Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinės technikos priežiūra, valymas

Mergaites, labai man padejote del langu valymo thumbup.gif tai dabar patarkite-su kuo geriau valyti orkaite, kad gerai ir greitai issivalytu, nereiketu grandyti??? huh.gif huh.gif huh.gif
Atsakyti
Yra toks labai geras daiktas,atrodo "Valo"vadinasi,skirtas virykliu ir orkaiciu valymui.As pati isblizginau savo sena virykle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pabandyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ernute @ 2004 07 04, 21:23)
Yra toks labai geras daiktas,atrodo "Valo"vadinasi,skirtas virykliu ir orkaiciu valymui.As pati isblizginau savo sena virykle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pabandyk wink.gif

O tas "Valo" lietuvishkas valiklis?

As ishbandziau lietuvishka valykli "Jega". Tik jis yra piktas, ta prasme, orkaite ishvaliau ir sumasciau padegusius degiklius ir nuvalyti. Tai ten kur buvo nerudijancio plieno dalys tai pridegimai kuo graziausiai nusivale tik paveike metala. Jis pasidare ne blizgantis ir pilkas.

Dabar ishbandziau "Fairy", kur per TV reklamuoja orkaiciu valymui. Na netaip zaibishkai veikia, kaip reklamoje, bet is esmes neblogas.
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 07 04, 21:46)
O tas "Valo" lietuvishkas valiklis?

As ishbandziau lietuvishka valykli "Jega". Tik jis yra piktas, ta prasme, orkaite ishvaliau ir sumasciau padegusius degiklius ir nuvalyti. Tai ten kur buvo nerudijancio plieno dalys tai pridegimai kuo graziausiai nusivale tik paveike metala. Jis pasidare ne blizgantis ir pilkas.

Dabar ishbandziau "Fairy", kur per TV reklamuoja orkaiciu valymui. Na netaip zaibishkai veikia, kaip reklamoje, bet is esmes neblogas.

Zinokit,tikrai neprisimenu,bet manau,kad lietuviskas g.gif

o gal tu labai ilgai laikei uzpylus ant pavirsiau?
Atsakyti
Na ne...ten labai greit eme shnypshti ir putoti tas valiklis papuoles ant nerudijancio plieno. Shiaip "Jega" neblogas, tik svarbiausia naudoti pagal paskirti ir nepersistengti su juo.
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 07 06, 00:47)
Na ne...ten labai greit eme shnypshti ir putoti tas valiklis papuoles ant nerudijancio plieno. Shiaip "Jega" neblogas, tik svarbiausia naudoti pagal paskirti ir nepersistengti su juo.

Nu man apie degiklius esancius metaliukus "Jega" irgi sugadino,pajuodavo nuo jo sad.gif sad.gif sad.gif


"Amway" nerealus orkaiciu valiklis apie 30 lt kainuoja kazkur.
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 07 05, 21:50)
Nu man apie degiklius esancius metaliukus "Jega" irgi sugadino,pajuodavo nuo jo sad.gif sad.gif sad.gif
"Amway" nerealus orkaiciu valiklis apie 30 lt kainuoja kazkur.

nuo "amway" irgi patamsėja sad.gif pabandžiau vieną degiklį-tai šiaip sau g.gif
Atsakyti
Degikliai tamseja todel kad jie yra is tokio metalo kuris reaguoja su sarmu.
Visi orkaiciu valikliai yra sarminiai, ti kiekvienas yra skirtingu koncentraciju cia mano nuomone . As irgi naudoju AMWAY orkaiciu valikli, juo rekomenduojama valyti emaliuotus pavirsius, nerudijancio plieno, stikla, keramikinius pavirsius. Dar esu valisi ir aliumini, jis pabala. Fritiures pavirsius plasmasinis jis irgi puikiai nusivalo.
Si produkta gamintojas rekomenduoja vartoti uzsidejus pirstines, nes jis erzina oda.
Atsakyti
QUOTE (ernute @ 2004 07 04, 21:23)
Yra toks labai geras daiktas,atrodo "Valo"vadinasi,skirtas virykliu ir orkaiciu valymui.As pati isblizginau savo sena virykle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pabandyk wink.gif

gal kas zinot, ar ta "valo" galima rasti prekybos centruose? As kazkaip neuzstebejau... wink.gif

As orkaitei turejau kazkokias putas pusrkiamas, tai sunaudojau visa flakona per 2 kartus ir nieko gero nenuvaliau, laukdavau laukdavau kol atitirps purvai, bet nieko gero nebudavo.

Tik nepagalvokit, kad pas mane ten pridege baisiai laugh.gif viskas normaliai smile.gif
Atsakyti
As irgi naudoju lietuviska Jega Plius, tai man jis labai geras thumbup.gif Visus degesius gerai isvalo, o ar paveike metala, tai negaliu pasakyti, nes nepastebejau laugh.gif
Atsakyti
As apie Higeja virykliu ir orkaiciu valikli parasysiu. valo tai gerai. bet sakyciau "per gerai". pas mus virykle nauja buvo, Beko, juoda su sidabru. tai tas valiklis nugrauze ugniavieciu juodus dazus - dabar tie ziedai metalo spalvos, nugrauze baltas zymas ant temperaturos reguliatoriu (kur ugnis maximumas, kur minimumas, kur nupaisytos ikonos orkaites kepimo rezimui). taip kad kiek per daug persistenge tas valiklis laugh.gif beje, labai atsargiai su juo - nes man per pirstines pateko ant ranku, tai oda nugrauze iki atviru zaizdu blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Muse @ 2004 10 08, 11:55)
gal kas zinot, ar ta "valo" galima rasti prekybos centruose? As kazkaip neuzstebejau... wink.gif

As orkaitei turejau kazkokias putas pusrkiamas, tai sunaudojau visa flakona per 2 kartus ir nieko gero nenuvaliau, laukdavau laukdavau kol atitirps purvai, bet nieko gero nebudavo.

Tik nepagalvokit, kad pas mane ten pridege baisiai laugh.gif viskas normaliai smile.gif

Naudoju Jega Plius,tikrai geras thumbup.gif ,net visus metalinius puodus atnaujino,tai metalo tikrai nesugadino smile.gif .
Atsakyti