Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji judesiukai

Sveikos!
Perziurejau visas temas,ir lyg tai neradau apie pirmuosius judesius.
Mums jau 16 savaite prasidejo,bet vis tebelaukiu judesiuku.
Kada jus pajautet?
Aciu uz atsakymus!
Atsakyti
aš tai jaučiu kažką gal nuo 15 sav. bet ar tai tikrai judesiai, tai nežinau g.gif nes pilvas, kai būna išpūstas pas mane tai irgi panašius judesius leidžia tongue.gif
Atsakyti
Mano gydytoja sake, kad iki 20sav. dar galiu buti rami, jei nera judesiuku, nes as jau 18sav. panikuoti pradejau, bet sulaukiau judesiuku 19 sav. thumbup.gif visai silpnuciai buvo, o dabar stipresni, visas pilvukas juda, nes is isores matosi thumbup.gif
Atsakyti
Aš pradėjau apie 17 savaitę jausti 4u.gif
Atsakyti
Kažką jausti pradėjau jau nuo kokios 15 savaitės, bet aiškiai nesupratau, o pirmas tikras bakstelėjimas aplankė 16 sav. 3 d. - po sočių pietų tongue.gif lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
man ginekologė sakė, kad judesių tik 20tą savaitę pradėčiau laukt g.gif čia turbūt dėl to, kad nepanikuočiau anksčiau laiko, jog nieko nejaučiu biggrin.gif nors man jau gal nuo 12 savaitės tokie keisti pilvo viduje kutenimai ir gurgėjimai blush2.gif bet tikriausiai čia dar ne tie tikri judesiukai g.gif
Atsakyti
aš užtikrintai pirmus spyrius pajaučiau 18 sav. 2 d., bet vieną dieną smarkiau - kitą išvis pavieniai ir tai tik gulint ramiai arba nieko nejaučiau. dabar tai kas rytą pasisveikina su mumis, jaučiasi ir judant ir sėdint - be galo malonu wub.gif
Atsakyti
18sav 2dienos rolleyes.gif
Tik parašius pasižiūrėjau, kad sutapo su Henikos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simasta: 07 gegužės 2008 - 11:08
Sveikos 4u.gif Musiskis labai anksti pradejo pranesineti apie save pasauliui - 14-a savaite 4u.gif Kuo toliau, tuo stipriau. Dabar mylimiausias musu su vyru uzsiemimas - ziureti kaip banguoja visas pilvas ir mazius vis iskisa kokia kojyte ar rankyte. Kantrybes laukiant 4u.gif
Atsakyti
mano antras nestumas pajutau 15 savaiciu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš pajutau apie 20 savaite. nors kažkoks burbuliukų lapsėjimas kažkur žemai ir giliai nepatirtoje vietoje jau buvo anksčiau, tai ir buvo judesiukai wub.gif 4u.gif sako kai antra karta laukiesi, tada anksčiau pajauti. o pirmam nėštumui 16 savaičių dar ankstoka 4u.gif
Papildyta:
apskritai judesiai pati nuostabiausia nėštumo dalis wub.gif wub.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 08 gegužės 2008 - 11:27
na as pajauciau 18-19 savaite, pries pat naujus metus, uztat naujuju nakti gerokai jautesi nestuke.gif
Atsakyti