yra batų parduotuvėse, reikia tik paklausti, pvz. "Žygio batai". aš tai pirkau "Maximoje" "Kiwi" firmos. ten taip ir parašyta zomšos gaminių valiklis. toks kaip purškiklis, tik dar šepėtelis ant dangtelio. apie 13 ar 15 litų kainavo. jis ir nuo vandens saugo. neblogas
Atsakyti
Avalynes parduotuvese pasiteirauk, buna specialus "sepetukai", gumos pagrindu. Tik jokiu budu nenesiok dazanciu kelniu ant ju doh.gif Nes as visiskai naujus batus per dregna ora susigadinau eiliniais - netgi nedazanciais - dzinsais, bet nebeatsveiciau sad.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi man padesite - jau pernai nusipirkau zalios spalvos lakinius vasarinius batelius, ir kai kuriose vietose atsirado juodu ibrezimu, kai batas i bata susiliesdavo. Gal kas pades man ir pasakys, kaip butu galima isvalyti tuos bruzius nuo lakiniu batu? Klausiau Danijos batu parduotuveje - sako nezinom.... Gal Jus man padesite? 4u.gif
Atsakyti
Kažin,ar ką galima padaryti..nebent uždažyti.. g.gif
Atsakyti
na su uzdazymu tai net nezinau,kokia spalva gautusi.. gal kas matet kokiu tepaliuku,purskaliuku lakiniu batu demems valyti? unsure.gif
Atsakyti
O paprastu trintuku nebandei? g.gif Man nusivalydavo...
Atsakyti
arba tiesiog su adekalonu ar kokiais pigiais kvepalais.. as visada taip nusivalydavau..
Atsakyti
QUOTE(ddovile @ 2008 05 05, 14:36)
Sveikos, tikiuosi man padesite - jau pernai nusipirkau zalios spalvos lakinius vasarinius batelius, ir kai kuriose vietose atsirado juodu ibrezimu, kai batas i bata susiliesdavo. Gal kas pades man ir pasakys, kaip butu galima isvalyti tuos bruzius nuo lakiniu batu? Klausiau Danijos batu parduotuveje - sako nezinom.... Gal Jus man padesite?  4u.gif

Man tas pats buvo su raudonais vagabondais doh.gif bet kadangi labai nepatogus buvo ir greit juos sudroziau, tai ismeciau lauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 05 06, 17:46)
Man tas pats buvo su raudonais vagabondais  doh.gif  bet kadangi labai nepatogus buvo ir greit juos sudroziau, tai ismeciau lauk  doh.gif


tai mano irgi vagabond firmos, kur 200 lt kainavo, taip? jauciu tuos pacius batelius turejom, kad tik mano zali...
na teks bandyt su kvepalais zulint, tikiuos pades..
Atsakyti
Trintuku mirksiukas.gif Beje, būtent "Danijos" parduotuvėje man bandė įsiūlyti purškaliuko, skirto būtent juoduliams nuo šviesių lakinių batų valyti. Tačiau kam jo reikia, jeigu puikiai nusivalo trintuku?

Tuos pačius žalius Vagabondus (su piešiniu viduje? biggrin.gif ) aš irgi turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 05 07, 11:34)
Trintuku  mirksiukas.gif Beje, būtent "Danijos" parduotuvėje man bandė įsiūlyti purškaliuko, skirto būtent juoduliams nuo šviesių lakinių batų valyti.  Tačiau kam jo reikia, jeigu puikiai nusivalo trintuku?

Tuos pačius žalius Vagabondus (su piešiniu viduje?  biggrin.gif ) aš irgi turiu  lotuliukas.gif


Erszebeth, taip viduj piesinys yra biggrin.gif tai apie tuos pacius kalbam;)
Atsakyti