Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų dienelės ir išvaizda

Sveikos,
Na va, šiadien tos dienelės ir kažkokia klaikuma!
Plaukai nestovi kaip reikia, kažkokie sukritę, prigludę, lengvučiai ne į temą sad.gif oda irgi riebi, sutinus nei dažai nebepadeda.
Kažkokia užtinus ir kaip pritrenkta katė. fui, nemėgstu savęs tokios cry.gif
Na aišku, šiek tiek pagražinau, bet su išvaisda kažkas ne taip.
Kaip Jūs gelbėjatės? g.gif
Atsakyti
grynas oras thumbup.gif
kavytė thumbup.gif
šokoladas blush2.gif thumbup.gif

o šiaip kuo mažiau galvoju apie tas dienas ir jų nemalonumus, tuo geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 05 04, 12:10)
grynas oras thumbup.gif
kavytė thumbup.gif
šokoladas blush2.gif  thumbup.gif

o šiaip kuo mažiau galvoju apie tas dienas ir jų nemalonumus, tuo geriau ax.gif



Neiparinu aš smile.gif tik į darbą reikia eit ir kažkas ne taip cry.gif
Gal mamkos turi kokius nors spec kremukus, tepaliukus ar namudinius receptui tai progai g.gif ?
Atsakyti
kava mažina tinimą jeigu ką mirksiukas.gif įkalk puodelį, į dušą įlysk, nueis visas patinimas ir jausies gerai 4u.gif
Atsakyti
patartina valgyti bananus, jame yra lyg ir kalio, kurio truksta tomis dienomis.
kai kam net reikia gelezies preparatu, nes tomis dienomis netenkama kraujo.

saip tai oda blykstelejusi buna, tenka skruostus pasirausvinti ir pan...
del plauku tai nieko nepastebejau...


beje, vienos gydytojos patarimas nuo skausmu....25 g alkoholio ir viska kaip ranka nuima ir ne taip kaip vaistai, nera jau tokio didelio pasalinio poveikio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 04, 13:19)
patartina valgyti bananus, jame yra lyg ir kalio, kurio truksta tomis dienomis.
kai kam net reikia gelezies preparatu, nes tomis dienomis netenkama  kraujo.

saip tai oda blykstelejusi buna, tenka skruostus pasirausvinti ir pan...
del plauku tai nieko nepastebejau...
beje, vienos gydytojos patarimas nuo skausmu....25 g alkoholio ir viska kaip ranka nuima ir ne taip kaip vaistai, nera jau tokio didelio pasalinio poveikio smile.gif


Taij kad jokių skausmų ar piktumo ar blogos nuotaikos ar dar ko nors... tik patinusi oda ir kažkokie nei šiokie nei tokie plaukai g.gif
Tikriausia rytais reikia ledinio dušo ir susirišt plaukus į uodegą, kad nesimaišytų ir neliesčiau jų ir neeržintų biggrin.gif
Atsakyti
man drauge sake, kad jos uztinusias dienas gelbeja avon serumas greito poveikio, sako veideliu sviezutis kaip agurkelis pasidaro g.gif
Atsakyti
As tai uzsaldau arbata ramuneliu,zalia i ledukus ir paskui kiekviena ryta to leduka gaivinu oda,labai gerai tom dienom ir nie tik smile.gif
Atsakyti
o kai turi kapiliaru tai negali juk sitaip lepintis
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 05 04, 15:51)
man drauge sake, kad jos uztinusias dienas gelbeja avon serumas greito poveikio, sako veideliu sviezutis kaip agurkelis pasidaro g.gif


g.gif tas serumas pas mano mamą buvo... kartą pasitepiau juo, tai išmėtė dėmėmis... cry.gif mama irgi sakė, kad jis brandžiai odai nors ir jos oda kaip krokodilo (niekas nesudirgina) bet vis tiek išvežė močiutei, nepatiko jai... Tai močiutė ir sunaudojo biggrin.gif
Atsakyti
o man atsiranda vienas kitas spuogas, nes pries tas dienas pakyla zveriskas potraukis saldumynams..suvalgau sokolada ir dziaugiuosi netikeliais.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 04 gegužės 2005 - 15:47
QUOTE(Violeta* @ 2005 05 04, 16:46)
o man atsiranda vienas kitas spuogas, nes pries tas dienas pakyla zveriskas potraukis saldumynams..suvalgau sokolada ir dziaugiuosi netikeliais.. ax.gif


Na, aš šokolado neprisiryju, ir nieko labai akivaizdaus, bet vis tiek, nei šis nei tas g.gif
Atsakyti