Įkraunama...
Įkraunama...

Šaulys ir Skorpionas

Nu idomiai mes cia, bet septyni metai kartu,du metus dauzemes kaip...... tongue.gif ,o kiti metai kaip seriale meile biggrin.gif meile. Zinoma mano sunkus budas as pati tai jauciu,bet gal delto mes tiek metu kartu,kad visiskai skirtingi biggrin.gif jis ramus saltu nervu,o as karsto budo
Atsakyti
Mano mama Šaulys, o tėvas Skorpionas. Namie ramybės nebuvo ir nėra - tai vienas užsidega, tai kitas, o paskui ilga tyla. Gerai, kai dabar gyvenu atskirai, tai pradedu žiūrėti į tokius santykius tiesiog kaip į gyvenimo būdą. Vaikystėje ir paauglystėje buvo nenusakomai sunku - atsidurdavau tarp dviejų ugnių, jei bendrausi su vienu, tai nešnekės kitas. Privargau juodai. Šiaip abu geri žmonės, nu bet jau jų derinys doh.gif . Bet ir vienas be kito, jaučiu, negalėtų, nors mama vis grasinasi skirtis - kai kokia bėda - tėvas yra didžiausias pagalbininkas ir problemų sprendėjas (aišku, šalia sprendžiamų dar pridaro papildomų). Tai toks konkretus pavyzdys, bet tikriausiai kiekviena pora kitokia
Atsakyti
Tfu tfu tfu, kad neprisišnekėčiau, bet mes su vyru jau 17 metu kartu. Pilna to žodžio prasme kartu. Kartu į gamtą, kartu į svečius, kartu namuose. Mudu kartu ir mokinomės, po mokslų apsivedėm ir taip įpratom visur būti kartu, kad net draugai bendri, pomėgiai panašūs. Kai tik kuriam iš mudvieju tenka bent dienai išvykti, tai telefonu būtinai bent kelis kartus susiskambinam. Blogai jaučiamės vienas be kito. Aš, kaip ir daugelis skorpionų, esu karštakošė, jis visada moka mane nuraminti. Nesakau, kad nesigičijam, bet kokie gi namai be dūmų ax.gif Šiaip neįsivaizduoju kad galėtų būti kitaip wub.gif
Atsakyti
ax.gif Aš šaulys, o mano vyras - skorpionas... tai, velniškai sunku sutarti doh.gif labai jau mes skirtingi... blink.gif Dabar ne už ką nepradėčiau su skorpionu draugauti... schmoll.gif
Atsakyti
Aš šaulys, o mano vyras skorpionas... nu nžn pasipykstam, bet viskas normaliai... aš nelabai tikiu tais hosroskopais... o be to ,jei jau tiki horoskopais, tai reikia ir į metus atkrėipi dėmesį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2005 05 05, 16:14)
Mano mama Šaulys, o tėvas Skorpionas.
Šiaip abu geri žmonės, nu bet jau jų derinys  doh.gif . Bet ir vienas be kito, jaučiu, negalėtų, nors mama vis grasinasi skirtis - kai kokia bėda - tėvas yra didžiausias pagalbininkas ir problemų sprendėjas (aišku, šalia sprendžiamų dar pridaro papildomų). Tai toks konkretus pavyzdys, bet tikriausiai kiekviena pora kitokia


Pas mus šeimoje ir ta pati situacija-aš Šaulys, vyras Skorpionas.
Pastebėjau vieną tendenciją - bėgant metams abu daromės ne tokie "karšti", ramesni, vienas prie kito prisitaikome, ir tų šeimyninių konfliktų tarp mudviejų vis retėja rolleyes.gif

Manau, kad galima rasti kompromisą gyvenant ir tokiame derinyje-Šaulys & Skorpionas smile.gif
Atsakyti
Skorpionas Šaulys

Jumyse slypi stiprybė. Jūs įžiebiate Šaulio aistras nuotykiams, o jus vilioja Šaulio aukšti idealai, energija ir konkurencinė dvasia. Šaulys jus vertina kaip beprotišką išbandymą. Tai ženklas, nebijantis žaisti su ugnimi. Jūs su džiaugsmu suteikiate jam šią progą. Šie santykiai gali stipriai suliepsnoti ir greitai sudegti, bet ta liepsna jums labai patiks. Norėdami ilgalaikių santykių, stenkitės veikti lėtai, venkite stiprių susidūrimų
ax.gif
Atsakyti
Na as esu skorpione vyras saulys blink.gif gyvenam jau 8 metus blink.gif visko buna , ax.gif bet vienas kita wub.gif 4u.gif tai tiesa viena diena thumbup.gif kita diena gun_rifle.gif taip kaip uzburtas ratas ax.gif bet maniskis supratingas ir manau ramesnis uz mane Jei as pradedu bambeti tai jis ijungia televizoriu ir iseina sau . ax.gif sako rek ant jo blink.gif ax.gif
Atsakyti
o man kazkaip neisejo su Sauliuku, pernelyg nepriklausomas pasirode....
as i tris pasimatymus nuejau, ir pasiploviau...supratau, kad galiu isimylet, tai butu vargas : ta jo nepriklausomybe ne skorpiono budui, kuris viska atiduoda, bet ir nori visko smile.gif

nors gal tas jos spoksojimas mane is pusiausvyros isvede tongue.gif
man pasirode, kad jie estetai baisus - grazi moteris - tai jau viskas.....

uztai mane isgasdino, lakstys paskui visas grazesnes nors kiek merginas biggrin.gif biggrin.gif o as su savo skorpionisku pavydumu ir karstakosiskumu kankinsiuos, nes busiu per isdidi parodyti, kad pavydziu juodai... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš skorpionas, o mano vyras šaulys, kaip šeima gyvenam jau daugiau nei 3 metus, o bendrai kartu tai jau 7, na ir nieko, kažkaip viskas pas mus thumbup.gif tik esu pastėbėjus šaulio bruožą tai kad nenustygsta vietoj, reikia veiksmo, o kartais man reikia ramybės, kai esi nuo visko pavargęs, bet mes perprate vienas kita, kad net kartais pasakyt nereikia ir viskas aišku, tad manau ne kiek nuo ženklų viskas priklauso o nuo auklėjimo šeimoje. mes su seserim esam abi skorpionės, o ji su mano vyru net paprastai bendraudami greitai susirieja, išvada viena- nebedrauja, nes kitaip doh.gif , nors šiaip aš daugiau turiu skorpiono bruožų g.gif , tad nesigilinu į tuos horoskopus ir gyvenam toliau. na nežinau ar čia visų šaulių bruožas, bet mano vyrui šeima yra viskas aš už jo kaip už sienos 9 na jis dar arklio metais gimęs), tad dirba dirba, aišku šeimos labui tongue.gif , tad nei biškio nesiskundžiu ir nesigailiu mūsų sąjunga biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras skorpionas, o as saulys. kol kas tai idealus santykiai, nors pradzioj siaubingai pykomes. gal tiesiog subrendom?smile.gif
Atsakyti
Aš esu skorpionė, mano vyras Šaulys, buna visko....tačiau mes kartu jau 10 metu is ju 2 metai mes vede.....na vienintelis dalykas, kas man jame nepatinka, tai begalinis nepriklausomybes troškimas....o šiaip tai pasipykstame neretai, tačiau ir vienas be kito turbūt ilgai neištvertumėm smile.gif

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 07 26, 17:52)
o man kazkaip neisejo su Sauliuku, pernelyg nepriklausomas pasirode....
as i tris pasimatymus nuejau, ir pasiploviau...supratau, kad galiu isimylet, tai butu vargas : ta jo nepriklausomybe ne skorpiono budui, kuris viska atiduoda, bet ir nori visko smile.gif

nors gal  tas jos spoksojimas mane is pusiausvyros isvede tongue.gif
man pasirode, kad jie estetai baisus - grazi moteris - tai jau viskas.....

uztai mane isgasdino, lakstys paskui visas grazesnes nors kiek merginas biggrin.gif biggrin.gif  o as su savo skorpionisku pavydumu ir karstakosiskumu kankinsiuos, nes busiu per isdidi parodyti, kad pavydziu juodai... biggrin.gif biggrin.gif



va va, maniskis tai toks ir yra, jam patinka grazios moterys net labai...as irgi visa laika buvau geros figuros, grazi, blondine lotuliukas.gif , tačiau nelemtos ligos deka truputi pakoregavau savo linija ne į gerąją pusę, tačiau mes vistiek kartu, nors kartas nuo karto kai pasipykstam tai isgirstu, kad galeciau atrodyti kaip anksciau, o as tai nuosirdziai to ir siekiu... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpe: 20 sausio 2006 - 13:11