Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

tęsiam toliau.... bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
aš jau čia smile.gif labai gražūs tortukai wink.gif
Atsakyti
pries pora savaiciu pirkom bijoloj ambasadoriu tai labai skanus buvo, visi valge su didziausiu noru, cia zinai skonio reiklas yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 05 12, 11:22)
pries pora savaiciu pirkom bijoloj ambasadoriu tai labai skanus buvo, visi valge su didziausiu noru, cia zinai skonio reiklas yra  biggrin.gif


nu turbut, nes musu gal buvo 7 panos ir bernai irgi ambasadoriu turejo , buvo 7, tai nei vienas nepasake, kad skanu....tai zinai, ir as pati zinau, kad man nepatiko
Atsakyti
ajajaj kokie grazus tortukai,pasaka biggrin.gif
Atsakyti
Man bijoloj pasakė, kad jei atsineši savo fotkę (torto), tai gali padaryti papuošimą, nors kažkur jau čia viena mergaitė sakė, kad nepuošia iš fotkių.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 05 13, 11:23)
Man bijoloj pasakė, kad jei atsineši savo fotkę (torto), tai gali padaryti papuošimą, nors kažkur jau čia viena mergaitė sakė, kad nepuošia iš fotkių.. g.gif


aš irgi klausiau, tai sakė tipo papuoštų, tai nežinau kaip ten yra iš tikrųjų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Silkina @ 2008 05 13, 09:27)
aš irgi klausiau, tai sakė tipo papuoštų, tai nežinau kaip ten yra iš tikrųjų  ax.gif

klausiau ne karta Bijoloje,ir atsakymas buvi visada toks,kad atsineskit foto ir padarys,toki torta kokio norite 4u.gif
Atsakyti
O va as torto irgi dar neradau... unsure.gif uztat, kur uzsisakyti sakocius galiu rekomenduoti, ypac tiems kas netoli birstono esat. 831956172 didelis sakotis 125Lt, tai savo vestuvems du pasiimsiu. Labai patogu bus sveciams ideti pries atsisveikinant mirksiukas.gif
Atsakyti
pasigyvinkim....
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
super tortukai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mes uzsakem torta 'alkava' firmoje. Gal kokiu atsiliepimu yra apie ju konditerija?

o torciukas bus toks, tik ne zalias, o sviesiai violetinis, kadangi vestuviu spalva tokia bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krevete6: 15 gegužės 2008 - 13:49