Įkraunama...
Įkraunama...

gausus pažastų ir kitų kūno vietų prakaitavimas

Sveikos mielosios!

Nuo kokiu 13os metu mane kankina gausus pažastų prakaitavimas. Iš pradžių maniau, kad tai tiesiog paauglyste ir brendimas, bet deja, tas prakaitavimas tesiasi jau 10 metų.Tikėjausi, kad viena diena jis baigsis, bet deja.. Kad ir kaip stengčiausi su tuo sugyventi, negaliu. Kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį mane kankina vienas klausymas "Ar niekas is aplinkiniu nemato mano šlapių dėmių iš po pažastų, ar iš manęs nesijaučia blogas kvapas ir t.t" Kaskart eidama i parduotuvę, žiūriu tik juodus ir baltus drabužius.. Žiemą vaikštau su juodais megztiniais arba baltais marškiniais, o ant viršaus deduosi liemenes (gerai užslepia). Niekad nekeliu aukštai rankų..
Labai del to liūdna. Kai nuėjau pas gydytojus, jie man aiškino, kad prakaitavimas normalu ir kad visi prakaituoja. Kita gydytoja pasižiurėjo šiek tiek rimčiau ir galvojo, kad gal as turiu skydliaukes sutrikimų, sergu diabetu arba man vėžys. Padare visus tyrimus, bet deja, niekas nieko nerado ir konstatavo kaip
"NORMALU". Dar viena gydytoja aiškino, kad tai nerimas ir psichologinis dalykas. Ne velnio! Koks psichologinis dalykas, kai sedi namie ir skaitai knyga.. arba žiūri televizorių ir tau laša prakaitas. Kai jokiu nerimo ar streso būsenų.

Girdejau, kad Lietuvoje įmanomas tik vienas būdas- botulino toksino injekcijos..
Tačiau kaina tikrai nemaža, efektyvumas 90% ir laikosi iki metų.
Užsienio tinklapiuose skaičiau, kad yra kažkokių stebuklingų homopatinių tablečiu, kurios gydo ir mažina prakaitavima, bet niekas i Lietuva tokiu neveža:)
beto, mačiau, kad ten leidžiamos įvairios knygos maždaug "kaip neprakaituoti", bet nemanau, kad tai efektyvu, o tiesiog komercija parduoti prekes.
Ir emrginos, nesakykit, kad reikia užsitepti kokiu nors geru dezodorantu ar antiprespirantu. NIEKAS nepadeda.. Tai yra liga.
Tarpkitko, kaikuries prakaituoja nebūtinai pažastys, o gal delnai, kojos...
Gal žinot kas galėtų padėti ir norit pasidalinti savo patirtimi.

Ir visos prakaituojančios, prisijunkit, pabendrausim.
Atsakyti
As lygiai ta pacia problema turejau.Po ilgu kankinimusi atradau ,kad tai gali buti hiperhidroze. Isimesk nete, tikrai rasi daug straipsniu. As netgi atradau vaistus,viena karta per savaite tepuos (ziema galima sakyti beveik nereikia) ir galiu pasakyti:NEPRAKAITUOJU.Keistas jausmas buvo,kai atrodo jau prakaituoji ,jau mato visi ir nubegus i veidrodi ziuriu...o ten sausa. Man tai buvo palaima.Vaistus pirkau Vokietijoj .
Taip jie atrodo user posted image
o cia yra ju puslapis
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 14 gegužės 2008 - 15:56
QUOTE(aguonele @ 2008 05 14, 16:50)
As lygiai ta pacia problema turejau.Po ilgu kankinimusi atradau ,kad tai gali buti hiperhidroze. Isimesk nete, tikrai rasi daug straipsniu. As netgi atradau vaistus,viena karta per savaite tepuos (ziema galima sakyti beveik nereikia) ir galiu pasakyti:NEPRAKAITUOJU.Keistas jausmas buvo,kai atrodo jau prakaituoji ,jau mato visi ir nubegus i veidrodi ziuriu...o ten sausa. Man tai buvo palaima.Vaistus pirkau Vokietijoj .
Taip jie atrodo user posted image
o cia yra ju puslapis
sekmes  mirksiukas.gif



Kazi kaip ju gaut LT?
Mane irgi panasios bedos kamuoja doh.gif
Atsakyti
Gal jie siuncia ir i LT. To as tikrai nezinau...Pabandyk susisiekti ten kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2008 05 14, 17:20)
Kazi kaip ju gaut LT?
Mane irgi panasios bedos kamuoja  doh.gif



aha, kaip ji gauti LT?

taip, hiperhidroze.. bet kad tiek ziema, tiek vasara prakaituoju:)
Papildyta:
bet cia paprasciausias antiprespirantas..
ar jis gali veikti efektyviai? man rodos, kad reikia vaistu, kurie veiktu is vidaus..
Atsakyti
as buvau ir skeptiska,bet tikrai padejo.Nei laso dregmes neturiu pazastyse.Reikia labai atsargiai ji naudoti, kadangi jis "uzdaro "liaukas prakaitavimo. desimt lasiuku ant serveteles ir abi pazastis patepti juo.Delto ir darau pertraukas ziema, nes jis kazkaip tapo nereikalingas ziema. Dabar jau silta ir as ji naudojau gal pries 2 savaites paskutini karta.
Kazkada reportaza rode apie moteris, kurios kankinas.Vienos dares operacijas, kitos dar velnias zino ka(kaip ir kiekviena is musu) ir kitos tepes juo.Rezultatai buvo geri delto as ir susidomejau. Esu ziauriai patenkinta, nes jau negeda pakelti ranka. Nezinau kiek drabuziu reikdavo mesti, nes pazastys neissiplaudavo.

As prisibijau visokiu vaistu is vidaus.Nuo ko jie turetu gydyti? Kad per daug skysciu organizmas isskiria. Tai tada mano isgeriami maziausiai 2 l vandens per nieka nueje butu.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 14, 18:42)
as buvau ir skeptiska,bet tikrai padejo.Nei laso dregmes neturiu pazastyse.Reikia labai atsargiai ji naudoti, kadangi jis "uzdaro "liaukas prakaitavimo. desimt lasiuku ant serveteles ir abi pazastis patepti juo.Delto ir darau pertraukas ziema, nes jis kazkaip tapo nereikalingas ziema. Dabar jau silta ir as ji naudojau gal pries 2 savaites paskutini karta.
Kazkada reportaza rode apie moteris, kurios kankinas.Vienos dares operacijas, kitos dar velnias zino ka(kaip ir kiekviena is musu) ir kitos tepes juo.Rezultatai buvo geri delto as ir susidomejau. Esu ziauriai patenkinta, nes jau negeda pakelti ranka. Nezinau kiek drabuziu reikdavo mesti, nes pazastys neissiplaudavo.

As prisibijau visokiu vaistu is vidaus.Nuo ko jie turetu gydyti? Kad per daug skysciu organizmas isskiria. Tai tada mano isgeriami maziausiai 2 l vandens per nieka nueje butu.



nu yo, gerai sakai..
o kaip uzhsisakei pati sita dezodoranta?
as irgi noriu!
kitam forume dar kazkoky siulod ezodoranta is USA.. irgi reiktu pabandyti..
Atsakyti
prisidedu prie jusu,nes ir pati turiu sia probleme,kuri man gyvent ramiai neduoda....,kaip ta ISGELBETOJA gauti?

Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 05 14, 16:50)
As lygiai ta pacia problema turejau.Po ilgu kankinimusi atradau ,kad tai gali buti hiperhidroze. Isimesk nete, tikrai rasi daug straipsniu. As netgi atradau vaistus,viena karta per savaite tepuos (ziema galima sakyti beveik nereikia) ir galiu pasakyti:NEPRAKAITUOJU.Keistas jausmas buvo,kai atrodo jau prakaituoji ,jau mato visi ir nubegus i veidrodi ziuriu...o ten sausa. Man tai buvo palaima.Vaistus pirkau Vokietijoj .
Taip jie atrodo user posted image
o cia yra ju puslapis
sekmes  mirksiukas.gif


kad cia viskas vokiskai,as nemoku vokieciu..,gal kuri mokate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteriuke*: 14 gegužės 2008 - 21:42
QUOTE(*panteriuke* @ 2008 05 14, 22:44)
prisidedu prie jusu,nes ir pati turiu sia probleme,kuri man gyvent ramiai neduoda....,kaip ta ISGELBETOJA gauti?

Papildyta:
kad cia viskas vokiskai,as nemoku vokieciu..,gal kuri mokate?


nemoku ir as:(
Atsakyti
As gyvenu Vokietijoj, tai pastu uzsisakiau. Ten apacioj desnej pusej yra veleveles ir galima kalba pasirinkti(pvz anglu). Pasiskaitinekit, tikrai verta investuoti. Nenoriu jusu perkalbinet, bet kai pati esu begale daiktu isbandzius,tai sakau kad 100% issigelbejimas tai yra.
As paskambinsiu veliau ten ir paklausiu ar yra galimybe i LT uzsisakyti ir kokios salygos.Pati nelabai noriu tai ant savo galvos uzsikrauti..

Taigi merginos, skambinau. Jie siuncia i visas EU salis.Siuntimo kaina 5€ . Uzsisakyti normaliai , kaip ir visur,tada pasirinksite mokejimo buda( pervesit ar paypal) ir kai jie pinigus gaus tada issius prekes. Tikiuos galejau jums padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 gegužės 2008 - 09:37
QUOTE(aguonele @ 2008 05 15, 10:00)
As gyvenu Vokietijoj, tai pastu uzsisakiau. Ten apacioj desnej pusej yra veleveles ir galima kalba pasirinkti(pvz anglu). Pasiskaitinekit, tikrai verta investuoti. Nenoriu jusu perkalbinet, bet kai pati esu begale daiktu isbandzius,tai sakau kad 100% issigelbejimas tai yra.
As paskambinsiu veliau ten ir paklausiu ar yra galimybe i LT uzsisakyti ir kokios salygos.Pati nelabai noriu tai ant savo galvos uzsikrauti..



o ar poto kai nustosi naudoti ta stebukladoriu neatsibus tos uzmigdytos prakaito liaukos ir neprades kersyti su kaupu?

ir dar,saket uztenka 10 lasu visai savaite,ar kuriam ten laikui,ar dar be to reikia naudoti kitas kasdienes priemones,antipresperantus,ar uztenka tik to vieno?
Atsakyti
Na tikrai nezinau kaip ten bus veliau, man svarbu kaip yra dabar ir nesuku sau galvos.
As jais pasitepu jei nepamirstu sekmadieniais vakare, o visa savaite is iprocio naudoju paprasta pazastu dezika. Man jie labai kvepia ...bet kiek skaitinejau forumuos ,tai jo ir vieno pakanka.nes tikrai ten sausa.
Atsakyti