Įkraunama...
Įkraunama...

Laipiojimo uolomis būrelis

Internete netyčia užtikau, kad Kaune yra laipiojimo uolomis studija ar kaip čia tiksliau pavadinti. aišku, kai pasiskambinau, tai darbuotojai iš karto puolė girti, bet man įdomu, gal kas nors lankote? vadinasi "Miegantys drambliai".
Atsakyti
Kad jie labai ne per seniausia atsidarė ir dar net grupė nesusirinkusi yra ax.gif Bet man bent aprašymas tai labai patiko - prie laipiojimo treniruočių ir šachmatai, ir origami, ir baseinas bigsmile.gif , planuoju šiaip kurią dieną kartu nuvažiuoti pasilaipioti ir pati ir apsižiūrėsiu rolleyes.gif
O kiek kainuoja tos treniruotės?
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2008 05 09, 10:54)
Kad jie labai ne per seniausia atsidarė ir dar net grupė nesusirinkusi yra  ax.gif Bet man bent aprašymas tai labai patiko - prie laipiojimo treniruočių ir šachmatai, ir origami, ir baseinas  bigsmile.gif , planuoju šiaip kurią dieną kartu nuvažiuoti pasilaipioti ir pati ir apsižiūrėsiu  rolleyes.gif
O kiek kainuoja tos treniruotės?



niekad apie tokia negirdejau g.gif gal visai nieko, duok zinia, kai pasilaipiosi smile.gif
Atsakyti
na ilindau ir as i ju puslapi. Na is tikruju labai viliojanciai viskas atrodo. As pati noreciau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Lanko mano abu vaikai, labai smagu ten. Ir treneriai faini, studentukai tokie thumbup.gif Abonento kaina menesiui (2 kart/sav.)mazesniesiems (iki 8 metu)- 40 Lt, didesniems - 50 Lt.
Atsakyti
O kur Kaune jie randasi?
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2008 09 05, 12:53)
O kur Kaune jie randasi?


Prie Prisikelimo bažnyčios buvusi radijo gamykla Žemaičių g. 31 (įėjus per bromą į kiemą durys dešinėje, 3 aukštas)
Atsakyti
O kuriuo laiku vyksta treniruotės? Ir yra ten mergičkų ar tik berniukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2008 09 05, 14:51)
O kuriuo laiku vyksta treniruotės? Ir yra ten mergičkų ar tik berniukai? ax.gif


Maziuku grupe antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 iki 20 val., dideli gali lankyt kasdien nuo 15 iki 18 val. (nebutinai nuo 15, gali ateit ir 16, ir 17 val.) Mergaiciu nemaziau nei berniuku mirksiukas.gif
Atsakyti