Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pirmą kartą keliavau į Turkiją ...

Štai ir atėjo ta diena kai turėjau skristi į Turkiją. Dar niekad niekur nesu skridusi ar iš vis išvykusi iš Lietuvos. Pagaliau turėsiu progą mirksiukas.gif
Taigi atsikėliau apie 4 valandą ryto. Lėktuvas turėjo išskristi be 10 šešios. Lagaminas jau buvo sudėtas. Taigi atvažiavo mašina ir pasiemė mus. Na draugai tiesą sakant. Nuvažiavome į oro uostą. ax.gif Ten atsistojome į eilę. Laukėm maždaug pusvalandį kol priims bagažą. O kai tik priėjome pasirodo atsistojojom ne į tą eilę blush2.gif Gerai, kad kur mes turėjom atsistoti aju buvo maža eilė tad nereikėjo ilgai laukti. Na pridavėm bagažą. Tada ir muitinę perėjom. Kol ją perėjom tai.. blink.gif Galiausiai jau perėjom visus "pričindalus" ir įsėdom į lėktuvą. Iš karto išgėriau vaistus nuo blogumo. Po kokių 15 min lėktuvas pradėjo ūžti ir pradėjo važiuoti link "trasos". ...

Jau iki skrydžio pabaigos liko maždaug 30 minučių. Lėktuvas jau leidžiasi. Galiausiai patenkame į oro uostą. Ten aišku nereikia važinėtis su visokiais autobusikais kaip Vilniuje. Ėch.. Tada taip apt perėjom "visus pričindalus", pasiemėm bagažą ir nuėjom į autobusą. Važiavom 2-3 valandas. rolleyes.gif Nesakyčiau, kad buvo nuobodu. Tez Tour atstovė pasakojo apie Turkiją. Taip pat šiek tiek "pagąsdindavo" pasakiusi apie Turkų apgaules ir kita. Sustodovome parduotuvėse...

Galiausiai atvažiavome į savo viešbutį. Iš nuotraukų neatrodė jis toooks geeeras. Bet mes ir nenorėjom prabangaus. Na, bet pasirodo vis buvo visai nieko thumbup.gif. Nuėjom į registratūrą ir užsiregistravom. Aš nubėgau prie baseino ax.gif LAbai jau traukė. Palaukia kol ateis visi ir tada nuėjom pasiemėm gėrimų. Buvo ir lietuvių draugiškų. Nuėjom į baseiną tai žaidėm tinklinį paseine. Buvo tikrai šaunu. biggrin.gif Per pietus daug nevalgėm, bet maistas patiko. Labai skanu buvo clap.gif Na taip kažin kaip sulaukėm vakaro be jūros ir taip nueėjom vakareiėns. Valgių tai buuuvo.. Pasiemiau tortuko pati pirma. Turkas tik ir šypsojosi biggrin.gif Paskui pasiemiau gėrimų, mesytes.. Na va ir pirmoji mūsų diena..

user posted image

Laukite tęsinio
Atsakyti
Sveikutė. Malonu.
Buvau viešbutyje: Artemis Princess.
O buvau prieš šiek tiek mažiau nei metus 4u.gif ax.gif
Atsakyti