Įkraunama...
Įkraunama...

Geras vairavimo instruktorius

esu 47 metų moterėlė, baigusi vairavimo kursus ir dar 4 kartus važiavusi mokamai. šiandien patyriau visišką fiasko aikštelėje:t formoje užvažiavau ant linijos, ko niekad nebuvo mokantis.pamačiau skirtumus kursų aikštelėje ir regitroje, net žymėjimuose. estakada, lygiagretus parkavimasis-"ok", o t forma pavedė. aišku, kalta pati. bet... noriu iškelti į viešumą tai, kad per 14 važiavimų (4 papildomi) instruktorius nė karto nepasiūlė nuvažiuoti į regitros aikštelę, o, kaip jau minėjau, ten kitoks žymėjimas nei mano kursų aikštėje.be to, visiškai kiti regitrinės mašinos gabaritai(blogam šokėjui ir kai kas trukdo). patikėkit, esu pakankamai savikritiška, nes metukai jau išmokino nepervertinti savo galimybių, bet aikštelės pratimų neįveiksianti neįsivaizdavau.ale...
kitas man įdomus klausimas: kursus baigiau lapkričio pabaigoj, teoriją regitroje išlaikiau gruodį iš pirmo karto, o važiavimai užtruko iki šiol, nes labai užsiėmęs instruktorius. nesuprantu. jaunos mergaitės, nesijuokite iš "senutės". niekada negalvojau, kad teks sėst prie vairo, vis atrodė, kad ne mano nervams... bet gyvenimas privertė: turiu du neįgalius vaikus ir labai labai senyvą mamą, kuri nori "į gamtą išvažiuoti". vyro, kaip suprantate, neturiu, nes jiems, mūsų pasaulio galingiesiems, vaikai invalidai - nepakeliamas nesmagumas ir negarbė. taigi, apie instruktorius. gal kuri turit tokį gerą, kad ir iš "senutės" padarytų " ralistę"?.. iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
o kokiam mieste jūs gyvenat?
Atsakyti
ačiū kad atsiliepėte,esu vilnietė.
Atsakyti
Tai gi stresas visagalis cia viska daro.Pasitikekit savo jegom,dar koki karta pavazinekit ir pirmyn laikyti egzamino.Viskas bus gerai.Pavyks
Atsakyti
Tai, kad toje Regitros aikštelėje, kiek žinau, vistiek pasivažinėt su mokyklų instruktorium neleidžia.

Aš buvau pati nuvažiavus tiesiog pasižiūrėt. Bet man tai nepadėjo. Neišlaikiau todėl, kad parkuojatis galu, regitroje nėra orentyrinės vėliavėlės gale, žyminčios bordiūra, tik linija. O mokantis aikštelėje vėliavėlė buvo. Pagal ją buvau pripratus orientuotis kiek dar stumti mašiniuką. Taigis, nedastūmiau vos ne metrą (niekaip per šoninius veidrodėlius nesupratau, kad linija dar toli) neišlaikiau.
O juk važiavau į tą regitros aikštelę pasižiūrėti, bet nemačiau, kad tų vėliavėlių nėr ir vsio doh.gif Būčiau irgi galėjus pasipraktikuot dar be jų. Taigi, man tos aikštelės apžvalga nėmaž nepadėjo.

Išlaikysit. Svarbiausia nesudėt į tą eilinį regitros šturmą tiek vilčių. paskui labai skauda, joms nepasiteisinus... Ir sėkmės jums kuo didžiausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2008 05 09, 21:46)
Tai gi stresas visagalis cia viska daro.Pasitikekit savo jegom,dar koki karta pavazinekit ir pirmyn laikyti egzamino.Viskas bus gerai.Pavyks


aciu už padrąsinimą ir palaikymą.
Atsakyti
QUOTE(ypatingaslikimas @ 2008 05 09, 16:12)
esu 47 metų moterėlė, baigusi vairavimo kursus ir dar 4 kartus važiavusi mokamai. šiandien patyriau visišką fiasko aikštelėje:t formoje užvažiavau ant linijos, ko niekad nebuvo mokantis.pamačiau skirtumus kursų aikštelėje ir regitroje, net žymėjimuose. estakada, lygiagretus parkavimasis-"ok", o t forma pavedė. aišku, kalta pati. bet... noriu iškelti į viešumą tai, kad per 14 važiavimų (4 papildomi) instruktorius nė karto nepasiūlė nuvažiuoti į regitros aikštelę,

1 i regitros aikstele instruktorius ir negali siulyti vaziuoti, nes tai nera leidziama.
Jei neklystu, tai anksciau uz tam tikra mokesti budavo leidziama pasivazineti
2. 14 valandu zmongui visiskai nesedejusiam prie vairo ir tokiam amziuje (vistik tada yra sunkiau isisavinti naujus dalykus, negu pvz 25 metu + manau daug ka pasako ta jtavo nuostata, kad manei kad neteks vairuot)i yra tikrai juokas - reiketu dvigubai/trigubai daugiau.
Siulyciau susirasti instruktoriu neoficialiai ( tada pigiau kainuoja) - galima ir prie tos pacios registros pasisukineti, tenais buna ir dar bent minimum 10 pamoku pravaziuoti arba gal yra koks seimos narys, kuris galetu padeti ( tada nereikes moketi).
Atsakyti
1. regitros aikštelę važiuot negalima, nebent pasižiūrėt
2. mokiausi 4 skirtingose aikštelėse, žymėjimas tikrai nesiskiria nuo regitros, mokyklos specialiai žymi taip pat. o kokioj aikštelėj mokėtės?
3. jei stengsitės ir norėsit - tikrai išmoksit. su regitra susipažinot, žinot ko tikėtis ir ką tobulint mirksiukas.gif
siūlau susirast instruktorių, su kuriuo pavažinėtumėt regitros maršrutais ar tiesiog užlaužt kokį giminaitį. mano pirmieji trys tik po miestą malė, o su paskutiniuoju aplink regitrą tiek ratų apsukiojau, kad ir dabar užsimerkus pravažiuočiau (juokauju, jei ką, užsimerkus nevažinėju) rolleyes.gif
Atsakyti
Į Regitros aikštelę tikrai leidžiama pasižiūrėti tik iš šalies...
Manau, kad metai ne visada viską lemia...Ir 26 metė gali būti žiopla kaip kelmas (man buvo, kad nepraleidau pėsčiojo pėsčiųjų perėjoje doh.gif blush2.gif , bet užtat dabar savarankiškai vairuojan vis sukasi galvoje "plionkė' - pėstieji, pėstieji, pėstieji tongue.gif ).
Tas egzaminas turbūt sėkmės reikalas. Ir išlaikius egzaminą oi dar kiek mokytis reikia doh.gif , viskas su laiku ir patirtimi ateina. Viskas bus gerai, susikaupkite, nesijaudinkite ir išlaikysite tą egzaminą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2008 05 10, 14:55)
Į Regitros aikštelę tikrai leidžiama pasižiūrėti tik iš šalies...
Manau, kad metai ne visada viską lemia...Ir 26 metė gali būti žiopla kaip kelmas (man buvo, kad nepraleidau pėsčiojo pėsčiųjų perėjoje  doh.gif  blush2.gif , bet užtat dabar savarankiškai vairuojan vis sukasi galvoje "plionkė' - pėstieji, pėstieji, pėstieji  tongue.gif ).
Tas egzaminas turbūt sėkmės reikalas. Ir išlaikius egzaminą oi dar kiek mokytis reikia  doh.gif , viskas su laiku ir patirtimi ateina. Viskas bus gerai, susikaupkite, nesijaudinkite ir išlaikysite tą egzaminą  mirksiukas.gif

Teisybe 4u.gif ir tas egzaminas yra tik formalumas, deja, islaikyti ji vistiek reikia ax.gif
Atsakyti
ieškokit kito instruktoriaus 4u.gif pati pravažiavau gal 10val.ir išlaikiau iš kart smile.gif bet turėjau superinį mokytoją,anei balsą pakels,anei nuo pamokos laiką numuilins.. thumbup.gif Toje Regitroje žiūri,ar gaudaisi kelyje...smulkios klaidos yra atleidžiamos ax.gif Sėkmės 4u.gif
Beje,aš ne iš Vilniaus,negaliu savojo parekomenduot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlen: 11 gegužės 2008 - 11:05
Jeigu kam reikia tikrai gerų instruktorių Vilniuje, ieškoti siūlau autoklasėje
Atsakyti