Įkraunama...
Įkraunama...

Religija

Taip jau nutinka gyvenime kad zmones isimyli skirtingu religiju tautybiu.Kaip atsiliepa vaikui visa tai? g.gif Be abejo isimyleje tevai nekreikia demesio i tai bet ila islys is maiso tik po kurio laiko.nes ateis tas laikas kai vaikas subres prades klausti o kodel taip o ne kitaip ?
Atsakyti
g.gif g.gif sudetinga... as uz vaiko pakrikstyjima wink.gif , nenoreciau nei pati priimt kitos religijos, nei, kad mano vaikas taptu musulmonu ar staciatikiu huh.gif
Atsakyti
Pas mus seimoj taip yra,as katalike,vyras-sentikis.Tikiuos vaikai bus katalikai,nes taip taremes jau pries vestuves.Aisku ir dabar buna tokiu kabliuku kaip sakoma del religiju skirtumo,bet as tam demesio neteikiu ir gerbiu jo religija.
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 02 15, 21:47)
Pas mus seimoj taip yra,as katalike,vyras-sentikis.Tikiuos vaikai bus katalikai,nes taip taremes jau pries vestuves.Aisku ir dabar buna tokiu kabliuku kaip sakoma del religiju skirtumo,bet as tam demesio neteikiu ir gerbiu jo religija.

pas mus lygiai toks pat variantas bet mes ziurim truputi kitaip nutarem kad neverta vaikui uzkraut kryziaus nastos paugs prades mastyti kad paskui tevams nebutu priekaistu kad katalykybe ar sentikiu tikejima jam "isrinkom" gales pats nusprest biggrin.gif gal isvis nores budistu ar hari-krisna buti. cia tik mano noumone
Atsakyti
QUOTE (fifan @ 2004 02 15, 21:52)
pas mus lygiai toks pat variantas bet mes ziurim truputi kitaip nutarem kad neverta vaikui uzkraut kryziaus nastos paugs prades mastyti kad paskui tevams nebutu priekaistu kad katalykybe ar sentikiu tikejima jam "isrinkom" gales pats nusprest biggrin.gif gal isvis nores budistu ar hari-krisna buti. cia tik mano noumone

Tada neber is vis problemos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (fifan @ 2004 02 15, 22:52)
pas mus lygiai toks pat variantas bet mes ziurim truputi kitaip nutarem kad neverta vaikui uzkraut kryziaus nastos paugs prades mastyti kad paskui tevams nebutu priekaistu kad katalykybe ar sentikiu tikejima jam "isrinkom" gales pats nusprest biggrin.gif gal isvis nores budistu ar hari-krisna buti. cia tik mano noumone

Na matai,mes abu manom,kad vaika reikia krikstinti,nes turim tokia karcia patirti.kai giminej buvo du nekrikstyti,ir abu paskendo...paskui tu vaikiuku nei vienas kunigas nelaidojo. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (fifan @ 2004 02 15, 21:52)
pas mus lygiai toks pat variantas bet mes ziurim truputi kitaip nutarem kad neverta vaikui uzkraut kryziaus nastos paugs prades mastyti kad paskui tevams nebutu priekaistu kad katalykybe ar sentikiu tikejima jam "isrinkom" gales pats nusprest biggrin.gif gal isvis nores budistu ar hari-krisna buti. cia tik mano noumone

Jei butum realiai tikinti, taip nemastytum
Atsakyti
kolkas dar nera bet ta beda tikrai bus tik vat noriu suzinoti kas turejo panasiu atveju nes nevisalaika bedos lengvai sprendziamos g.gif
Atsakyti
to smurka siap net pagal logotipa galima sprest kas as tai vyras o tikejimas toks kad zmona tiki savo tikejimu as savo ir nei vienas nenorim ju atsisakyt? stai ir problema o kentes tiktai vaikai
Atsakyti
Siaip tai as labai pagalvociau apie vaika:kur mokysis,ar i lietuviu mokykla eis ar i rusu,kad paskui problemu nebutu,apie santuoka ir t.t.Nes mums dabar problemos,skirtingu religiju,baznycioje nesusituoke.O vaikai tikrai gyvens Lietuvos,eis i lietuviu mokykla,tai manau tikrai butu problema kitas tikejimas.O ir mazai sansu,kad vaikai sukurtu seima su kito tikejimo antrom pusem,jei patys butu sentikiai.Tikrai mazai galimybiu rasti jiems sentikius butu biggrin.gif Tai va-ir toliau eitu tas pats tokiu atveju,vel nebutu santuokos baznycioje,tada del vaiku kriksto problemos...
Atsakyti
QUOTE (fifan @ 2004 02 15, 20:01)
to smurka siap net pagal logotipa galima sprest kas as tai vyras

Nu as pagal nika tai irgi maniau, kad moteriske rolleyes.gif O logotipas tai ka logotipas - ilgais plaukais, uzsikacialinus boba, net biustas yra, tokiu irgi buna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (fifan @ 2004 02 15, 21:52)
pas mus lygiai toks pat variantas bet mes ziurim truputi kitaip nutarem kad neverta vaikui uzkraut kryziaus nastos paugs prades mastyti kad paskui tevams nebutu priekaistu kad katalykybe ar sentikiu tikejima jam "isrinkom" gales pats nusprest biggrin.gif gal isvis nores budistu ar hari-krisna buti. cia tik mano noumone

Mano pusbrolis kunigas mums per vestuves su vyru pasakė: žmogaus gyvenime yra trys pagrindiniai žingsniai dėl tikėjimo.
Pirmasis yra krikštas. Jis turi būti atliekamas kuo anksčiau. Tai žingsnis, kurio vaikas nesupranta ir negali rinktis, tai yra tėvų sprendimas.
Antrasis žingsnis yra pirmoji komunija. Tai jau yra vaiko ir tėvų pasirinkimas. Nuomonę šiuo klausimu išsako abi pusės. Komuniją reikėtų priimti iki pilnamestystės.
Ir trečiasis žingsnis yra santuoka, kuriai ryžtasi jau pats suaugęs žmogus.
Taigi, pasak kunigo, krikšto pasirinkti vaikas negali, todėl pasakymas, kad vaikas apsispręs pats man kažkoks nelogiškas.
Atsakyti