Įkraunama...
Įkraunama...

Sutarties pavyzdys

Sveiki, 4u.gif
gal kas nors turite sutarties su kavine pavyzdį? Nenorime nukentėti nuo neįvykdytų pažadų, o kaip sudaryti tokią sutartėlę net neįsivaizduoju... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutte @ 2005 05 03, 22:47)
Sveiki, 4u.gif
gal kas nors turite sutarties su kavine pavyzdį? Nenorime nukentėti nuo neįvykdytų pažadų, o kaip sudaryti tokią sutartėlę net neįsivaizduoju...  unsure.gif

na mes tai tokios, kaip sutartis nesudarinejom, tik ten i tokia knyga direktore viska susirase, t.y.data, apytiksli zmoniu skaiciu, uzstato dydi ir pasirasem mes ir ji.
Atsakyti
gutte, as pati esu sudariusi sutarti. brukstelk man, galesiu persiusti. ten tau ja reiktu truputeli pakoreguoti, bet jei reiks konsultaciju - meilais ! As su tuo dirbu:)
Atsakyti
Ir man taip pat laurabaj@yahoo.com 4u.gif aciu
Atsakyti
Sveikutes,
labai prasyciau, kas turi tokia sutartele mesteleti i mano maila: 2bliss@one.lt ax.gif

O siaip, kadangui daug yra norinciuju, gal galima butu prasyti sutarteles savininkes, kad ji patalpintu kur nors prieinamoje vietoje, kad kiekviena is musu galetu mesteleti aki? bigsmile.gif
Butu labai malonu is jos puses.
Atsakyti
"O siaip, kadangui daug yra norinciuju, gal galima butu prasyti sutarteles savininkes, kad ji patalpintu kur nors prieinamoje vietoje, kad kiekviena is musu galetu mesteleti aki? "


Gera mintis. Butu tikrai malonu. Jei negaila ir man gal atsiustumet kas? ibenceviciute@gmail.com ax.gif is anksto aciu
Atsakyti
Ir aš noriu apsidrausti smile.gif Ir man atsiūskit, jei nesunku: daina@interplus.lt
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pratryniau keletą senesnių postų su kontaktais. Gal kuri galėtumėte tiesiogiai šioje temoje parašyti preliminarią sutartį, tada nereikės visoms prašytis pagalbos ir pavyzdžių. Vieną autorinės sutarties šabloną radau šio in-nės svetainės puslapio pabaigoje. Ją galima ir parsisiųti.
Atsakyti
Sutarties su operatorium pvz :

SUTARTIS

2006 m. xxx d.
Vilnius

Tavo vardas pavardė (toliau – Užsakovas) ir operatoriaus vardas pavardė (toliau – Vykdytojas) sudarė šią sutartį:

1. Sutarties objektas
1.1. Užsakovas užsako 2006 m. xxx dienai filmavimo paslaugą, videomontažą ir įrašymą į DVD diską.
1.2. Vykdytojas įsipareigoja suteikti filmavimo paslaugą 2006 m. xxx d., o videomontažą ir įrašymą į DVD atlikti iki 2006 m. xxx d.

2. Atsiskaitymo sąlygos
2.1. Užsakovas sumoka už darbą iš viso …… litų į šios sutarties 4 punkte Vykdytojo nurodytą banko sąskaitą arba grynais.
2.2. Užsakovas ne vėliau kaip per dešimt darbo dienų po sutarties pasirašymo sumoka Vykdytojui ..... litų avansą.
2.3. Užsakovas ne vėliau kaip per dešimt darbo dienų po atlikto darbo sumoka Vykdytojui likusią sutartyje numatytą sumą (........ lt).

3. Šalių atsakomybė ir kitos sąlygos
3.1. Jeigu Užsakovas po sutarties pasirašymo atsisako paslaugos, numatytos šios sutarties 1.1. punkte, Vykdytojas pasilieka ........ lt avansą.
3.2. Jeigu Vykdytojas po sutarties pasirašymo atsisako teikti paslaugą, jis Užsakovui sumoka dviejų avansų dydžio sumą.
3.3. Užsakovas, esant reikalui, gali pakeisti paslaugos užsakymo datą į kitą, jeigu su tuo sutinka Vykdytojas.
3.4. Užsakovas turi teisę susipažinti su Vykdytojo atliekamo darbo eiga ir rezultatais, kontroliuoti teikiamos paslaugos kokybę ir atlikimo terminus.
3.5. Sutartis įsigalioja nuo pasirašymo dienos.
3.6. Ši sutartis surašyta dviem egzemplioriais, turinčiais vienodą juridinę galią. Vieną sutarties egzempliorių turi Užsakovas, kitą – Vykdytojas.

4. Šalių adresai ir atsiskaitomosios sąskaitos:

Užsakovas

Tavo Vardas Pavardė
Adresas,
Tel.
Asmens kodas
A/s sąskaitos nr
AB Vilniaus bankas, banko kodas 70440 (įrašyt savo banko pavadinimą ir kodą)

..........................................................................
(parašas)

Vykdytojas

Operatoriaus Vardas Pavardė
Adresas
Tel.
Asmens kodas
A/s sąskaitos nr
AB ...... bankas, banko kodas ......


.............................................................................
(parašas)


Pasikoreguokit kiekviena sia sutarti pagal save smile.gif Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ilka, aciu thumbup.gif
o tam puslapy nei pabaigoj, nei pradzioj tos sutarties neradau verysad.gif gal is salcio uzrasojo mano akys? tongue.gif
Atsakyti
Prašom, nėr už ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 01 20, 14:39)
Ilka, aciu  thumbup.gif
o tam puslapy nei pabaigoj, nei pradzioj tos sutarties neradau  verysad.gif gal is salcio uzrasojo mano akys? tongue.gif

Patikrinau - vis dar yra 4u.gif
Atsakyti