Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Kas galėtų rekomenduoti tikrai gerą būrėją Vilniaus mieste?Dėkui. 4u.gif
Atsakyti
Man geriausia bureja Silvija smile.gif
buvau kelis akrtus , nenusiviliau , man tikrai pildosi
jeigu reikes kontaktu atsiusiu i AZ
Atsakyti
Labai gerą temą užvedėt. Man kaip tik šiuo metu labai reikia geros būrėjos Vilniuje jeigu kas žinot , prašau parašykit kontaktus į A.Ž. Dėkoju.
Atsakyti
Suprantu,kad tokių temų buvo...bet gal teko neperseniausiai lankytis pas būrėjas Vilniaus mieste?Tokios kaip ir "šviežienos" norisi... blush2.gif ax.gif Tiesiog,jeigu tik turit pasakyti ką nors nauja,gal kokia nauja būrėja atrasta,parašykit prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga* @ 2008 05 08, 17:30)
Suprantu,kad tokių temų buvo...bet gal teko neperseniausiai lankytis pas būrėjas Vilniaus mieste?Tokios kaip ir "šviežienos" norisi... blush2.gif  ax.gif  Tiesiog,jeigu tik turit pasakyti ką nors nauja,gal kokia nauja būrėja atrasta,parašykit prašom 4u.gif

Nieko geriau už Leopoldą nerandu. rolleyes.gif Grįžtu vėl ir vėl. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga* @ 2008 05 06, 14:50)
Kas galėtų rekomenduoti tikrai gerą būrėją Vilniaus mieste?Dėkui. 4u.gif

tikrai gera- eilini karta pasikartosiu, tai individualu, kas tinka vienai, netinka kitai. Pati rasi tikrai gera bureja, o gal ir nerasi, cia negali parekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 05 08, 15:56)
Nieko geriau už Leopoldą nerandu. rolleyes.gif  Grįžtu vėl ir vėl. 4u.gif


as radau geriau uz ji ... tai - Viktoras , kareiviu g.19 (irido pasaulis).tiek, kad jis lietuviskai nesneka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzka: 08 gegužės 2008 - 21:11
QUOTE(boruzka @ 2008 05 08, 21:11)
as radau geriau uz ji ... tai - Viktoras , kareiviu g.19 (irido pasaulis).tiek, kad jis lietuviskai nesneka  g.gif

O tai čia būrėjas? Irido-tai lyg ligų diagnozavimas pagal akies rainelę g.gif Ar aš klystu? bigsmile.gif Gal galima plačiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2008 05 08, 23:11)
as radau geriau uz ji ... tai - Viktoras , kareiviu g.19 (irido pasaulis).tiek, kad jis lietuviskai nesneka  g.gif

Jis buria? g.gif
Atsakyti
taip buria ... bet ne is ranku ar kortomis, o pagal ta pacia akies rainele. jis bioenergetikas ir pan ...
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2008 05 09, 14:48)
taip buria ... bet ne is ranku ar kortomis, o pagal ta pacia akies rainele. jis bioenergetikas ir pan ...

Aš esu girdėjusi kad ligas galima nustatyti iš akies rainelės. O tai ka jis ir ateitį nuspėja iš akių?
Atsakyti
as ir paprasysiu bureju kontaktu Vilniuje..
prasau, parasykite i AZ g.gif
Atsakyti