Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos kepuraitės ir skrybelaitės

Perzhiurejau lyg ir wisas temas - neradau. Turiu galvoje ne tikras skrybelaites,o tokius kepuriukus, be atbrailu, dahzniausiai neriamos baltos. nzn kaip paaishkinti smile.gif ju daug kur matydavau kai nereikedawo smile.gif o dabar noriu ir sau nusinerti vasarai ir mazhytei, ir dar krikshto dukra uzhsiprashe dovanu smile.gif
Atsakyti
Aha, labai smagios ir mielos tos kepuraites. Mano mama neria ivairiu spalvu, modelius sugalvoja pati. Jas galima pamatyti cia
Atsakyti
Aš tai nėriau taip ;pasirinkau raštelį nesunku,nėriau apvaliai kaip servetėlę vis platinant iki tam tikro dydžio(maždaug pridedu prie galvos ir pažiūriu smile.gif )o tada nėriau paprastai nedadėdama akių ir viskas gavosi čiki thumbup.gif .
Esu Palangoje pas močiute pirkus tai tada mokėjau 15lt,o pati nusineriau per pora vakarų ir susinaidojo tik 1,5 kamuoliukų irisinių siūliukų tai viso gavosi apie 3lt ir dar gražiau nuneriau...
Atsakyti
nezhinau, man taip ish akies nesigauna verysad.gif ne prie meno ash rolleyes.gif kazhkur tikrai daug visoku esu machiusi, niekaip nerandu sad.gif
Atsakyti
jų yra įdėta čia
Atsakyti
Ne, Scarlett, ne tokiu mn riekia. tokios buna be krashtu wisishkai, tik pagal galvos forma nertos, bobutes pajurye pardavineja. paaishkinkit kas, ash nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2005 05 04, 07:48)
Ne, Scarlett, ne tokiu mn riekia. tokios buna be krashtu wisishkai, tik pagal galvos forma nertos, bobutes pajurye pardavineja. paaishkinkit kas, ash nemoku biggrin.gif

Aha man ir tokiu butent reikia. As Tai bandziau ta kur Scarlett idejo balta nerti bet man labai diele isejo, taip ir liko nebaigta , gal kada...
As irgi esu maziusi tokiu baltu nertu is irisiniu siulu nuo saules kepuraiciu, bet kai reikia aisku ir nerandu.
Gal kas tikrai turi koki labai paprasta aprasyma?
Atsakyti
Kelias kepuryčių shemas turiu bet skanerio neturiu tai tik nufotkinau vieną kad galėtum pažiūrėti kaip atrodo gal kils kokių idėjų.....Parsisiuntus nuotrauką ant savo kompo gerai viskas matosi(išsididina),bet kaip ant kito kompo tai nežinau....Bet gal kils minčių smile.gif .. http://www.foto.lt/lt vardas :gabyte
slaptažodi: kinroze
Atsakyti
tai ką o tokios nepatinka? g.gif
Atsakyti
o čia Gabijos:
Atsakyti
user posted imageAprašymas

Čia kepurės tik kelios vasarinės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 06 gegužės 2005 - 15:52
As irgi megstu tokias kepurytes. Daug kas stebisi kad berniukas su tokia. Men tai gerai ir grazu. Sita pirkau maximoj uz 0.99 per ispardavima. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti