Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter firmos gaminiai

sveikutes...norėčiau pakalbėti apie patį naujausią dalyką tai apie Zepter firmos vandens filtrus, kurie mūsų rinkoje pasirodė prieš pusmetį, jie buvo ir anksčiau tačiau ne tokie tobuli. na tikriausiai nė vienas iš mūsų nesusimąstome kokį vandenį mes geriame ir kaip jis veikia mūsų organizmą. nes ne paslaptis, kad tie vandenys kurie parduodami parduotuvėse nėra kokybiški, bet mes vistiek juos perkame tikėdami, kad jis švaresnis.... na užteks norėčiau atsiliepimų apie firma Zepter, na norėčiau, kad rašytu tiek tie kurie turi produkcijos, tiek tie kurie nori jos įsigyti.
Atsakyti
1. tokia tema jau kazkur buvo g.gif
2. as naudojau zepter kosmetika - atsiliepimai labai teigiami. mama turi puodus - irgi tik pliusai ishskyrus kad gana brangu.
3. filtro labai noreciau, bet neypirksim sad.gif kiek zinau jame yra labai jau shustras "osmoso" principas (nzn ar taip parasiau) bent jau kai pasakojo apie ji, tai labai patiko....
Atsakyti
Ką tik įsigijau Zepter mikserį.bet naudotis juo dar ilgai mokysiuos.Geriausia sekasi viską smulkinti malūnėliu.Bet ir peiliukais reikia naudotis .Bet čia tai tamsus miškas man.Su jūsų pagalba jau perkandau naudojimąsi puodais ,gal ir čia padėsite?Gal ir gaminimo paslapčių išduoti galite?Turiu vyrui įrodyti kad jo investicijos tikrai naudingos. mirksiukas.gif cry.gif
Atsakyti
Turiu šios firmos Bioptrono lempa thumbup.gif
Gydau šeimyą nuo lengvu negalvimų (slogos, sumušimai, žaizdelės na ir pan)
Pati pasitepus kremu pašviečiu sau veidą, nedidelės grožio procedūros.
Naudojuosi mikseriu, kokteiliai gaunasi thumbup.gif .
dar turiu depiliatoriu - puikus daiktas.
ir labai noriu valymo sistemos garais. bet kol kas viskas remiasi į pinigėlius.
pamiršau apie peilius - nepamainomi thumbup.gif
Atsakyti

as taip pat turiu bioptrono lempa ,tai tikrai labai efektyvus daiktas thumbup.gif .negaliu atsidziaugti depiliatoriumi thumb_yello.gif ,turiu masazuokli,taip pat esu patenkinta.puodai irgi geri.tik va peiliai nelabai patiko,mediniai galai pakeite spalva,pabrinko verysad.gif siaip viskuo esu patenkinta! thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu bioptrono lempą - thumbup.gif
Mačiau reklamą tokio daikto - therapy air. Jeigu nuoširdžiai - nieko nesupratau. Gal žinote kas ten per velnias?
Atsakyti
Turiu vandens filtrą, jau pusmetis. Aišku labai patinka, tik manau kad kaina tai per didelė. O dar filtrų keitimas. Bet kokybė - liuks.

Tik miksteris nepatiko, mažiukas , plastmasės sulužo, už tokia kaina parduotuvėje daug geresnį galima nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(DaivaZ @ 2005 08 02, 10:28)
Turiu vandens filtrą, jau pusmetis. Aišku labai patinka, tik manau kad kaina tai per didelė. O dar filtrų keitimas. Bet kokybė - liuks.

Tik miksteris nepatiko, mažiukas , plastmasės sulužo, už tokia kaina parduotuvėje daug geresnį galima nupirkti.



Man įdomu kas gi sulūžo mikserio? Nes kaip tik pabaigiau mokėti ir laukiu kitą savaitėlę turėtų atvežti. Negi sumoki tokius didelius pinigus ir taip prastai laiko? O garantiją juk irgi duoda gal šiokią tokią?
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 08 02, 01:21)
as taip pat turiu bioptrono lempa ,tai tikrai  labai efektyvus daiktas thumbup.gif .negaliu atsidziaugti depiliatoriumi thumb_yello.gif ,turiu masazuokli,taip pat esu patenkinta.puodai irgi geri.tik va peiliai nelabai patiko,mediniai galai pakeite spalva,pabrinko verysad.gif siaip viskuo esu patenkinta! thumbup.gif



O kiek gi kainuoja tas stebuklingasis depiliatorius?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 08 05, 10:51)
O kiek gi kainuoja tas stebuklingasis depiliatorius?

tada pries 4 metus kainavo apie 100 doleriu.o dabar nezinau,gal kainos sakau pasikeite per tiek metu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu vandens filtrus pusmetį, labai patenkinta ir ne tik aš, bet ir vaikai.
Pranašumai kokius aš pamačiau...ėmiau išsimoketinai tai gavosi 124 litai per men. taigi imoku, ir labai nepajaučiu.
Vandeni mes pirkdavome nes namu kvanduo tikrai baisus, vilkti kiekvieną dieną po kelėtą bakelių nebuvo svajonė... be to ir tas Žaliagirio vanduo mažai kuo skyresi nuo krano vandens....
Vandeniui pasibaigus vistiek tekdavo gerti is krano.
Anksciau ar veliau "prikepdavo" arbatinukas, per 3 metus pakeiteme 2 arbatinius(boch ir philips).
dabar šio vandens nežinau kodėl, bet atsigerti tiesiog atsigerti norisi daug dažniau nei ankščiau, pastebėjau, kad ir vaikai daug daugiau vartoja skysčių.
Nekalbu apie arbatos ar kavos kokybę.
Kraneli pasistačiau taip, kad butų patogu taigi .....viskas.
Tiesa po naujųjų kai jau suėjo lygiai pusmetis paimiau vandens mėginį ir nunešiau į SANpideminę stotį paprašiau vandenį ištirti......
taigi man pasake ka jus ponia tyčiojates distiliuotą vandeni atnesete, rado tik 6,8 dalelių, kai tuo tarpu prieš pastatant filtrą buvo 389, komentarų manau daugiau nereikia.
dabar taupau vakumo sistemai, ar noekas neturite pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Galiu teigiamai atsiliepti apie Zepter bižuteriją, nes turiu jau 8 metaiir ji nekeičia spalvos.
Atsakyti