Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų gydymas nėštumo metu

sveiki,
ar neatsiras jokiu infekciju ir nepakenks vaisiui, jei 28-29 nestumo savaite stomatologas istrauks 2 protinius dantis? Mano stomatologas sake, kad juos sunku prieiti sutvarkyti, gali buti, kad greziant ir bandant plombuoti atsivers nervas ir juost teks istraukti.
1. Ar nerizikinga tokiu metu taip gydyti? O ginekologe pataria iki gimdymo susitvarkyti visus dantis, kitaip is nesutvarkytu dantu infekcija gali persiduoti gimusiam kudikiui.
2.Ir jei istrauks danti, ar nerva irgi butina bus istraukti (nes jis anot stomatologo gali atsiverti greziant).. Tokios proceduros neteko patirti.
Aciu is anksto uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Adreta @ 2006 08 23, 10:58)
sveiki,
ar neatsiras jokiu infekciju ir nepakenks vaisiui, jei 28-29 nestumo savaite stomatologas istrauks 2 protinius dantis? Mano stomatologas sake, kad juos sunku prieiti sutvarkyti, gali buti, kad greziant ir bandant plombuoti atsivers nervas ir juost teks istraukti.
1. Ar nerizikinga tokiu metu taip gydyti? O ginekologe pataria iki gimdymo susitvarkyti visus dantis, kitaip is nesutvarkytu dantu infekcija gali persiduoti gimusiam kudikiui.
2.Ir jei istrauks danti, ar nerva irgi butina bus istraukti (nes jis anot stomatologo gali atsiverti greziant).. Tokios proceduros neteko patirti.
Aciu is anksto uz atsakymus.


Sveiki,
aš taippat noriu prisidėti prie šio klausimo, nes mano problema panaši, nėštumo metu ( paskutiniais mėniasiais) iškrito plomba ir liko atvira šaknis kurios taisyti nebeįmanoma, o būtina traukti. Mano gydytoja nieko nebedarė, tik pasakė kad tokiu metu tau jo tikrai niekas netrauks, vėliau teks traukti tik su chirurgo pagalba, nes kitaip nebeįmanoma... taip ir prabuvau likusį nėštumo mėnesį su tokia infecija.. dabar gimus vaikialiui labai norėčiau kuo greėičiau jį ištraukti... bet ar galima jei vaikelį maitinu pati.. juk į dantenas leis vaistus, ir po ištraukimo gali pakilti temeratūra.... Galgalite patarti, nes šaknys paskutiniu metu šone patino labai bijau dėl mažylės.
Atsakyti
Sveikos,


Truputį maudžia dantį. Esu 8 sav. nėščia. Ar galiu eiti pas stomatologą? Nors man atrodo, kad privalau ir kuo skubiau g.gif
Atsakyti
pasiklausk tiksliai pas gyd nuo keliu savaiciu galima, nes kiek zinau reikia susitvarkyti iki 3 trimestro, o nuo keliu savaiciu nezinau. gal ekstra atveju ir tvarko. sekmes
Atsakyti
Man tai buvo kokios 10 savaiciu kai tvarkiausi dantis. Pasisakiau daktarui, tai liepe po 3 men ateit, sake jokiu budu negalima tvarkyt ar raut pacioje pradzioi. Bet manau isimciu yra, juo labiau kad skauda, 4u.gif
Atsakyti
manau nueik, bet perspėk, kad laukiesi, o gydytojas jau nuspres ka daryti 4u.gif
Atsakyti
Oi, ačiū, visoms už pagalbą 4u.gif
Nueisiu ir paklausiu dantukų gydytojos. Dantukas tikrai yra sugedęs, o vaikutis - netyčiukas... Kaip tik ruošiausi taisytis dantis ir pasirodo, kad jau po šidimi žmogutis gyvena.. 2.gif
Atsakyti
As ketvirtadieni einu i dantuku patikrinima pas stomatologa, ginekologe liepe, mums jau 29sav. noreciau kad ir uzplombuotu uz vien, bet nezinau ar gydytoja sutiks, ar galima g.gif Ziuresim.
Atsakyti
Zinokit buna visko, pvz man-buvo dar tik 8savaite, kai man pradejo baisiai skaudeti danti! Nuejau pas stomatologa, jis pasake kad reikia rauti ir negalima laukti, nes dantyje yra uzdegimas ir jis gali pakenkti vaisiui, taigi buvo dvi blogybes: nerauti ir palikti uzdegima, rauti ir rizikuoti verysad.gif gydytojas pasake kad reikia rinktis didesne blogybe-tai yra uzdegimas ir skausmas-reikia rauti! neisivaizduojat kaip jauciausi, visa laika kol ta danti man rove, glosciau pilvuka, prasiau mintyse leliuko nepalikti manes, laikytis stipriai, stengiausi galvoti apie grazias pievas, drugelius juose, vienu zodziu nesinervinti, kad kuo maziau pakenkti leliui... ax.gif na ir ka, dabar mums jau 17savaiteliu ir kolkas viskas gerai. Taip pat dabar vaikstome pas stomatologa, nes dar yra ka taisyti. Siaip nerekomenduotina eiti pirmame ir paskutiniame trimestruose, bet jei nera iseities tai ka daryti-tik taisyti! smile.gif Laikykites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 14 gegužės 2008 - 09:19
Sakykite, o su nuskausminimu galima gydytis?
Atsakyti
Dantis drasiai galima gydyti po mazdaug 18 savaites. Tada - maziausia rizika pakenkti vaisiui. Pati ejau pas stomatologa rauti danties prasidejus antram trimestrui, nes, kiek teko girdeti, I-ame trimestre nesciasias nelabai ir priima g.gif
QUOTE(Nightwish19 @ 2008 05 14, 18:49)
Sakykite, o su nuskausminimu galima gydytis?

Zinoma, galima. Dantukus taiso su nuskausminamais, kurie nekenkia vaikuciui. Zinoma, kai jie atlegsta tenka truputi pakenteti "pooperacini" skausmeli, nes vaistu nuo skausmo vartiti nepatartina mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kai sužinojau,kad laukiuosi,kaip tik tuo tarpu taisiaus dantukus.Pasakiau dantistei,tai sakė aš tau jokių būdų netaisysiu,kol 12 sav. nesulauksi,nes esu žiauriai jautri ir bailė 4u.gif tai būtų bereikalingas stresas,kuris pakenktų.O dabar jau užsirašiau ir keliausiu drąsiai,nes ir nebedaugką ten likę taisyt bigsmile.gif
Atsakyti