Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji GN, 3 dalis

Sveikutes mamytės, tęskime šią temelę ir pasidalinkime savo įspūdžiais iš šių gimdymo namų.

Ankstesnius pasisakymus rasite čia:
http://www.supermama...?...204381&st=0
Atsakyti
geras dėl tų soskių po lempom. maniškė ir vieną naktį buvo po lempom, tai nežinau ar davė, bet kai aš pati palatoje bandžiau duot, tai gavau velnių...
Atsakyti
pirma karta girdziu apie ''soskes'', kad neleidzia duoti. As pirmomis dienomis pati buvau pries, norejau auginti be, gal todel ir nesusiduriau su tuo...

p.s. kai grizome jau vis tik pabandziau duoti, isbandeme 5 rusis ir nei vienos nebeeme. Taip be soskes ir augam iki siol. Mums jau 8 men ir 2 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJolke: 06 gegužės 2008 - 23:09
na ir as kai gimdziau maziu, irgi grieztai kalbejo apie soskiu davima ir maitinima is buteliuko ,ir maciau kaip kitos mamytes leliuka maitino is taureles ,kad paskui neatsisakytu kruties pabandes is buteliuko
,na mano maziui jos ir nereikejo thumbup.gif nes daznai mp gaudavo ,bet kai vaikuti paguldo po lempom tai juk jo kas valanda nenesioja pas mama ,tai ir duoda soskyte kad neverktu,nors yra pasisakymu kad kazkuri sesele leliuka maitino is buteliuko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 07 gegužės 2008 - 08:14
O salia manes gulinti moteris soske dave.Tai pamacius gydytoja dave velniu,bet po to seselei liepe isvirinti soske (nes moteriske padave tiesiog islupus is pakuotes)ir atnesti indeli soskei.
Mano pacios gimdymas netiketai uzsibaige cezario pjuviu,tai po operacijos,atejo sesute ir nutrauke,kelis lasus priespienio.Kadangi man du kartus per diena leido antibiotikus,tai vaika pati maitinau tik praejus 6val po antibiotiku iki sekancio karto.Kai jis isalkdavo,o as negaledavau maitinti,duodavo misinuka. Kai gulejo po lempa(del geltos),kai tik isalkdavo,atnesdavo man,po to vel isnesdavo po lempa. Mazyliams,kurie lieka naujagimiu palatoj,kad neverktu,salia padeda buteliuka su misiniu,bet nemaitina,kad tas jaustu pieno kvapa ir supamas nurimtu.Bent as maciau,kaip viena sesele taip dare.Kai vaikas isalksta kudikius atnesa mamom,bet palatoj guli tik tie vaikuciai,kuriuos butina stebeti. Mano maziu pirma para atnesdavo tik pamaitinti,antra para dienai paliko, trecia para jau ir nakti miegojo su manim
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 05 06, 18:46)
na bet reikia pabaigti ir šią smile.gif praktiškai tiek ir užtenka, nebent galite vežtis savo rūbelius vaikučiu, drėgnų servetėlių, soskę (nors jos ten neleidžia naudot)...

as turejau ir ne viena soske pasiemusi i GN.. ir kazkuri sesute net pasiule duoti ja maziukei.. tikrai nesussilaukiau pasipriesinimo schmoll.gif (nors is anksciau buvau prisiskaiciusi, kad negalima, bet kitoms mamytems prireikdavo.. tai as ir pasiemiau del visa ko blush2.gif .. ir prireike).. nors iki 3 men siaip soskiu neimdavo - o veliau tik "rusisko" tipo vienintele.. man buvo sake, kad nenaudoti jokio pientraukio.. bet as dar pries gimdyma ji isigijau ir nesigailejau blush2.gif bene pusmeti maitinau nusitraukinedama.. taip kad pacios spreskit, mamytes, kas geriau jums ir jusu vaikiukam mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar dienos "Kauno dienoj" yra didelis straipsnis apie šiuos gimdymo namus. Beje, nuplėšiantis visus pagyrimus. Paskaitykit. Netvarka ten...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 05 08, 13:53)
Vakar dienos "Kauno dienoj" yra didelis straipsnis apie šiuos gimdymo namus. Beje, nuplėšiantis visus pagyrimus. Paskaitykit. Netvarka ten...

Apie personalą blogų atsiliepimų neradau... g.gif
Atsakyti
O ka ten raso?
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2008 05 08, 19:13)
O ka ten raso?


ilisk i www.kaunodiena.lt ir paskaitysi. Archyve irasyk vakarykste data. Duoda straipsni pirmu numeriu. Raso apie pinigus skirtus remontui, amzinas statybas, plaunamus pinigus, direktoriu savivale, zodziu - amziaus statyba... ir negerejancias salygas.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 05 06, 22:27)
geras dėl tų soskių po lempom. maniškė ir vieną naktį buvo po lempom, tai nežinau ar davė, bet kai aš pati palatoje bandžiau duot, tai gavau velnių...


Maniskis po lempom su pertraukom gulejo pora dienu verysad.gif Jis labai verkdavo, nenorejo ten buti, tai kai sesutes paklausiau, gal pasiulyti soske kad jam butu ramiau? , pasake, "siaip nerekomenduojam, bet jei jus pati sutinkate - duosiu". Ji mate, kad vaikas labai nerimsta be mamos - tuo metu buvo svarbiau, kad gelta pasitrauktu, tai bandem ji taip raminti, bet nelabai gelbejo, mazius silikono nepripazino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 09 gegužės 2008 - 07:27
Seip kai as gimdziau man patiko akusere,bet kad ten yra siokia tokia netvarka tai mes visos galim pasakyti,labai nepatiko kad palatose guldo po 4gimdyves -na cia tai tikrai klaiku,net 2-oje ligonineje tvarkingiau palatoje arba po viena arba po dvi-o cia keturios doh.gif doh.gif doh.gif
O seip antra kai gimdysiu pagalvosiu ar ten pat.....
Atsakyti