Įkraunama...
Įkraunama...

Garinės dušo kabinos

Tikiuosi nėra tokios pat temos ir kadangi man šiuo metu labai aktualus klausimas, todėl ir užvedžiau temą. Vyras sumastė, kad jam reikia garinės dušo kabinos, bet va bėda, kad nežinom kokios geros, kokios kokybiškos... Gal galit kas pakonsultuoti, padėti išsirinkti kabiną? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2008 05 13, 13:54)
Tikiuosi nėra tokios pat temos ir kadangi man šiuo metu labai aktualus klausimas, todėl ir užvedžiau temą. Vyras sumastė, kad jam reikia garinės dušo kabinos, bet va bėda, kad nežinom kokios geros, kokios kokybiškos... Gal galit kas pakonsultuoti, padėti išsirinkti kabiną?  4u.gif

Tokia tema yra, nes mes pries metus isirenginejome, tai butent S.M rinkau info! Mes tai labai patenkinti ir naudojame daznai , maziausiai naudojames masazais! O pirtis - super , tropinis lietutis, radijas ir grazus apsvietimas, o visi kiti masazai - nereikalingi , bent mums . O kokia pirkt? Nepatarsiu, tiesiog , netikiu i Lietuva ivezamomis ale kokybiskesnemis prekemis , ju dazniausiai tik kaina didesne, o gamionta greiciausiai Kinijoj . Man buvo svarbu , kad pardavejai butu inportuotojai , reiklaui esant , kad uzsakytu dali . Mes pirkome uz beveik 5000 lt. pastatymas kainavo su mediziagomis 900 lt . Kol kas nesiskundziam, o pradinis pasirinkimas buvo uz 15 000 , bet ....vyras paklause manes ir turime tris kart pigesne ir esam patenkinti , o pakeisti galesime 3 kart smile.gif . Valau su Ravak valymo priemone, ir kiekviena karta sieneles nubraukiu su langu valikliu , tai po metu atrodo kaip nauja .
Atsakyti
Gali parasyti modeli ir kas gamintojas? smile.gif
Atsakyti