Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip teisingai rinktis aprangą?

Sveikos merginos!
Noriu pasidalinti savo taip vadinama problema su jumis.
Buna taip turbut visoms,kad pamatai kokią bliuzkutę ar suknelę ir atrodo kad ji super,viskas patinka,nusiperki,ateini namo,dar kelis kartus pasimatuoji ir pradedi abejoti,kazkas ne tas vis del to.vieną kitą kartą užsidedi ir keliauja ta suknelė į spintą visiems laikams...na ,bet man pradėjo kažkaip dažnai taip nutikti,nupirkti neseniai džinsai guli(viena kartą uždėjau..),viskas ,nebepatinka,nežinau,kada nešiosiu,žiema nusipirkau paltą,nes buvo atsibodę trumpos striukės,gana nemažai už jį sumokėjau -300lt,labai jis man patiko ,kai matavausi .Bet jau tą patį vakarą verkiau,kad jo nenešiosiu,bandžiau jį gražinti,bet nepriėmė(pirkau gariunuose).na ir teko nešioti(bet tikrai be malonumo )!
Aš neturiu konkretaus stilio,man patinka ir džinsai,sprtinė apranga,suknelės,sijonai,kelnės,na žodžiu viskas po biški,bet pradėjau jieškoti kažko originalesnio,bet neiššaukiančio,pabodo man kasdieniniai juodi golfukai ir paprasti džinsai,ir tame turbut ir yra problema mano,kai žiuriu drabužį,jis man atrodo originalus ir stilingas,bet praėjus kelioms valandoms nežinau prie ko jį priderinti iš savo garderobo..Nepasakičiau ,kad neturiu skonio,puikiai patariu savo vaikinui aprangos klausimu ir paskui jis nešioja tuos daiktus lamingas ,ir daug kas giria jį,draugėm irgi galiu patarti dėl drabužių ir ne vieną kartą buvo manęs paklausiusios.BET kas liečia pačios manęs,tai nesuprantu kas dedasi,kai neišsirinksiu,tai dažniausiai doh.gif KAIP IŠMOKTI PIRKTI DRABUŽIUS SAU TINKANČIUS IR PATINKANČIUS???
Lauksiu jūsų nuomonių ir patarimų 4u.gif
Atsakyti
Manau, pirmai pradžiai pavartyki žurnalus, atkreipki dėmesį, kokios tendencijos tą sezoną vyrauja, apsiprekink parduotuvėse, kuriose Tau konsultantės patartų - o jei netiks - galėsi grąžinti (nes susidarė įspūdis, kad prekiniesi turguje - o ten vartotojo teisių nepaaiškinsi lotuliukas.gif ).

Juk yra daug pavyzdžių kaip rengtis (kad ir parduotuvių vitrinose), o tada po truputį atrasi savo stilių mirksiukas.gif

Man kažkaip tokios problemos nėra - pamatai drabužį - pasimatuoji - įvertini save kritiškai veidrodyje (ar paslepia trūkumus, ar pabrėžia privalumus) ir imi, arba nea ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 13, 14:09)
Manau, pirmai pradžiai pavartyki žurnalus, atkreipki dėmesį, kokios tendencijos tą sezoną vyrauja, apsiprekink parduotuvėse, kuriose Tau konsultantės patartų - o jei netiks - galėsi grąžinti (nes susidarė įspūdis, kad prekiniesi turguje - o ten vartotojo teisių nepaaiškinsi lotuliukas.gif ).

Juk yra daug pavyzdžių kaip rengtis (kad ir parduotuvių vitrinose), o tada po truputį atrasi savo stilių mirksiukas.gif

Man kažkaip tokios problemos nėra - pamatai drabužį - pasimatuoji - įvertini save kritiškai veidrodyje (ar paslepia trūkumus, ar pabrėžia privalumus) ir imi, arba nea ax.gif

Ačiukas už nuomonę 4u.gif aš ir parduotuvėse apsiprekinu ir gariunuose,buna ir ten neblogų bliuzkučių smile.gif aš atrodo ir stengiuos pagal tendencijas rinktis ,na kiek man išeina..nežinau,gal drasos neužtenka kažką idomesnio apsirengti kartais blush2.gif o norisi! biggrin.gif
Atsakyti
tai jei kitiem padedi priderinti viena kita rubeli ar akcenta, manau ir sau puikiai issirenki, tik gal niekas nepagiria, kad taip greit persigalvoji ax.gif
arba cia tiesiog tavo jau toks isitikinimas ar iprotis smile.gif
man tai irgi kazkaip netenka nusivilti, paprastai dziaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos.
As tai tureciau toki patarima - kai renkiesi drabuzi, visad apmastyti, su kuo ir prie ko ji nesiosi.
As matuodamasi visada mintyse perkratau spinta ir galvoju, su kuo ta drabuzi galesu derinti, vilketi. Jei sugalvoju bent kelis derinukus ir siaip rubas patinka, tada perku. Jei nesugalvoji, tada reik labiau pamastyt ar verta pirkti, nes prie jaunai nupirkto rubo turesi supirkineti naujus priedus, kurie deretu.
Ta pacia taisykle taikau renkantis batus, rankines. Man labai puikiai veikia mirksiukas.gif
Turiu kelis drabuzius, kurie patiko, originalus, bet uzsidedu retai, nes sunku prie ju kazka priderinti g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokoladine: 13 gegužės 2008 - 14:12
man irgi taip buna. kad atrodo tikrai patinka, nusiperki, o paskui tik voliojasi spintoj. bet tai dazniau buna rubai/daiktai, apie kuriuos ilgiau galvoji, apmastai kur kas kada. o va, jei spontaniskai nieko neplanuodama nusiperki, kazkaip visad geriau 'pataikai'. cia apskritai man taip su visais daiktais...
Atsakyti
Gerai veikia toks dalykas..apziurek ta drabuzi , pasimatuok, o tada eik is parduotuves..ir sugrizk ten kuo veliau- po valados, kita diena ar kita savaite..Buna tokiu rubu kurie is kart labai tinka ir patinka tai tokius griebiu negalvodama( cia jei pamacius ruba iskart buna toks OO)
O viena suknele tai visa menesi ziurinejau, jei ne ilgiau.. Ir pagaliau ja turiu ir ja labai dziaugiuosi,,,pasimatavau syki, paskui po savaites ir ji man vis taip pat patinka.. Ir niekad nepirk ne savo dydzio rubu, nes paskui tokiu irgi nesinores nesiot.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 13 gegužės 2008 - 14:24
Tokia problema ir man labai pazystama blush2.gif tikrai buna kad nusiperku koki daikta ir po to nebepatinka jis, ir grauziuos kam pirkau ir pan. bet po kiek laiko kazkaip vel issitraukiu, ir pradeda patikti, galbut tiesiog turi ateiti tinkamas laikas nesioti 4u.gif
Atsakyti
Kartais ir man taip būna...stovi,stovi spintoj,o po kokių metų-šast ir pritinka prie ko nors.. thumbup.gif O dažniausiai tai dukra nugvelbia-"Vistiek tu,mamyt,nenešioji.." doh.gif
Aš dažnai dabar pasimatuoju rūbą ir einu po kitas krautuves pasivaikščioti...pamąstau,prie ko nešiosiu,tada-ateinu ir perku.Esu ir grąžinusi ant rytojaus kartą..sakau,netiko,ne sau pirkau.. biggrin.gif
Vat tie juodi golfukai,kaip tu sakai-visada tinka prie visko,o jei nori rengtis originaliau-arba daug drabužių,bei aksesuarų reikia turėti,kad viskas prie visko derėtų..arba laaabai gerai apgalvoti,prieš perkant. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladine @ 2008 05 13, 15:10)
Sveikos.
As tai tureciau toki patarima - kai renkiesi drabuzi, visad apmastyti, su kuo ir prie ko ji nesiosi.
As matuodamasi visada mintyse perkratau spinta ir galvoju, su kuo ta drabuzi galesu derinti, vilketi. Jei sugalvoju bent kelis derinukus ir siaip rubas patinka, tada perku. Jei nesugalvoji, tada reik labiau pamastyt ar verta pirkti, nes prie jaunai nupirkto rubo turesi supirkineti naujus priedus, kurie deretu.
Ta pacia taisykle taikau renkantis batus, rankines. Man labai puikiai veikia mirksiukas.gif
Turiu kelis drabuzius, kurie patiko, originalus, bet uzsidedu retai, nes sunku prie ju kazka priderinti g.gif  4u.gif

Ačiu u gerą patarimą smile.gif ! tikrai,aš kai pamatau drabužį,kuris patinka,turbut nepalvoju su kuo jį nešiosiu,arba atrodo ,kad priderinsiu be problemų prie savo garderobo,o paskui išeina,kad ne velnio biggrin.gif !
Papildyta:
QUOTE(Mayte @ 2008 05 13, 15:23)
Gerai veikia toks dalykas..apziurek ta drabuzi , pasimatuok, o tada eik is parduotuves..ir sugrizk ten kuo veliau- po valados, kita diena ar kita savaite..Buna tokiu rubu kurie is kart labai tinka ir patinka tai tokius griebiu negalvodama( cia jei pamacius ruba iskart buna toks OO)
O viena suknele tai visa menesi ziurinejau, jei ne ilgiau.. Ir pagaliau ja turiu ir ja labai dziaugiuosi,,,pasimatavau syki, paskui  po savaites ir ji man vis taip pat patinka.. Ir niekad nepirk ne savo dydzio rubu, nes paskui tokiu irgi nesinores nesiot.. doh.gif

drinks_cheers.gif tikrai,kad ne savo dydžio neverta pirkti,senai isitikinau tuo..
Papildyta:
Ačiu visoms už nuomones panelės!Reikia pasimokyti iš jūsų patarimų mirksiukas.gif
Atsakyti
O man irgi taip buna nusiperki kokia bliuzkute o poto grizti namo ir sau galva kvarsini,kad ji negrazi ir t.t, o parduotuveje kai matuojiesi viskas tinka.... viena karta apsimauni ta drabuzi ir jis jau vakare giliai spintoje lotuliukas.gif, bet as dazniausiai po kokiu metu pamatau tvarkydama savo spinta,kad ten visiskai nauja kokia bliuzkute ir iskart apsimaunu ir lyg naujai gimus thumbup.gif
Atsakyti
as paprastai naudoju metoda - pasimatuoji ir galvoji ar pirkti, nusifotagrafuoji, uzsirasai kur ir kiek, namie dar karta kritiskai ivertini, pasiziuri i spinta ir pan. jei patinka - perku, jei vis dar svarstau - ne.

aisku buna ir taip, kad pamatai tobula daikta iskart prilimpa - tada negalvojusi imu. Ypac per ispardavimus taip atsitinka - o ka daryti jei patinka dzinsai, kurie kainuoja tiek pat kaip kavinej pietus smile.gif
Atsakyti