Įkraunama...
Įkraunama...

Ar paliekate namuose vieną?

Kažkaip kilo klausimas, ar daug mamyčių palieka mažylius ir išbėga, pvz. trumpam pas kaimynę ar į parduotuvę?
Prisipažinsiu, kartais palieku miegančią ir žaibo greičiu nulekiu į greta esančią parduotuvę. Nors ji tik už kelių žingsnių ( sugaištu daugių daugiausiai 4-5 min), bet skuodžiu atgal kaip įgelta, nors grįžus visada randu parpiančią.

Tai ar paliekate vaikus namuose vienus?

Atsakyti
nea nepalieku,kai miega tik isnesu siuksles 5min,o taip tai tai ne .man iki parduotuves butu 15min nueit ,tai jau ilgai.
ai viena karta su masina lekiau paimt mama is darbo baisiai lijo tai sugaisau apie 10 ar 15 min,bet ir parlekiau kaip kulka,drebancia sirdim unsure.gif
Atsakyti
Kol nevaiksciojo,tai iki 8,5men.palikdavau i parduotuve ar siuksles isnesti,taip pat zaibo greitumu.O dabar tai niekaip.Pirmiausia tai jau klyksmo butu jei pamatytu kad manes nebera,o antra,tai bijau kad pasidarys kazka,nes jau viska dasiekia,visur uzlipa ir t.t.
Atsakyti
Nepalieku nei minutei vienos namuose schmoll.gif
Atsakyti
Gyvenam nuosavam name, tai nebent keliom minutėm jei reikia ko iki mašinos ar šiukšles į konteinerį išmest 4u.gif
Atsakyti
Aš niekada nebuvau palikus. Gal kad jautriai miega, o prabudęs iškart verkia, baisu ir pagalvoti, kad būtų po kokių 10 min verksmo, kai nieks neprieitų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 05 11, 13:52)
Kažkaip kilo klausimas, ar daug mamyčių palieka mažylius ir išbėga, pvz. trumpam pas kaimynę ar į parduotuvę?

... aha, ypač pas kaimynę lotuliukas.gif doh.gif fool.gif
Atsakyti
As tai namie palieku tik su dickiu,ilgiausiai 1val buvo like vieni.Siaip stengiuos maziu uzmigdyti,kad dickiui but lengviau.
Atsakyti
Buvau palikusi miegančią 5 - 10 min. kol šiukšles išnešiau ir kažko reikėjo skubiai iki parduotuvės ( ji pas mus prie pat namų). Bet lekiau kaip bitės įgelta, labai neramu buvo, nors grįžusi radau taip, kaip paguldžiau biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi nuosavame name gyvenam, tai palieku mieganti, jei reikia kiema patvarkyt ar gele kokia persodint ax.gif sūnus išmiegojes ateina prie lango ir pabarbena biggrin.gif arba telika isijungia ir žiūri biggrin.gif jau kelis kartus taip iš kiemo parlekus radau sedint lotuliukas.gif tikrinu žinoma kas 10-15 min. ax.gif

iki parduotuves nevažiavau niekada schmoll.gif prisigalvoju nesamoniu, kaip važiuojant padarau avarija arba mašina sugenda, ar dar kokia nesamone atsitinka ir aš negaliu namo grįžt, o vaikas namie verkia doh.gif tai va taip prisimastau ir nedrįstu vieno palikt unsure.gif
Atsakyti
ne nepalieku, bijau...maža kas...ar kas į duris paskambintų g.gif niekada nesu palikusi unsure.gif
Atsakyti
esu palikus miegancia 5-10 min kol nulekiu i parduotuve esancia labai arti priesais mano nama smile.gif bet tai darau retai kai staiga kazko prireikia ax.gif
Atsakyti