Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas ir nėštumas

Nauja temukė


user posted image


Toliau plepam ir dalinamės patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynius: 13 gegužės 2008 - 11:52
Aš pirma naujoj temoj sunglasses2.gif

QUOTE(zose123 @ 2008 05 13, 11:29)
nei echoskopavo nei ant kedes ziurejo, as pas ejau ne tik del vaistu, man buvo pradeje teplioti ir ziauriai vemiau, nors vemiu baisiai ir dabar, liepe eiti pas abraiti ir viskas, o jis dirba tik karta savaiteje, tai ir iseina kad po savites, man dabar turetu buti 7-8, ir manau kad sirdele jau plaka senai, nes man pradeda pilva skaudenti ir strenas, o man tai jau blogas zenklas

Nu jooo... tokias gines tai tik gun_bandana.gif tai tikrai gal jau seniai yra širdies veikla pas mažiuką, o tu dar be vaistų... doh.gif (pirimink kiek dabar tau savaičių pagal mmm?). Kiek supratau tai pas A eisi ryt? Tai jau vistiek nieko nebedaryk, eik pas jį, jis tave patikrins echo ir viskas bus aišku...
Tik niekaip nesuprantu kodėl jinai tavęs netikrino echo? g.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
prisiduodu as dar 2 in 1 smile.gif
aciu Eglyniau uz nauja temele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 05 12, 21:46)
Na tikrai,ten 1Seskines polikl.darbuotoja "informuoja",sake pagranduka auginasi  blink.gif

Tai va,kad ir vel teko pas save i miegamaji is svetaines parsinest,nes ten uzmigo.Ryt vaziuosim pas gyd.,siandien tik iki12val.dirbo,o ryte vis lijo,vaikas nenorejo vaziuot  doh.gif .O i namus gi sake,kad nebevaziuoja.O gal galiu reikalaut? g.gif .O iaip tai tikiuosi,kad ne mononukleoze,man ji labai jau baisi .Drauges mergyte pries 2m.sirgo  doh.gif .Bet maniskis nei isbertas,nei limfmazgiai nera padideje,lygtais  blink.gif .Bet ka gali zinoti.Siaip tai nesiskunde,kad galvyte skaudetu.Kai skauda-tai sako.Labai tikiuosi,kad tik angina.
Del CMV zinau.Bet dziaugiuosi,kad nesergu,nes pries nestuma dar nebuvau persirgusi,tai dabar uzsikrest butu blogai.O siaip tai jei esi persirgus-tai nestumo metu gali suaktyvet,tai va galvoju,kad irgi negerai  blink.gif .Belieka tiketis,kad jei per tiek metu neuzsikreciau-tai ir nestumo metu neuzsikresiu.O siaip tai sako,kad net 80%zmoniu persirge  doh.gif

netikiu, kad suaktyveja per nestuma, pasaka schmoll.gif reiks paskaityti ar jai budingas ensiojimas, vien nuo savo paciu imuniniu lasteliu vel apsikresti - nesamone. turesiu laika - pasigylinsiu.
maniskis nebuvi nei isbertas, nei limfmazgiai daug padideje, kaip per iprasta persalima, kepenys, bluznys tik sukieteje, nepadidejo. bet galva skundesi, tai yra simptomas. nekadaos jam neskaudejo, kai pasake seneliui, man daktareij, man idomu pasidare. paklausiau kur galva skauda, sake visa blink.gif

QUOTE(zose123 @ 2008 05 13, 11:29)
nei echoskopavo nei ant kedes ziurejo, as pas ejau ne tik del vaistu, man buvo pradeje teplioti ir ziauriai vemiau, nors vemiu baisiai ir dabar, liepe eiti pas abraiti ir viskas, o jis dirba tik karta savaiteje, tai ir iseina kad po savites, man dabar turetu buti 7-8, ir manau kad sirdele jau plaka senai, nes man pradeda pilva skaudenti ir strenas, o man tai jau blogas zenklas

as jau senai savivaliauti pradeciau g.gif jau suleisciau doze ir i echo privaciai nulekciau, kol A sulaukciau. dabar kiekviena diena svarbi. rankos nezti pasimusti su ginemis aggressive.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

mes nestuke.gif irgi prisiduodame naujoje temelėje... mirksiukas.gif
Zose, na aš tai jau leisčiau vaistus nuo 6 sav., pagal mmm, nieko jie nepakenks, kad ir anksčiau smile.gif
Atsakyti
man 7 sav ir 3d. pagal mmm, nusipirkciau vaistu pati, bet kortele poliklinikoje dingo kaip tycia, ir kelias dienas neranda, o ten abraicio parasyta kokie vaistai ir po kiek leistis. nenoriu vaistinej nuejus sakyti ,kazkoks cleaksanas, kur skystina krauja nescioms ir po kiek leistis neatsimenu, nes pas abraiti buvau rugsejo men, tai nelabai atsimenu ka jis rase, o ta vista neisrase recepto, o privaciai talonelis irgi tik ryt, tai va , reiks laukt rytdienos
Atsakyti
Sveikutės mergaitės 4u.gif
Prisiduodu ir aš naujoje temelėje ir tikrai žadu čia užsibūti rolleyes.gif
Mergaitės gal galit užsukti į nesulaukiančių temelę,ten vienai mergytei reikia patarimų dėl tyrimukų darytų KMUK,aš galiu ką nors ne taip parašyti,ne viską žinau blush2.gif smile.gif

Papildyta:
QUOTE(zose123 @ 2008 05 13, 16:34)
man 7 sav ir 3d. pagal mmm, nusipirkciau vaistu pati, bet kortele poliklinikoje dingo kaip tycia, ir kelias dienas neranda, o ten abraicio parasyta kokie vaistai ir po kiek leistis. nenoriu vaistinej nuejus sakyti ,kazkoks cleaksanas, kur skystina krauja nescioms ir po kiek leistis neatsimenu, nes pas abraiti buvau rugsejo men, tai nelabai atsimenu ka jis rase, o ta vista neisrase recepto, o privaciai talonelis irgi tik ryt, tai va , reiks laukt rytdienos

Sveikute 4u.gif
Gaila ,kad nepameni,kokius vaistukus reikia leistis,nes galima nusipirkti be recepto,kiek žinau,pati jau apsiklaisinėjau vaistinėse,tai sakė,jei užsakinesiu,tai nereikia receptuko,juo labiau,kad kiekis bus reikalingas ne mažas ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif registruojuos ir aš naujoj temelėj, nors man čia kaip ir ne vieta, bet jūs visos tokios malonios, kad nesinori iš čia išeit biggrin.gif vakar man pasirodė mm, po jų kibsim į darbus. mažu greit pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(violita @ 2008 05 13, 18:30)
Labutis 4u.gif  registruojuos ir aš naujoj temelėj, nors man čia kaip ir ne vieta, bet jūs visos tokios malonios, kad nesinori iš čia išeit biggrin.gif  vakar man pasirodė mm, po jų kibsim į darbus. mažu greit pavyks bigsmile.gif

Kodėl ne vieta nono.gif Čia visos mergaitės jau subėgusios ,mes būsime naujos nestuke.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Zyyynoma, jauskites kaip namuose 4u.gif

maciau ta klausimuka, deja negaliu neko padeti, namo santariskese daryti kiti tyrimai, nenusimanau apie situos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 05 13, 17:57)
Sveikutės mergaitės  4u.gif
Prisiduodu ir aš naujoje temelėje ir tikrai žadu čia užsibūti  rolleyes.gif
Mergaitės gal galit užsukti į nesulaukiančių temelę,ten vienai mergytei reikia patarimų dėl tyrimukų darytų KMUK,aš galiu ką nors ne taip parašyti,ne viską žinau  blush2.gif  smile.gif



QUOTE(violita @ 2008 05 13, 18:30)
Labutis 4u.gif  registruojuos ir aš naujoj temelėj, nors man čia kaip ir ne vieta, bet jūs visos tokios malonios, kad nesinori iš čia išeit biggrin.gif  vakar man pasirodė mm, po jų kibsim į darbus. mažu greit pavyks bigsmile.gif



Vieta vieta, gal pas mus nestuke.gif būdamos, greičiau pačios užsikrėsite šiuo geruoju virusiuku thumbup.gif


Manoji mažylė rado pramogą, o gal tiesiog pakeitė savo vietą pilvelyje - jau antra diena įsispiria man į bambą tiesiai lotuliukas.gif nu jausmelis blink.gif atrodo pro ten ir išlys lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir bandžiau glostyti, šnekinti, atsitraukia, ir vėl kur buvus kur nebuvus - spiria į bambą mamai cool.gif

einu skaityti klausimo, gal galėsiu pagelbėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynius: 13 gegužės 2008 - 18:15
QUOTE(zose123 @ 2008 05 13, 11:29)
nei echoskopavo nei ant kedes ziurejo, as pas ejau ne tik del vaistu, man buvo pradeje teplioti ir ziauriai vemiau, nors vemiu baisiai ir dabar, liepe eiti pas abraiti ir viskas, o jis dirba tik karta savaiteje, tai ir iseina kad po savites, man dabar turetu buti 7-8, ir manau kad sirdele jau plaka senai, nes man pradeda pilva skaudenti ir strenas, o man tai jau blogas zenklas

Vaje,kokia nerupestinga gine doh.gif ,tu gal daugiau pas ja neik schmoll.gif

QUOTE(Karvute @ 2008 05 13, 13:43)
netikiu, kad suaktyveja per nestuma, pasaka ,reiks paskaityti ar jai budingas ensiojimas, vien nuo savo paciu imuniniu lasteliu vel apsikresti - nesamone. turesiu laika - pasigylinsiu.
maniskis nebuvi nei isbertas, nei limfmazgiai daug padideje, kaip per iprasta persalima, kepenys, bluznys tik sukieteje, nepadidejo. bet galva skundesi, tai yra simptomas. nekadaos jam neskaudejo, kai pasake seneliui, man daktareij, man idomu pasidare. paklausiau kur galva skauda, sake visa blink.gif


Oi nezinau,Karvute,nezinau.Man tik visos gines kaip susitare sako,kad nusilpus imunitetui gali suaktyveti(bet kiek skaiciau,tai ir suaktyvejes CMV labai retai kada pakenkia leliukui thumbup.gif ).Bet,kad gines aiskina,kad ir toksoplazmoze vel gali suaktyveti doh.gif ,bet vat tuo tai as netikiu,nes man infektologe sake,kad jei jau persirgau anksciau(o taip ir yra)-tai vsio,vaisiui nebepakenks .

O Nojui faringitas,sake lygtais herpes kilmes.Kardiologe nieko nerado.Siandien jau temperaturos nebera.Tik suviduriavo,bet as itariu,kad nuo varskytes(galiojimas nebuvo pasibaiges,bet jau ant ribos,na,bet ,kad norejo-tai daviau blush2.gif ,nes ir taip nieko nevalgo),dabar jau gerai jauciasi,net pietu nemiegojo(namie tik sirgdamas pietu numiega).Tikiuosi,kad as pati tuo faringitu neuzsikresiu,idomu ar nestuke.gif nepakenktu blink.gif .Galvytes jam neskauda.
O tai tavo berniukas tada sunkiai sirgo?Ligoninej gulejot?Drauges 8m.mergaite tai reanimacijoj net buvo,beveik menesi ligoninej gulejo,sunki forma buvo doh.gif .Tai uztat as ta mononukleoze ir isivaizduoju baisiai blink.gif
QUOTE(violita @ 2008 05 13, 18:30)
  registruojuos ir aš naujoj temelėj, nors man čia kaip ir ne vieta, bet jūs visos tokios malonios, kad nesinori iš čia išeit ,  vakar man pasirodė mm, po jų kibsim į darbus. mažu greit pavyks.


Oi kaip lauksim rezultatu wub.gif .
QUOTE(Eglynius @ 2008 05 13, 19:13)
Vieta vieta, gal pas mus  nestuke.gif  būdamos, greičiau pačios užsikrėsite šiuo geruoju virusiuku 
Manoji mažylė rado pramogą, o gal tiesiog pakeitė savo vietą pilvelyje - jau antra diena įsispiria man į bambą tiesiai  lotuliukas.gif  nu jausmelis , atrodo pro ten ir išlys  lotuliukas.gif    ir bandžiau glostyti, šnekinti, atsitraukia, ir vėl kur buvus kur nebuvus - spiria į bambą mamai 

einu skaityti klausimo, gal galėsiu pagelbėti 

Isdykele mergyte! wub.gif .Kibina mamyte mirksiukas.gif .

Oi,as zinok jau idejau tavo tyr.rezultatus,kur seniau rasei blush2.gif
Atsakyti